Běžecké tabulky
19085 závodů
262324 závodníků
1408054 záznamů
262324 závodníků
1408054 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Medzinárodný Maraton Mieru (půlmaraton), 05.10.2008, Košice
věkový průměr závodníků: 54.4 let |
nejmladší závodník: Molčan Vladimír (1990) |
nejstarší závodník: Vaňo Tiborko (1925) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▲ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
501. | Ferko Andrej | 1978 | 01:47:38 | Sečovce | ||
502. | Brinda Štefan | 1953 | 01:38:32 | Sečovce | ||
503. | Banyasz Ivan | 1981 | 01:40:46 | Senica | ||
504. | Vrták Jozef | 1952 | 01:40:49 | Skanska BK Prievidza | ||
505. | Peti Tomáš | 1977 | 02:00:29 | SkiAlp Krížna B. Bystrica | ||
506. | Singr Martin | 1987 | 01:29:09 | SKP Nymburk | ||
507. | Hricišin Jozef | 1947 | 02:06:04 | Slavia TU Košice | ||
508. | Kostolány Vincent | 1963 | 01:21:36 | Slovak Lines Bratislava | ||
509. | Hojda Igor | 1969 | 01:39:59 | Slovak Telecom Košice | ||
510. | Luciak Jozef | 1966 | 02:07:29 | Slovan Bzovík | ||
511. | Groman Damián | 1948 | 01:33:42 | Slovenská Ves | ||
512. | Vilhan Peter | 1954 | 01:46:53 | Slovenský rozhlas | ||
513. | Ferenc Kamil | 1946 | 02:02:11 | Snina | ||
514. | Pravotiak Klement | 1952 | 01:57:58 | Sokol Bratislava | ||
515. | Pravotiaková Beáta | 1963 | 01:55:24 | Sokol Bratislava | ||
516. | Škrabal Ivan | 1938 | 03:16:38 | Sokol Lomnice | ||
517. | Kormaník Martin | 1989 | 01:33:12 | Sokol Ľubotice | ||
518. | Farkas Judit | 1977 | 02:07:35 | SOPKA Seňa | ||
519. | Roško Martin | 1972 | 02:01:59 | Spišská Nová Ves | ||
520. | Dominik Ján | 1953 | 01:34:26 | Spišská Nová Ves | ||
521. | Marčičiak Vladimír | 1970 | 01:17:16 | SPP Martin | ||
522. | Sciranková Otília | 1961 | 02:10:29 | SRC Košice | ||
523. | Sokolský Ján | 1982 | 01:49:35 | Stádo | ||
524. | Plencner Robert | 1982 | 02:00:30 | Stádo | ||
525. | Tancoš Tomáš | 1983 | 02:06:25 | Stádo | ||
526. | Majerčák Vojtěch | 1944 | 02:04:00 | Stem Poprad | ||
527. | Farkašová Katarína | 1981 | 02:38:21 | Stepné Kozy zo Šale | ||
528. | Bosák Anton | 1950 | 01:27:28 | STK Prešov | ||
529. | Berzáková Marianna | 1971 | 01:44:42 | Stráňavy | ||
530. | Demčák Ján | 1966 | 01:34:48 | Strážske | ||
531. | Pjatak Slavomír | 1968 | 01:52:40 | Svätý Jur | ||
532. | Halčík Andrej | 1955 | 02:20:29 | Svidník | ||
533. | Bobák Robert | 1957 | 02:02:43 | Svidník | ||
534. | Bodi Ladislav | 1951 | 01:57:50 | SVP Košice | ||
535. | Kravec Rastislav | 1979 | 01:57:22 | Šarišské Jastrabie | ||
536. | Šofranko Ján | 1963 | 01:41:55 | Široké | ||
537. | Ivančo Michal | 1970 | 01:14:58 | ŠK Banské | ||
538. | Rác Marek | 1980 | 01:36:27 | ŠK Lorinčík | ||
539. | Havrilla Gabriel | 1976 | 01:38:20 | ŠK Multisport Bratislava | ||
540. | Szakács Marek | 1974 | 02:10:28 | ŠK SPP | ||
541. | Bara Marek | 1975 | 01:30:00 | ŠK SPP | ||
542. | Tomčo Jozef | 1967 | 01:53:34 | ŠK Vyšná Šebastová | ||
543. | Hauser Pavel | 1930 | 02:38:56 | ŠK Vyšná Šebastová | ||
544. | Nickel Peter | 1966 | 02:03:27 | ŠKB Budimír | ||
545. | Bazár Peter | 1975 | 01:23:35 | ŠKC Michalovce | ||
546. | Bábelová Martina | 1981 | 01:34:39 | ŠKP Čadca | ||
547. | Majerík Jozef | 1951 | 01:29:52 | ŠKP Čadca | ||
548. | Pelák Peter | 1976 | 02:09:18 | ŠKP Humenné | ||
549. | Babin Ivan | 1969 | 02:34:28 | ŠKP Humenné | ||
550. | Matanin Dušan | 1969 | 01:47:15 | ŠKP Humenné | ||
551. | Bartko Justinián | 1972 | 01:57:08 | ŠKP Košice | ||
552. | Janič Pavol | 1976 | 02:18:19 | ŠKP Košice | ||
553. | Hudák Ján | 1961 | 01:33:21 | ŠKP Prešov | ||
554. | Gonda Miroslav | 1970 | 01:32:49 | ŠKP Spišská Nová Ves | ||
555. | Stacho Ján | 1965 | 01:53:59 | Šport Ludus Trnava | ||
556. | Kňažková Silvia | 1974 | 02:20:08 | Športový klub SPP | ||
557. | Kotrík Vladimír | 1940 | 01:53:28 | Štrbské Pleso | ||
558. | Benčová Andrea | 1965 | 01:52:57 | T.O. Pohoda Bratislava | ||
559. | Brunnerová Zuzana | 1983 | 02:08:16 | T.O. Polnočný jazdec | ||
560. | Guspan Luboš | 1958 | 01:41:15 | TDM Krompachy | ||
561. | Štempel Štefan | 1950 | 01:53:45 | Tepláreň Košice | ||
562. | Kováč Peter | 1963 | 01:21:17 | Terraton | ||
563. | Centko Ivan | 1976 | 01:29:25 | TGC | ||
564. | Ludvík Juraj | 1953 | 02:02:14 | TJ Baník Horka | ||
565. | Šedivý Jaroslav | 1956 | 01:46:47 | TJ Baník Horka | ||
566. | Brachňák Milan | 1951 | 01:50:03 | TJ Baník Horka | ||
567. | Percel Vladimír | 1951 | 01:53:42 | TJ Baník Horka | ||
568. | Blanár Milan | 1957 | 01:49:49 | TJ Cejkov | ||
569. | Horňák Dušan | 1950 | 01:54:13 | TJ Dragov Košice | ||
570. | Slivka Dušan | 1944 | 02:24:06 | TJ Družstevník Spišská teplica | ||
571. | Grác Vladimír | 1963 | 01:36:01 | TJ Kotolňa Košice | ||
572. | Falat Rudolf | 1947 | 02:32:17 | TJ Lokomotíva Košice | ||
573. | Pejpková Bérešová Katarína | 1987 | 01:18:05 | TJ Obal Servis Košice | ||
574. | Vanko Miroslav | 1973 | 01:09:53 | TJ Obalservis Košice | ||
575. | Fiamčík Ladislav | 1937 | 02:08:19 | TJ Podolínec | ||
576. | Brettschneider Radim | 1970 | 01:41:30 | TJ Požiarnik | ||
577. | Košlab Juraj | 1959 | 01:56:27 | TJ Slovenské N. Mesto | ||
578. | Vančišin Igor | 1973 | 01:22:17 | TJ Stročín | ||
579. | Gašpar Ivan | 1952 | 01:47:07 | TJ SWAM | ||
580. | Kamas Tomáš | 1976 | 01:28:35 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | ||
581. | Orth Milan | 1961 | 02:04:13 | TJ Zohor Břeclav | ||
582. | Suchodolinský Ján | 1962 | 01:43:24 | Topolčianky | ||
583. | Cifraničová Mária | 1955 | 02:13:09 | Trebišov | ||
584. | Sabol Peter | 1961 | 01:39:12 | Trebišov | ||
585. | Cieslar Roman | 1971 | 02:11:31 | Trenčianská Turá | ||
586. | Lauko Denis | 1974 | 01:57:31 | Trenčianské Stankovce | ||
587. | Matejka Ladislav | 1982 | 02:03:01 | Trenčín | ||
588. | Kaščák Peter | 1970 | 01:51:10 | Trenčín | ||
589. | Martonyiková Lenka | 1984 | 02:11:03 | Triatlon Košice | ||
590. | Fotul Viktor | 1951 | 02:03:37 | Triatlon Košice | ||
591. | Szabo Jozef | 1977 | 01:17:11 | Triklub FTVS Bratislava | ||
592. | Tobiáš Peter | 1949 | 01:47:33 | Triklub FTVŠ Bratislava | ||
593. | Hargaš Matej | 1981 | 01:50:45 | Trnava | ||
594. | Habura Martin | 1975 | 01:54:07 | Tušická Nová Ves | ||
595. | Jurčo Ján | 1961 | 02:12:18 | Tušická Nová Ves | ||
596. | Zuberská Janka | 1983 | 02:17:09 | Tvrdošín | ||
597. | Roháč Miroslav | 1960 | 01:58:17 | USS Košice | ||
598. | Čičmanec Miloš | 1979 | 01:56:35 | USS Košice | ||
599. | Klobošič Branislav | 1973 | 01:25:30 | USS Košice | ||
600. | Džupin Michal | 1978 | 02:04:08 | USS Košice |