Běžecké tabulky
19061 závodů
262021 závodníků
1405857 záznamů
262021 závodníků
1405857 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Pardubický vinařský půlmaraton, 21.04.2007, Pardubice
věkový průměr závodníků: 56.5 let |
nejmladší závodník: Čejka Michal (1991) |
nejstarší závodník: Jarkovský Oldřich (1934) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▲ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Albrecht David | 1977 | 01:38:46 | Praha 10 | ||
2. | Albrecht Petr | 1965 | 01:45:21 | SK MAXTRI Liberec | ||
3. | Albrecht Václav | 1959 | 01:49:21 | SK ČNB Hradec Králové | ||
4. | Altman Jiří | 1954 | 01:58:44 | Praha 9 | ||
5. | Bajer Miloslav | 1955 | 01:47:04 | Cafe Bajer Pardubice | ||
6. | Bečka Jaroslav | 1977 | 02:14:13 | |||
7. | Bednářová Lenka | 1982 | 01:48:34 | Barnex Sport Brno | ||
8. | Beliov Petr | 1963 | 01:27:42 | Albrechtice nad Orlicí | ||
9. | Bělka Jaroslav | 1952 | 02:20:48 | LRS Vyškov | ||
10. | Bém Patrik | 1975 | 01:58:17 | LK Balvan | ||
11. | Beran Martin | 1977 | 01:56:51 | MP Praha | ||
12. | Bil Jaroslav | 1959 | 01:37:11 | VA Vyškov | ||
13. | Bíza Jaroslav | 1952 | 01:45:55 | Hradec Králové | ||
14. | Blaha Stanislav | 1963 | 01:37:27 | BK Vísky | ||
15. | Bláha Tomáš | 1981 | 01:20:49 | SC Marathon Plzeň | ||
16. | Blahová Jaroslava | 1967 | 01:49:06 | BK Vísky | ||
17. | Boček Jan | 1963 | 01:59:06 | SK Aritma Praha | ||
18. | Bonaventura Zdeněk | 1979 | 01:48:26 | Brno | ||
19. | Boštička Jiří | 1963 | 02:11:13 | Pardubice | ||
20. | Breburdová Hana | 1961 | 01:47:27 | Maraton klub Kladno | ||
21. | Brezula Tomáš | 1981 | 01:48:01 | Praha 6 | ||
22. | Brossaud Jack | 1970 | 01:39:54 | MK České Budějovice | ||
23. | Brož Marcel | 1974 | 01:27:06 | Pelhřimov | ||
24. | Brychcínová Veronika | 1975 | 01:16:17 | FTVS Praha | ||
25. | Brynda Petr | 1985 | 01:19:25 | TJ Loko Trutnov | ||
26. | Březina Roman | 1979 | 02:00:48 | Hvězda SKP Pardubice | ||
27. | Budera Michael | 1968 | 02:01:59 | Pardubice | ||
28. | Budínská Hana | 1960 | 01:57:18 | Moravská Slávia Brno | ||
29. | Bujnoch Oldřich | 1956 | 02:05:56 | AC Zlatá štika | ||
30. | Bujnoch Tomáš | 1986 | 02:28:59 | Chrudim | ||
31. | Burda František | 1957 | 01:40:15 | Bering Praha | ||
32. | Burda Václav | 1972 | 01:56:58 | Valašské Meziříčí | ||
33. | Bureš Jindřich | 1953 | 01:32:58 | Maratonstav Úpice | ||
34. | Buriánek Miroslav | 1973 | 01:29:03 | Hradec Králové | ||
35. | Buřič Jan | 1975 | 01:49:25 | SK Plzeň Bolevec | ||
36. | Cáhel Pavel | 1938 | 02:30:32 | Sokol Brno | ||
37. | Cibík Milan | 1967 | 01:36:40 | Praha 4 Modřany | ||
38. | Cimler Vladimír | 1964 | 01:53:36 | Sokol Manětín | ||
39. | Crhová Ivana | 1966 | 01:48:27 | BK Vísky | ||
40. | Cupák Martin | 1971 | 01:12:29 | BOKUKO | ||
41. | Cupalová Eva | 1947 | 01:55:04 | Sokol Bučovice | ||
42. | Čáp Bohuslav | 1951 | 01:37:27 | OREL Hradec Králové | ||
43. | Čejka Bořivoj | 1980 | 01:20:50 | KRB Chrudim | ||
44. | Čejka Michal | 1991 | 01:28:24 | Klášterec | ||
45. | Čerešňa Dušan | 1952 | 01:55:12 | Krajné | ||
46. | Čermák Luděk | 1963 | 01:48:34 | Praha | ||
47. | Černý Jiří | 1981 | 01:44:17 | Praha | ||
48. | Červ Martin | 1975 | 01:39:43 | Ultima Praha | ||
49. | Červinka Zdeněk | 1966 | 01:47:32 | Vysonín | ||
50. | Čotov Ivan | 1966 | 01:11:57 | SK Maraton Plzeň | ||
51. | David Pavel | 1972 | 01:22:57 | SKP Nymburk | ||
52. | Doktor Martin | 1985 | 01:45:26 | Pardubice | ||
53. | Doktor Tomáš | 1982 | 01:45:00 | Pardubice | ||
54. | Doležal Stanislav | 1938 | 01:52:55 | BK Pardubice | ||
55. | Dostál Jiří | 1964 | 01:22:13 | BC-MORAVA Šumperk | ||
56. | Drahoš Radek | 1989 | 01:52:10 | Zlatá štika | ||
57. | Drozd Jiří | 1957 | 01:27:07 | MOPOS Pardubice | ||
58. | Dudková Iva | 1981 | 01:52:03 | České Budějovice | ||
59. | Dvořák Lukáš | 1974 | 01:29:46 | Litomyšl | ||
60. | Dvořák Miroslav | 1973 | 01:28:54 | Horka nad Moravou | ||
61. | Eliáš Pavel | 1975 | 01:47:08 | Pardubice | ||
62. | Emmer Jan | 1957 | 01:41:07 | Veselí nad Lužnicí | ||
63. | Engliš Aleš | 1966 | 01:53:38 | CVK Opava | ||
64. | Engliš Jiří | 1963 | 02:02:53 | CVK Opava | ||
65. | Engliš Jiří | 1938 | 02:05:09 | CVK Opava | ||
66. | Erlebach David | 1971 | 01:26:34 | Kunčice | ||
67. | Exner Vladimír | 1956 | 01:37:39 | SK Srch | ||
68. | Faltejsek Pavel | 1970 | 02:04:12 | Hradec Králové | ||
69. | Fejgl Zdeněk | 1942 | 01:47:22 | BK Vratimov | ||
70. | Felcman Tomáš | 1967 | 01:32:32 | TT SKP HK | ||
71. | Feňa František | 1939 | 02:10:22 | AVC Praha | ||
72. | Fiala Petr | 1945 | 01:45:58 | Sokol Rosice nad Labem | ||
73. | Fikejs Vladimír | 1957 | 01:28:36 | Sokol Žamberk | ||
74. | Filip Hynek | 1973 | 01:44:43 | Praha | ||
75. | Flégl Jiří | 1978 | 01:45:57 | Amatér z Dejvic | ||
76. | Florianová Markéta | 1984 | 02:14:30 | Pardubice | ||
77. | Fojcík Vavřinec | 1959 | 01:32:19 | TJ Těrlicko | ||
78. | Fousek Jiří | 1967 | 01:57:49 | Vlčí Habřina | ||
79. | Frolík Jan | 1985 | 01:26:29 | AK Duchcov | ||
80. | Frýdl Miroslav | 1964 | 01:50:32 | Hradec Králové | ||
81. | Frynta Jan | 1954 | 02:07:42 | Kyšperk | ||
82. | Gabriel Miroslav | 1966 | 01:25:21 | Praha | ||
83. | Ge Evžen | 1954 | 01:46:15 | Maratonské vrány | ||
84. | Gerec Jaroslav | 1974 | 01:40:40 | 05 BK Furča Košice | ||
85. | Gerec Miroslav | 1953 | 01:40:47 | 05 BK Furča Košice | ||
86. | Grabač Tomáš | 1970 | 01:56:08 | Praha 2, Vinohrady | ||
87. | Gregor David | 1984 | 01:46:23 | Děčín | ||
88. | Groulík Martin | 1975 | 01:57:39 | ŠSK Ventura Plzeň | ||
89. | Guth Petr | 1966 | 01:42:19 | Praha | ||
90. | Halík Jiří | 1973 | 01:47:47 | Přelouč | ||
91. | Hanek Aleš | 1978 | 01:39:08 | Praha | ||
92. | Hanusková Martina | 1987 | 01:58:56 | VŠE Praha | ||
93. | Hanuš Jan | 1976 | 01:50:32 | Traged Team | ||
94. | Hašková Dáša | 1977 | 02:26:56 | Znouzectnost | ||
95. | Havel Petr | 1977 | 01:58:09 | Praha | ||
96. | Havlíček Ivo | 1966 | 01:30:17 | Lánov Krkonoše | ||
97. | Hejkrlík Filip | 1979 | 01:22:13 | SK Spartak Slatiňany | ||
98. | Hejl Jan | 1953 | 01:31:55 | PROsport Šumperk | ||
99. | Hejzlar Antonín | 1957 | 01:40:02 | TJ Slavoj Čáslav | ||
100. | Hemišová Michala | 1972 | 01:53:01 | ASK Počerady |