Běžecké tabulky
19057 závodů
261885 závodníků
1405020 záznamů
261885 závodníků
1405020 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Pardubický vinařský půlmaraton, 21.04.2007, Pardubice
věkový průměr závodníků: 56.5 let |
nejmladší závodník: Čejka Michal (1991) |
nejstarší závodník: Jarkovský Oldřich (1934) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▼ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Svoboda Petr | 1960 | 01:25:54 | SK MAXTRI Liberec | ||
102. | Svědík Ivan | 1968 | 01:36:32 | ekondice.cz | ||
103. | Svatoš Petr | 1963 | 01:42:39 | Satyr Team | ||
104. | Svatoň Jiří | 1985 | 01:36:08 | SK Čechovka Hořice | ||
105. | Svatoň Jiří | 1961 | 01:52:08 | Čechovka Hořice | ||
106. | Suk Petr | 1986 | 01:36:40 | Praha | ||
107. | Stupková Lenka | 1981 | 02:05:42 | |||
108. | Stržínek Karel | 1964 | 01:33:48 | CK Stará Ves | ||
109. | Stránská Tereza | 1980 | 02:00:01 | Stružinec | ||
110. | Strachotová Dita | 1981 | 01:44:31 | Traged Team | ||
111. | Staněk Alexander | 1966 | 02:11:29 | Hradec Králové | ||
112. | Soviš Vít | 1973 | 01:48:46 | SIVO Rýmařov | ||
113. | Soviš Ivo | 1971 | 01:33:47 | CK Stará Ves | ||
114. | Soviš Ivan | 1946 | 02:06:39 | HS Rýmařov | ||
115. | Sova Tomáš | 1977 | 01:45:57 | Lázně Bohdaneč | ||
116. | Solnická Michaela | 1987 | 02:25:00 | Fulnek | ||
117. | Sobotka František | 1977 | 01:21:34 | Praha Satalice | ||
118. | Sobotka Bohumil | 1954 | 01:55:44 | Sokol Kolín | ||
119. | Smola Jan | 1967 | 01:33:00 | KRB Chrudim | ||
120. | Smetana Josef | 1969 | 01:15:13 | www.behej.com | ||
121. | Slanina Zdeněk | 1971 | 02:01:19 | Hradec Králové | ||
122. | Sládková Jana | 1966 | 01:41:32 | AC Praha | ||
123. | Slabý Jiří | 1988 | 01:34:36 | Pardubice | ||
124. | Skrbek Kamil | 1976 | 01:29:24 | Železný Brod | ||
125. | Skopal Jiří | 1947 | 01:32:51 | JITRO Hradec Králové | ||
126. | Siegelová Magdalena | 1965 | 01:52:37 | AC Choceň | ||
127. | Siegel Josef | 1958 | 01:13:01 | AC Choceň | ||
128. | Schüller Robert | 1979 | 01:33:28 | RSPORT.CZ | ||
129. | Scheu Harald | 1969 | 01:25:53 | Praha 3 | ||
130. | Scherrer Jaroslav | 1960 | 01:23:46 | OREL Moravské Budějovice | ||
131. | Schaffer Petr | 1960 | 01:24:09 | Mlýn Janderov | ||
132. | Sedlák Pavel | 1971 | 01:30:23 | MK Seitl Ostrava | ||
133. | Sedláček Pavel | 1953 | 02:04:38 | Triatlon Brno | ||
134. | Sedláček Oldřich | 1948 | 01:42:15 | Olos Liberec | ||
135. | Sedláček Jiří | 1955 | 02:00:12 | Praha | ||
136. | Sedláček František | 1940 | 01:47:10 | Sokol Rychnov nad Kněžnou | ||
137. | Sajner David | 1980 | 01:36:24 | IronDave Knight Fran | ||
138. | Saibert Roman | 1974 | 01:48:07 | Praha 8 | ||
139. | Řípa Ondřej | 1981 | 01:27:13 | HO Sherpa Praha | ||
140. | Říha Miroslav | 1945 | 01:32:54 | Sokol Sadská | ||
141. | Řehůřek Radek | 1976 | 01:50:40 | Praha 5 | ||
142. | Řeha Roman | 1966 | 01:33:55 | Aron Team Frýdek-Místek | ||
143. | Ryzner Miroslav | 1961 | 01:40:26 | SK Srch | ||
144. | Ryzner Jan | 1959 | 01:37:11 | Přelouč | ||
145. | Ryska Pavel | 1944 | 01:50:52 | Žatec | ||
146. | Rybáček Tomáš | 1981 | 01:52:53 | Nové Strašecí | ||
147. | Růžička Tomáš | 1978 | 01:42:09 | SHD Zbraslav | ||
148. | Růžencová Hana | 1982 | 02:39:29 | FN Bulovka | ||
149. | Rucklová Ivana | 1964 | 01:53:05 | Praha 4 | ||
150. | Roučka Štěpán | 1984 | 01:34:59 | Nová Paka | ||
151. | Rosenberger Luboš | 1962 | 01:22:19 | Sokol atletika Kolín | ||
152. | Richter René | 1972 | 01:37:47 | Praha | ||
153. | Richter Pavel | 1975 | 01:24:52 | Bicycle Cafe | ||
154. | Revinová Alena | 1984 | 01:48:03 | Liteň | ||
155. | Rejzek Jiří | 1975 | 01:39:03 | TJ Medový Újezd | ||
156. | Rejl Jiří | 1954 | 01:56:01 | Chlumec nad Cidlinou | ||
157. | Rejl Jiří | 1963 | 01:37:40 | SK Srch | ||
158. | Reitmajer Jakub | 1989 | 01:47:26 | Tábor | ||
159. | Randula Miloš | 1954 | 01:48:44 | Svitávka | ||
160. | Přikrylová Dita | 1976 | 02:00:03 | Černošice | ||
161. | Prokop Karel | 1954 | 01:33:06 | Choceň | ||
162. | Prokop Jan | 1972 | 01:39:40 | Kerteam | ||
163. | Procházka Michal | 1977 | 01:23:00 | Vysoké Mýto | ||
164. | Procházka Marek | 1974 | 01:22:09 | Šumperk | ||
165. | Požgayová Jana | 1955 | 02:16:49 | Bonbon Praha | ||
166. | Pospíšil Adam | 1989 | 02:19:47 | |||
167. | Pomšár Miroslav | 1975 | 01:43:00 | Lysá nad Labem | ||
168. | Pomikálek Josef | 1975 | 01:19:22 | Atletický klub Hořice | ||
169. | Polívka Vladimír | 1976 | 01:55:01 | Splašená lokomotiva Chlumec | ||
170. | Polesný Martin | 1980 | 01:42:08 | SK Olds Liberec | ||
171. | Polenský Tomáš | 1987 | 01:45:34 | AC Čáslav | ||
172. | Polenský Josef | 1957 | 01:59:10 | Kutná Hora | ||
173. | Polák Přemysl | 1954 | 01:36:28 | Ostrov nad Oslavou | ||
174. | Polák Martin | 1980 | 01:46:13 | |||
175. | Pokorová Jaroslava | 1972 | 01:33:24 | SC Marathon Plzeň | ||
176. | Pokorný Jakub | 1976 | 01:44:43 | Beroun | ||
177. | Poduška Josef | 1962 | 01:14:26 | TJ Sokol Unhošť | ||
178. | Plíšková Lucie | 1989 | 02:23:30 | FC Debakl | ||
179. | Pitter Vladimír | 1950 | 01:29:48 | CYKLO-MIPI Pardubice | ||
180. | Pilný Martin | 1985 | 01:51:21 | Chrudim | ||
181. | Pick Pavel | 1975 | 01:29:57 | Hradec Králové | ||
182. | Pfeiferová Alena | 1980 | 01:42:53 | Atletika Dobruška | ||
183. | Petr Tomáš | 1970 | 01:18:57 | SK OMT Pardubice | ||
184. | Pešák Radovan | 1963 | 01:49:57 | SK Srch | ||
185. | Penniger Jan | 1969 | 01:44:43 | Praha 8 | ||
186. | Pazdera Ladislav | 1935 | 02:11:41 | TJ Liga 100 Praha | ||
187. | Pavlů Roman | 1979 | 01:29:28 | SK Jeseniova | ||
188. | Pavlů Dušan | 1974 | 01:44:31 | Praha | ||
189. | Pavlíček František | 1958 | 01:40:47 | Soběslav | ||
190. | Pavlacký Jan | 1977 | 01:34:58 | Praha | ||
191. | Patočka Petr | 1963 | 01:21:57 | Barnex Sport Brno | ||
192. | Patková Jitka | 1960 | 01:51:15 | TJ Zentiva | ||
193. | Patera Miroslav | 1963 | 01:37:31 | BK Louny | ||
194. | Patera Jan | 1980 | 01:26:34 | SKP Nymburk | ||
195. | Paroulek Jaroslav | 1970 | 01:32:53 | SKP Nymburk | ||
196. | Papoušek Antonín | 1963 | 01:36:13 | Hrdlořezy | ||
197. | Panáček Daniel | 1977 | 02:25:00 | FC Fulnek | ||
198. | Pajtorková Žaneta | 1979 | 02:11:10 | |||
199. | Ožana Václav | 1964 | 01:20:02 | AO Nové Město na Moravě | ||
200. | Otava Miroslav | 1962 | 01:35:54 | Traged Team |