Běžecké tabulky
19061 závodů
262021 závodníků
1405857 záznamů
262021 závodníků
1405857 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Pardubický vinařský půlmaraton, 21.04.2007, Pardubice
věkový průměr závodníků: 56.5 let |
nejmladší závodník: Čejka Michal (1991) |
nejstarší závodník: Jarkovský Oldřich (1934) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▲ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
201. | Chytil Ivo | 1954 | 02:09:54 | Lipany | ||
202. | Revinová Alena | 1984 | 01:48:03 | Liteň | ||
203. | Dvořák Lukáš | 1974 | 01:29:46 | Litomyšl | ||
204. | Bém Patrik | 1975 | 01:58:17 | LK Balvan | ||
205. | Huberová Mirka | 1976 | 01:51:46 | LMC Dobrý duch | ||
206. | Novotný Zdeněk | 1972 | 01:27:50 | Loko OB Pardubice | ||
207. | Holkup Tomáš | 1979 | 01:28:00 | Lokomotiva Žižkov | ||
208. | Vilnerová Eva | 1960 | 01:48:35 | Lokomotiva Pardubice | ||
209. | Hrozová Milena | 1953 | 02:04:24 | LRS Vyškov | ||
210. | Bělka Jaroslav | 1952 | 02:20:48 | LRS Vyškov | ||
211. | Pomšár Miroslav | 1975 | 01:43:00 | Lysá nad Labem | ||
212. | Breburdová Hana | 1961 | 01:47:27 | Maraton klub Kladno | ||
213. | Ge Evžen | 1954 | 01:46:15 | Maratonské vrány | ||
214. | Bureš Jindřich | 1953 | 01:32:58 | Maratonstav Úpice | ||
215. | Nečas Josef | 1958 | 01:26:55 | Maratonstav Úpice | ||
216. | Vyhlídal Antonín | 1955 | 01:37:21 | Mattoni Frerun Liberec | ||
217. | Kamenický Petr | 1969 | 01:41:34 | Meziboří | ||
218. | Brossaud Jack | 1970 | 01:39:54 | MK České Budějovice | ||
219. | Kasal Zdeněk | 1952 | 01:38:30 | MK Hlinsko | ||
220. | Leszkow Petr | 1944 | 01:37:35 | MK Hlinsko | ||
221. | Leszkow Josef | 1951 | 01:44:37 | MK Hlinsko | ||
222. | Vrobel Miroslav | 1961 | 01:26:09 | MK Kopřivnice | ||
223. | Kašpar Miloš | 1944 | 02:04:28 | MK Pardubice | ||
224. | Tuček Josef | 1944 | 02:02:38 | MK Pardubice | ||
225. | Sedlák Pavel | 1971 | 01:30:23 | MK Seitl Ostrava | ||
226. | Němec Tomáš | 1979 | 01:44:53 | Mladá Boleslav | ||
227. | Schaffer Petr | 1960 | 01:24:09 | Mlýn Janderov | ||
228. | Drozd Jiří | 1957 | 01:27:07 | MOPOS Pardubice | ||
229. | Münsterová Eva | 1977 | 01:35:00 | Moravská Slávia Brno | ||
230. | Budínská Hana | 1960 | 01:57:18 | Moravská Slávia Brno | ||
231. | Kopeček Ivan | 1949 | 01:44:19 | Moravská Slávia Brno | ||
232. | Vacek František | 1963 | 01:58:36 | Most | ||
233. | Beran Martin | 1977 | 01:56:51 | MP Praha | ||
234. | Kabelík Jaroslav | 1941 | 01:53:56 | MS Uherské Hradiště | ||
235. | Volf Jiří | 1946 | 02:12:15 | MTH Hranice | ||
236. | Nakládal Pavel | 1966 | 01:51:05 | Náměšť nad Oslavou | ||
237. | Hritz Peter | 1966 | 01:31:40 | Nová Lesná | ||
238. | Roučka Štěpán | 1984 | 01:34:59 | Nová Paka | ||
239. | Šolc Martin | 1968 | 01:49:02 | Nové Město na Moravě | ||
240. | Rybáček Tomáš | 1981 | 01:52:53 | Nové Strašecí | ||
241. | Loos Arnošt | 1978 | 01:57:12 | OK BOR | ||
242. | Knížek Jiří | 1982 | 01:17:56 | OK Lokomotiva Pardubice | ||
243. | Sedláček Oldřich | 1948 | 01:42:15 | Olos Liberec | ||
244. | Krátký Jiří | 1978 | 01:58:28 | OMT Pardubice | ||
245. | Čáp Bohuslav | 1951 | 01:37:27 | OREL Hradec Králové | ||
246. | Scherrer Jaroslav | 1960 | 01:23:46 | OREL Moravské Budějovice | ||
247. | Hulec Vít | 1978 | 01:47:00 | Orlické Záhoří | ||
248. | Király Alexander | 1978 | 01:40:42 | Ostrava | ||
249. | Polák Přemysl | 1954 | 01:36:28 | Ostrov nad Oslavou | ||
250. | Slabý Jiří | 1988 | 01:34:36 | Pardubice | ||
251. | Florianová Markéta | 1984 | 02:14:30 | Pardubice | ||
252. | Třasák Milan | 1952 | 01:51:52 | Pardubice | ||
253. | Valach Libor | 1974 | 01:48:03 | Pardubice | ||
254. | Boštička Jiří | 1963 | 02:11:13 | Pardubice | ||
255. | Klugar Jindřich | 1978 | 01:26:42 | Pardubice | ||
256. | Holý Michal | 1978 | 01:46:54 | Pardubice | ||
257. | Tamchyna Petr | 1967 | 02:01:19 | Pardubice | ||
258. | Doktor Martin | 1985 | 01:45:26 | Pardubice | ||
259. | Lauryn Radek | 1976 | 01:49:54 | Pardubice | ||
260. | Ujec Jiří | 1984 | 01:33:53 | Pardubice | ||
261. | Doktor Tomáš | 1982 | 01:45:00 | Pardubice | ||
262. | Eliáš Pavel | 1975 | 01:47:08 | Pardubice | ||
263. | Budera Michael | 1968 | 02:01:59 | Pardubice | ||
264. | Chocholouš Dalibor | 1946 | 01:42:04 | Pardubice | ||
265. | Krajtl Svatopluk | 1949 | 01:36:56 | Pardubice | ||
266. | Šorm Miroslav | 1983 | 02:04:22 | Pardubice | ||
267. | Kučera Jaroslav | 1954 | 01:58:20 | Pardubice | ||
268. | Kristek Jiří | 1967 | 01:29:59 | Pardubice | ||
269. | Lísa Miroslav | 1980 | 01:32:33 | Pardubice | ||
270. | Šulc Martin | 1979 | 02:26:57 | Pardubice | ||
271. | Brož Marcel | 1974 | 01:27:06 | Pelhřimov | ||
272. | Kos Jiří | 1980 | 01:33:48 | Perštejn tým | ||
273. | Šindelář Michal | 1975 | 01:38:30 | PIM RC | ||
274. | Švagrová Ilona | 1965 | 02:10:11 | Planá | ||
275. | Materna Josef | 1979 | 01:46:13 | Plzeň | ||
276. | Šudomová Jana | 1977 | 01:32:48 | Polička | ||
277. | Černý Jiří | 1981 | 01:44:17 | Praha | ||
278. | Kužel Václav | 1983 | 01:40:02 | Praha | ||
279. | Zedník Pavel | 1979 | 01:34:20 | Praha | ||
280. | Kolafa Michal | 1985 | 01:49:56 | Praha | ||
281. | Guth Petr | 1966 | 01:42:19 | Praha | ||
282. | Čermák Luděk | 1963 | 01:48:34 | Praha | ||
283. | Mach Martin | 1982 | 01:25:01 | Praha | ||
284. | Zvěřina Tomáš | 1978 | 02:20:55 | Praha | ||
285. | Křížan Jiří | 1980 | 01:36:48 | Praha | ||
286. | Hanek Aleš | 1978 | 01:39:08 | Praha | ||
287. | Sedláček Jiří | 1955 | 02:00:12 | Praha | ||
288. | Manyo Petr | 1965 | 01:49:41 | Praha | ||
289. | Suk Petr | 1986 | 01:36:40 | Praha | ||
290. | Zapletal Miroslav | 1970 | 01:56:37 | Praha | ||
291. | Havel Petr | 1977 | 01:58:09 | Praha | ||
292. | Mašková Marie | 1977 | 02:08:47 | Praha | ||
293. | Pavlacký Jan | 1977 | 01:34:58 | Praha | ||
294. | Pavlů Dušan | 1974 | 01:44:31 | Praha | ||
295. | Gabriel Miroslav | 1966 | 01:25:21 | Praha | ||
296. | Filip Hynek | 1973 | 01:44:43 | Praha | ||
297. | Richter René | 1972 | 01:37:47 | Praha | ||
298. | Kavalír Jan | 1976 | 01:29:01 | Praha | ||
299. | Issa Daniel | 1979 | 01:43:29 | Praha | ||
300. | Hrubý Pavel | 1964 | 01:48:44 | Praha |