Běžecké tabulky
19070 závodů
262279 závodníků
1407808 záznamů
262279 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Běh Olympijského dne, 24.06.2015, Ostrava
věkový průměr závodníků: 48.0 let |
nejmladší závodník: Vaněk Daniel (1999) |
nejstarší závodník: Gaman Jaroslav (1935) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▲ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adamec Zdeněk | 1953 | 00:45:57 | 128 | ||
2. | Baláž Roman | 1965 | 00:39:19 | Baláž EXTREME TEAM Ostrava | 183 | |
3. | Bardaševský Lubomír | 1962 | 00:47:45 | Ludgeřovice | 114 | |
4. | Bauer Michal | 1982 | 00:43:42 | Ostrava | 148 | |
5. | Benbenek Jan | 1988 | 00:40:23 | 175 | ||
6. | Beskydský Dědek | 1945 | 00:59:04 | Klub důchodců Karviná | 52 | |
7. | Brož Jiří | 1954 | 00:58:59 | MK Seitl Ostrava | 53 | |
8. | Brož Petr | 1985 | 00:41:51 | MK Seitl Ostrava | 164 | |
9. | Carbol Martin | 1986 | 00:58:55 | 54 | ||
10. | Cimprichová Jana | 1974 | 01:00:31 | Šenov | 46 | |
11. | Coufal Jan | 1991 | 00:48:09 | 110 | ||
12. | Čala Igor | 1964 | 00:53:52 | Český Těšín | 74 | |
13. | Damborsky Petr | 1988 | 00:45:48 | Number 8 | 130 | |
14. | Dvorský Ladislav | 1965 | 00:48:10 | MK Seitl Ostrava | 109 | |
15. | Fišerová Barbora | 1975 | 00:53:57 | Ostrava | 74 | |
16. | Fujáková Kateřina | 1985 | 00:57:18 | SKOB Havířov | 62 | |
17. | Gaman Jaroslav | 1935 | 01:09:04 | Avanti Havířov | 30 | |
18. | Georgiovská Lucie | 1976 | 00:54:14 | LDL Ostrava | 73 | |
19. | Gruchala Vojtěch | 1983 | 00:38:50 | TK Ostrava | 193 | |
20. | Gurecký Martin | 1974 | 00:57:13 | Hať | 63 | |
21. | Hanslik Matěj | 1994 | 00:43:08 | 154 | ||
22. | Hartig David | 1973 | 00:40:55 | Burik Running Team | 172 | |
23. | Havránek Jan | 1985 | 00:44:58 | Ostrava | 137 | |
24. | Hlavinka Martin | 1989 | 00:45:58 | TJ Liga 100 Ostrava | 128 | |
25. | Holmanová Radmila | 1967 | 01:01:36 | 43 | ||
26. | Horáčková Vladimíra | 1977 | 00:52:53 | Ostrava | 79 | |
27. | Horsinka Jaromír | 1952 | 00:48:23 | SOKOL Olbramice | 104 | |
28. | Chovanec Patrik | 1974 | 00:43:15 | Biatlon Poruba | 152 | |
29. | Janeček Roman | 1981 | 00:38:23 | Březová | 198 | |
30. | Jánoška Jakub | 1988 | 00:57:50 | TJ Rapid Bratislava | 59 | |
31. | Jašová Petra | 1972 | 00:58:12 | Olbramice | 57 | |
32. | Jorníček Petr | 1965 | 00:44:33 | MK Seitl Ostrava | 140 | |
33. | Juřínek Dušan | 1973 | 00:54:30 | 71 | ||
34. | Kanócz Rastislav | 1977 | 00:47:57 | Praha 14 Hostavice | 111 | |
35. | Ketner Karel | 1990 | 00:36:15 | Slavia Havířov | 218 | |
36. | Kocián Daniel | 1987 | 00:41:32 | Fialové kobry | 167 | |
37. | Kolářová Kateřina | 1985 | 01:10:35 | Blansko | 28 | |
38. | Konečná Gabriela | 1980 | 00:52:03 | Ostrava | 83 | |
39. | Kožak Jožo | 1974 | 00:48:17 | CK Stará Ves | 106 | |
40. | Krejzl Henrich | 1966 | 00:47:16 | BK SAK Ložiska Karviná | 120 | |
41. | Krejzlová Věra | 1966 | 00:57:01 | BK SAK Ložiska Karviná | 64 | |
42. | Krstevová Andrea | 1985 | 00:43:15 | Slezan Opava | 153 | |
43. | Kubánková Sylvie | 1989 | 00:44:21 | Šumperk | 142 | |
44. | Kubíček Vladimír | 1971 | 00:47:28 | TJ Liga 100Ostrava | 117 | |
45. | Kunath Pavel | 1972 | 01:03:21 | Nitěnky | 37 | |
46. | Kuncek Jaroslav | 1980 | 00:43:34 | 150 | ||
47. | Kunčík Jiří | 1985 | 01:00:51 | (Opava) | 44 | |
48. | Kunčík Martin | 1987 | 00:42:54 | 156 | ||
49. | Kvita Josef | 1951 | 00:45:49 | MK Kopřivnice | 129 | |
50. | Lévy Michal | 1993 | 00:49:58 | Přerov | 95 | |
51. | Lipina Tomáš | 1966 | 00:44:16 | Ostrava | 143 | |
52. | Lukáč Stanislav | 1980 | 00:48:43 | 101 | ||
53. | Malinová Vladimíra | 1989 | 01:02:58 | 40 | ||
54. | Malý Tomáš | 1989 | 00:42:29 | 158 | ||
55. | Márkus Alexander | 1982 | 00:56:45 | Ostrava Poruba | 65 | |
56. | Martinek Tomáš | 1986 | 00:45:39 | Zlín | 133 | |
57. | Minařík Petr | 1971 | 00:48:17 | MK Seitl Ostrava | 105 | |
58. | Miturová Radmila | 1965 | 00:51:26 | MK Seitl Ostrava | 87 | |
59. | Mojžíšek Pavel | 1965 | 00:59:12 | MK Seitl Ostrava | 50 | |
60. | Mrajca Tomáš | 1972 | 00:41:55 | MK Seitl Ostrava | 163 | |
61. | Mrkva Jiří | 1986 | 00:47:09 | 122 | ||
62. | Navařík Martin | 1982 | 00:39:14 | X-AIR Ostarva | 185 | |
63. | Nejedlý Vlastimil | 1996 | 00:59:10 | 51 | ||
64. | Nitka Radek | 1983 | 00:46:36 | Hobby Runners Vratimov | 125 | |
65. | Obdržálek Vít | 1965 | 01:02:18 | Ostrava Hrabová | 42 | |
66. | Olejník Jaroslav | 1967 | 00:41:09 | Ostrava | 170 | |
67. | Pach Radomír | 1966 | 00:41:56 | Ostrava Petřkovice | 162 | |
68. | Pachtová Iva | 1970 | 00:47:42 | MK Seitl Ostrava | 115 | |
69. | Papajová Lenka | 1974 | 00:57:36 | 61 | ||
70. | Papež Marek | 1972 | 00:45:20 | Ostrava | 135 | |
71. | Papežík Jirka | 1993 | 00:39:59 | 178 | ||
72. | Pavlík Josef | 1982 | 00:50:49 | Ostrava | 90 | |
73. | Pěchula Petr | 1977 | 00:38:55 | MK Seitl Ostrava | 191 | |
74. | Pigula Jaromír | 1972 | 00:47:15 | Ostrava | 121 | |
75. | Procházka Václav | 1945 | 01:04:24 | MK Seitl Ostrava | 35 | |
76. | Procházková Jiřina | 1986 | 00:56:18 | 67 | ||
77. | Přádková Hana | 1978 | 00:51:58 | 84 | ||
78. | Pustějovský Libor | 1990 | 00:59:24 | PROFIQ | 49 | |
79. | Repaň Pavel | 1973 | 00:43:54 | X-AIR Ostrava | 145 | |
80. | Riegel Jan | 1980 | 00:47:23 | HX | 118 | |
81. | Rudický Radovan | 1969 | 00:47:57 | MK Seitl Ostrava | 112 | |
82. | Rybáčková Silvie | 1975 | 00:58:14 | Ostrava | 57 | |
83. | Ryc Bednář René | 1970 | 00:58:32 | 56 | ||
84. | Sebera Daniel | 1985 | 00:51:41 | 86 | ||
85. | Siročák Petr | 1978 | 00:47:22 | XXX CF | 119 | |
86. | Siuda Stanislav | 1989 | 00:42:25 | BK SAK Ložiska Karviná | 160 | |
87. | Skalka Vladimír | 1966 | 00:53:20 | MK Seitl Ostrava | 76 | |
88. | Skopal Rostislav | 1976 | 00:47:23 | 119 | ||
89. | Smola Josef | 1951 | 00:52:35 | MK Seitl Ostrava | 82 | |
90. | Sosna Tomáš | 1992 | 00:37:17 | Triatlon Klub Ostrava | 206 | |
91. | Stařičný Lukáš | 1993 | 00:49:49 | 97 | ||
92. | Steiner Miroslav | 1938 | 01:00:03 | KČT Petřvald | 48 | |
93. | Stoklasa Jan | 1988 | 00:44:40 | 139 | ||
94. | Strakoš Jiří | 1950 | 00:44:00 | Tatra Kopřivnice | 144 | |
95. | Stříž Martin | 1985 | 00:44:59 | 136 | ||
96. | Svěchota Milan | 1972 | 00:49:58 | SKOB Ostrava | 94 | |
97. | Szelag Václav | 1992 | 00:47:49 | Ostrava | 113 | |
98. | Šikula Jiří | 1967 | 00:48:18 | Frýdek-Místek | 105 | |
99. | Škapa Marek | 1971 | 00:36:24 | MK Seitl Ostrava | 215 | |
100. | Škrabánek Petr | 1960 | 00:39:23 | MK Seitl Ostrava | 183 |