Běžecké tabulky
19071 závodů
262278 závodníků
1407808 záznamů
262278 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Lovochemie Agrofert Run, 02.09.2017, Lovosice
věkový průměr závodníků: 45.7 let |
nejmladší závodník: Chovanec Patrik (2004) |
nejstarší závodník: Červenka Karel (1941) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▲ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Červenka Karel | 1941 | 01:04:52 | Loko Most | 37 | |
2. | Vodvárka Petr | 1947 | 00:56:40 | KHS Jilemnice | 71 | |
3. | Špok Stanislav | 1947 | 01:29:41 | Vratimov | 15 | |
4. | Lédlová Naděžda | 1948 | 01:00:11 | Spona Teplice | 52 | |
5. | Mach František | 1950 | 00:40:39 | LIAZ Jablonec nad Nisou | 163 | |
6. | Koliba Ondrej | 1951 | 01:03:46 | 41 | ||
7. | Adamec Zdeněk | 1952 | 00:45:07 | Studénka | 133 | |
8. | Hameršmíd Vladimír | 1953 | 00:54:05 | 87 | ||
9. | Bečka Miloslav | 1955 | 00:51:33 | Brná n/L | 100 | |
10. | Vodvárková Eliška | 1955 | 00:54:54 | BK SEMILY | 84 | |
11. | Šesták Jindřich | 1956 | 00:53:13 | KKK Praha | 94 | |
12. | Bufka Zdeněk | 1957 | 00:40:31 | AC Česká Lípa | 164 | |
13. | Dius Václav | 1960 | 00:39:52 | Ústí nad Labem | 168 | |
14. | Cvanetová Jana | 1960 | 01:11:49 | Děčín | 27 | |
15. | Píchal Tomáš | 1960 | 00:40:30 | Růžďka | 165 | |
16. | Novák Jaroslav | 1962 | 00:41:47 | Ústí nad Labem - Brná | 156 | |
17. | Satrapová Iveta | 1963 | 01:04:35 | 39 | ||
18. | Dastych Petr | 1963 | 00:45:01 | 135 | ||
19. | Pabišta Karel | 1963 | 00:53:43 | 90 | ||
20. | Zapletal Petr | 1963 | 00:44:56 | Zlaté Hory | 136 | |
21. | Vodička Pavel | 1964 | 00:42:49 | Most | 149 | |
22. | Louda Petr | 1964 | 00:39:24 | AC Trutnov | 172 | |
23. | Bašová Blanka | 1964 | 00:59:41 | Most | 54 | |
24. | Urbanová Jaroslava | 1964 | 01:06:54 | 35 | ||
25. | Cagwe John | 1965 | 00:58:11 | KP BKÚ Mělník | 61 | |
26. | Pichňa Michal | 1965 | 00:44:14 | Litoměřice | 140 | |
27. | Bártová Šárka | 1965 | 01:23:11 | Ústí nad Labem | 18 | |
28. | Bárta Stanislav | 1965 | 01:23:11 | šnek | 18 | |
29. | Svašek Petr | 1965 | 00:56:23 | Obrnice | 76 | |
30. | Kotek Jan | 1965 | 00:59:07 | 57 | ||
31. | Hanáková Miroslava | 1966 | 00:44:15 | Sokol Bučovice | 140 | |
32. | Brouk Petr | 1966 | 00:45:49 | 130 | ||
33. | Vorlík Pavel | 1966 | 00:42:59 | Řehlovice Stadice | 147 | |
34. | Trlica Milan | 1966 | 00:39:28 | Vsetín | 172 | |
35. | Kalina Pavel | 1966 | 00:53:45 | 89 | ||
36. | Průcha Oldřich | 1967 | 00:56:14 | 76 | ||
37. | Jindra Pavel | 1967 | 00:46:48 | Praha 5 - Radotín | 121 | |
38. | Kučera Miroslav | 1967 | 00:50:18 | Malé Žernoseky | 106 | |
39. | Kolář Jaroslav | 1967 | 01:03:08 | 43 | ||
40. | Valtr Vladimir | 1967 | 00:39:49 | Roudnice nad Labem | 168 | |
41. | Veselý Jiří | 1968 | 00:56:47 | Dušníky | 70 | |
42. | Pabišta Petr | 1968 | 00:46:19 | SKP Most | 126 | |
43. | Radovič Petr | 1968 | 00:56:57 | Litoměřice | 69 | |
44. | Krátká Anna | 1969 | 00:46:17 | Hvězda SKP Pardubice | 126 | |
45. | Bucharová Lenka | 1969 | 00:47:20 | Ústí nad Labem | 120 | |
46. | Palla Radovan | 1969 | 00:57:18 | Přerov | 66 | |
47. | Witowski Petr | 1970 | 00:49:59 | Praha | 107 | |
48. | Hruška Miloš | 1970 | 00:43:05 | MHUL | 147 | |
49. | Zemanová Jana | 1970 | 00:46:32 | Atletika Lovosice | 124 | |
50. | Paul Karel | 1970 | 00:57:48 | Most | 63 | |
51. | Weisová Monika | 1970 | 00:55:36 | 79 | ||
52. | Jára Jan | 1970 | 00:45:50 | Praha | 129 | |
53. | Stoklasa Jan | 1971 | 00:52:32 | 97 | ||
54. | Jiskra Marek | 1971 | 01:01:33 | Louny | 48 | |
55. | Feriancová Monika | 1971 | 00:59:09 | Litvínov | 56 | |
56. | Zmítko Marcel | 1971 | 00:39:46 | Krupka | 170 | |
57. | Cermánek Karel | 1971 | 01:01:54 | 46 | ||
58. | Procházka Josef | 1971 | 00:34:30 | Děčín | 204 | |
59. | Vobnášil Stanislav | 1971 | 00:55:47 | Děčín | 78 | |
60. | Jindra Petr | 1971 | 00:36:38 | Kerteam Praha | 189 | |
61. | Kočíb Zdeněk | 1971 | 01:03:32 | Zlín | 42 | |
62. | Šindlar Libor | 1972 | 00:43:56 | 142 | ||
63. | Hajný David | 1972 | 00:50:25 | 105 | ||
64. | Vodičková Lenka | 1972 | 01:03:08 | Litoměřice | 42 | |
65. | Jelínek Martin | 1972 | 00:55:44 | Zlín 5 | 78 | |
66. | Hajn Michal | 1972 | 00:50:25 | Litoměřice | 104 | |
67. | Cermánková Lenka | 1972 | 01:02:29 | Bohušovice nad Ohří | 45 | |
68. | Lorinc Jan | 1972 | 00:44:48 | Ústí nad Labem | 137 | |
69. | Novotný Michael | 1972 | 00:44:02 | 141 | ||
70. | Kůs Daniel | 1972 | 00:41:19 | Kerteam Praha | 159 | |
71. | Matějka Martin | 1972 | 00:45:25 | Divadlo v Dlouhé | 132 | |
72. | Michalk Michael | 1972 | 00:41:15 | DRESDEN | 159 | |
73. | Freiberg Jaroslav | 1973 | 00:45:56 | Větruše UL | 127 | |
74. | Beneš Vladimír | 1973 | 00:55:27 | Žalany | 81 | |
75. | Plesník Zbyněk | 1973 | 00:56:34 | 73 | ||
76. | Drkoš Pavel | 1973 | 00:49:20 | Precheza | 109 | |
77. | Ďásková Martina | 1973 | 00:48:32 | Děčín | 113 | |
78. | Bařtipán Zbyněk | 1973 | 00:45:43 | Ústí nad Labem | 130 | |
79. | Šnaidauf Roman | 1974 | 00:45:40 | Velemín | 130 | |
80. | Vobnášil Martin | 1974 | 00:37:19 | Děčín | 184 | |
81. | Sikorová Andrea | 1974 | 01:01:14 | 48 | ||
82. | Hrzán Vladimír | 1974 | 00:48:51 | Lovosice | 111 | |
83. | Chovanec Patrik | 1974 | 00:47:30 | Biatlon Poruba | 119 | |
84. | Pastyřík Radek | 1974 | 01:00:44 | BK SEMILY | 51 | |
85. | Kratochvílová Monika | 1974 | 00:57:33 | Lovosice | 64 | |
86. | Dragoun Petr | 1974 | 00:50:31 | SKP Most | 104 | |
87. | Kovář Jaroslav | 1974 | 00:55:05 | Aspot Hulín | 84 | |
88. | Pěničková Klára | 1974 | 00:59:24 | BK SEMILY | 55 | |
89. | Souchová Helena | 1974 | 00:53:22 | Spona Teplice | 92 | |
90. | Heřmánek Martin | 1974 | 00:46:24 | 125 | ||
91. | Průchová Jana | 1974 | 01:06:08 | 36 | ||
92. | Hauptvogelová Anita | 1975 | 00:56:46 | Litvínov | 70 | |
93. | Fílová Jana | 1975 | 00:43:50 | BK Běkodo Loko Teplice | 142 | |
94. | Vostřelová Renata | 1975 | 00:59:02 | Semily | 57 | |
95. | Járová Silvie | 1975 | 00:56:32 | Praha | 74 | |
96. | Poborský Petr | 1975 | 00:45:52 | EKP | 128 | |
97. | Paatzová Martina | 1975 | 00:53:39 | 91 | ||
98. | Pastyříková Šárka | 1975 | 01:00:43 | Semily | 51 | |
99. | Králová Magdaléna | 1975 | 00:59:33 | 55 | ||
100. | Miler Jiří | 1975 | 00:33:06 | AC Mladá Boleslav | 220 |