Běžecké tabulky
19071 závodů
262278 závodníků
1407808 záznamů
262278 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Hyundai Perun - SkyMarathon - MČR v SkyMarathonu, 06.05.2017, Třinec
věkový průměr závodníků: 44.7 let |
nejmladší závodník: Zemánek Vojtěch (2001) |
nejstarší závodník: Funiok Vítězslav (1954) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▲ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
201. | Blahovec Petr | 1981 | 06:53:14 | Ostrava | ||
202. | Kratochvíl Martin | 1990 | 06:54:01 | |||
203. | Javorček Martin | 1984 | 06:55:25 | |||
204. | Stryk Pavel | 1975 | 06:56:05 | |||
205. | Machů Josef | 1965 | 06:57:07 | |||
206. | Tic Jan | 1977 | 06:57:11 | Ostrava | ||
207. | Olajoš Dušan | 1975 | 06:57:31 | KPNP Rybí | ||
208. | Jasiok Lumír | 1978 | 06:58:38 | Václavovice | ||
209. | Ludík Jiří | 1989 | 07:01:04 | pohni | ||
210. | Slovák Jakub | 1992 | 07:01:14 | Frenštát pod Radhoštěm | ||
211. | Lipina Tomáš | 1966 | 07:02:24 | Ostrava | ||
212. | Zámostný Pavel | 1970 | 07:04:48 | Praha 9 | ||
213. | Šrámková Štefánia | 1968 | 07:05:47 | SOLEN Olomouc | ||
214. | Rybář Andrej | 1972 | 07:06:08 | L.A.Ryby | ||
215. | Soukup Lumír | 1961 | 07:06:11 | Rybí | ||
216. | Dörrich Vladimír | 1985 | 07:06:31 | Ostrava | ||
217. | Eibel Zdeněk | 1982 | 07:06:34 | Jihlava | ||
218. | Schreier Roman | 1969 | 07:06:49 | Třinec | ||
219. | Janečka Roman | 1975 | 07:07:12 | Čertova Lhota | ||
220. | Píštěk Miroslav | 1967 | 07:07:16 | |||
221. | Hollá Lindnerová Kateřina | 1978 | 07:07:28 | |||
222. | Fojtík Daniel | 1978 | 07:07:36 | |||
223. | Pollak Bohumír | 1973 | 07:07:37 | |||
224. | Výduch Luděk | 1988 | 07:07:40 | Tři křížky CF | ||
225. | Puczok Radek | 1983 | 07:08:08 | S3T&BSvČT | ||
226. | Novák Michael | 1977 | 07:09:46 | Praha | ||
227. | Honzajk Jiří | 1982 | 07:10:26 | Praha | ||
228. | Bobko Petr | 1957 | 07:11:01 | Příbor | ||
229. | Kolář Jakub | 1986 | 07:11:37 | Ostrava | ||
230. | Pařík Richard | 1981 | 07:13:31 | X-TRAIL ORLOVÁ (Orlová-Lutyně) | ||
231. | Rybářová Ludmila | 1972 | 07:14:13 | L.A.Ryby | ||
232. | Kobierski Petr | 1978 | 07:15:06 | ToDam | ||
233. | Heczko Patrik | 1992 | 07:15:32 | Třinec | ||
234. | Gombalová Miluše | 1971 | 07:17:12 | |||
235. | Zajíc Petr | 1978 | 07:17:26 | Frýdlant nad Ostravicí | ||
236. | Hamrozi Pavel | 1987 | 07:18:00 | SKP Nový Jičín | ||
237. | Kocián Martin | 1985 | 07:19:09 | |||
238. | Funioková Táňa | 1977 | 07:23:01 | |||
239. | Poštulková Hana | 1971 | 07:23:11 | |||
240. | Petřkovský Tomáš | 1987 | 07:23:11 | Never Alone | ||
241. | Penmakerová Pavlína | 1980 | 07:23:43 | VBB | ||
242. | Cygánek Michal | 1979 | 07:23:58 | Prostějov | ||
243. | Daněk Vladan | 1977 | 07:24:09 | MerrellShop.cz | ||
244. | Konderla Richard | 1971 | 07:24:28 | |||
245. | Stochová Markéta | 1977 | 07:26:09 | Ostrava | ||
246. | Pazderová Ilona | 1963 | 07:29:04 | Brno | ||
247. | Babinec Vojtěch | 1979 | 07:29:11 | |||
248. | Nedjalkov Petr | 1962 | 07:32:44 | NO PAIN NO GAIN | ||
249. | Glabazňová Jana | 1961 | 07:34:57 | Přátelé OB Opava | ||
250. | Glogar Daniel | 1978 | 07:35:08 | TUR DE BIR | ||
251. | Prokš Jiří | 1990 | 07:35:56 | |||
252. | Pazdera Michal | 1961 | 07:38:13 | Brno | ||
253. | Jašková Šárka | 1984 | 07:39:03 | |||
254. | Kantor Roman | 1965 | 07:39:41 | |||
255. | Štěpán Marek | 1965 | 07:39:56 | |||
256. | Boruta Michal | 1983 | 07:40:25 | Třinec | ||
257. | Rybka Jiří | 1965 | 07:40:36 | Třinec | ||
258. | Londová Zuzana | 1986 | 07:40:40 | SK Černé plíce | ||
259. | Helegdová Marcela | 1972 | 07:41:36 | |||
260. | Miglec Viktor | 1978 | 07:43:05 | Jihlava MST | ||
261. | Klemenc Marek | 1992 | 07:44:15 | Hať | ||
262. | Švihálek Martin | 1965 | 07:45:10 | |||
263. | Stieberová Natálie | 1990 | 07:46:30 | Kunovice | ||
264. | Bugner Josef | 1965 | 07:48:45 | Petřkovice | ||
265. | Navrátilová Veronika | 1989 | 07:49:25 | Breberky | ||
266. | Čeliňák Pavel | 1964 | 07:49:25 | MSV Metal Studénka | ||
267. | Rybiář Michal | 1988 | 07:52:15 | Ostrava | ||
268. | Skalka Pavel | 1974 | 07:52:39 | KPNP/RYBÍ | ||
269. | Funiok Vítězslav | 1954 | 07:52:44 | |||
270. | Chlouba František | 1954 | 07:52:49 | Rychnov u Jablonce nad Nisou | ||
271. | Kříž Milan | 1983 | 07:53:41 | Brno | ||
272. | Kantor Petr | 1979 | 07:55:10 | Havířov | ||
273. | Brableczová Renáta | 1980 | 07:56:06 | ANVIL - Ostrava | ||
274. | Svoboda Antonín | 1996 | 07:56:42 | OSPM Brno | ||
275. | Herren Barbora | 1986 | 07:56:45 | |||
276. | Funiok Michal | 1978 | 07:56:45 | |||
277. | Bláha Martin | 1971 | 07:58:06 | LK Mělník | ||
278. | Vacula Lukáš | 1980 | 07:59:25 | Ostrava | ||
279. | Koželuh Tomáš | 1966 | 08:03:50 | abeň | ||
280. | Kantor Petr | 1978 | 08:05:18 | Vendryně | ||
281. | Pašek Radovan | 1971 | 08:06:00 | RH PIVIN 6 | ||
282. | Kovařík Lukáš | 1984 | 08:07:20 | Jirkov | ||
283. | Němec Vladan | 1967 | 08:07:43 | Bohuňovice | ||
284. | Bugnerová Iva | 1967 | 08:07:51 | Stella Petřkovice | ||
285. | Böse Daniel | 1973 | 08:09:32 | Ostrava | ||
286. | Harabiš Roman | 1986 | 08:16:32 | Kozlovice | ||
287. | Cieslar Michal | 1981 | 08:16:51 | VÚ 3517 Bechyně | ||
288. | Burdová Aneta | 1989 | 08:17:31 | Brno Fit Chicks | ||
289. | Baudyš Lukáš | 1992 | 08:17:37 | socialniprevence.cz | ||
290. | Gorný Petr | 1970 | 08:19:17 | |||
291. | Maštalířová Jana | 1968 | 08:19:17 | NVPP team | ||
292. | Fujáková Kateřina | 1985 | 08:19:40 | SKOB Havířov | ||
293. | Kohutek Jiří | 1989 | 08:25:27 | |||
294. | Radus Vojtěch | 1994 | 08:26:11 | SRTG Havířov | ||
295. | Kubiš Vladimír | 1984 | 08:27:08 | |||
296. | Holec Jan | 1967 | 08:27:12 | SKOB Ostrava | ||
297. | Konvička Martin | 1980 | 08:27:23 | Tyra | ||
298. | Dedek Vladimír | 1978 | 08:28:32 | Olbramice |