Běžecké tabulky
19058 závodů
261962 závodníků
1405622 záznamů
261962 závodníků
1405622 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Česká spořitelna Běchovice-Praha, 30.09.2018, Praha - Běchovice
věkový průměr závodníků: 48.9 let |
nejmladší závodník: Janovský Václav (2005) |
nejstarší závodník: Soukup Jiří (1927) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▲ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1901. | Strnadova Kristyna | 1991 | 01:04:59 | Praha 9 | 32 | |
1902. | Šimeček Tomáš | 1978 | 00:47:03 | Praha 9 | 113 | |
1903. | Zámostný Pavel | 1970 | 00:41:41 | Praha 9 | 144 | |
1904. | Šálková Hana | 1983 | 01:16:53 | Praha 9 | 17 | |
1905. | Lonek Blanka | 1980 | 00:59:24 | Praha 9 | 47 | |
1906. | Svobodová Jana | 1968 | 00:56:54 | Praha 9 | 59 | |
1907. | Kryštof Jan | 1968 | 00:49:52 | Praha 9 | 95 | |
1908. | Louda Daniel | 1966 | 00:55:39 | Praha 9 | 64 | |
1909. | Malůšek Ladislav | 1979 | 01:09:18 | Praha 9 | 25 | |
1910. | Pařízková Kateřina | 1974 | 00:57:48 | Praha 9 | 54 | |
1911. | Beneš Eduard | 1971 | 00:49:41 | Praha 9 | 96 | |
1912. | Vančurová Marcela | 1972 | 00:50:49 | Praha 9 | 90 | |
1913. | Schorný Jan | 1983 | 00:51:40 | Praha 9 | 85 | |
1914. | Mikeš Karel | 1940 | 01:22:50 | Praha 9 | 14 | |
1915. | Chroustová Petra | 1983 | 00:58:34 | Praha 9 | 51 | |
1916. | Zbíral Filip | 1971 | 00:54:46 | Praha 9 | 69 | |
1917. | Kubátová Lucie | 1972 | 01:14:08 | Praha 9 | 19 | |
1918. | Zeman Michal | 1975 | 00:54:38 | Praha 9 | 70 | |
1919. | Králová Lenka | 1977 | 01:08:26 | Praha 9 | 27 | |
1920. | Malaník Jiří | 1972 | 00:49:51 | Praha 9 | 95 | |
1921. | Srstka Luboš | 1972 | 00:52:05 | Praha 9 | 84 | |
1922. | Šaroch Viktor | 1967 | 01:06:35 | Praha 9 | 29 | |
1923. | Kadlec Jakub | 1985 | 00:57:41 | Praha 9 | 55 | |
1924. | Schweika Patrik | 1998 | 00:51:37 | Praha 9 | 86 | |
1925. | Valentová Jana | 1964 | 00:53:07 | Praha 9 | 78 | |
1926. | Šebesta Richard | 1974 | 00:55:06 | Praha 9 | 67 | |
1927. | Wild Josef | 1978 | 00:58:34 | Praha 9 - Černý Most | 51 | |
1928. | Tomášková Michaela | 1981 | 01:04:56 | Praha 9 Běchovice | 32 | |
1929. | Chalupský Tomáš | 1977 | 00:45:36 | Praha 9 Horní Počernice | 121 | |
1930. | Keyř Patrik | 2000 | 00:41:16 | Praha 9 Hostavice | 145 | |
1931. | Krejsa Miroslav | 1970 | 00:44:45 | Praha 9 Kbely | 127 | |
1932. | Beránek Šimon | 1994 | 00:36:43 | Praha 9-Koloděje | 169 | |
1933. | Velíšek Miloš | 1960 | 00:51:46 | Praha Běchovice | 85 | |
1934. | Urban Karel | 1939 | 01:13:44 | Praha Háje | 20 | |
1935. | Hudák Ondrej | 1992 | 00:44:42 | Praha Nusle | 127 | |
1936. | Nejedlá Hana | 1976 | 01:03:11 | Praha Satalice | 36 | |
1937. | Brečkay Jiří | 1970 | 00:48:45 | Praha Uhříněves | 102 | |
1938. | Květoň Viktor | 1983 | 00:46:25 | Praha-Běchovice | 116 | |
1939. | Koudelová Zuzana | 1987 | 00:54:52 | Pražírna | 68 | |
1940. | Židlický Zbyněk | 1975 | 00:55:24 | Pražská náplavka | 66 | |
1941. | Dvořáčková Alena | 1988 | 01:06:15 | Pražská Plynárenská | 30 | |
1942. | Korbička Karel | 1986 | 00:58:48 | Pražská Plynárenská | 50 | |
1943. | Protivanský Adam | 1993 | 00:45:35 | Pražské lamy | 121 | |
1944. | Jirásková Věra | 1955 | 01:16:29 | Prdlavka SSSR Modřice | 18 | |
1945. | Citta Pavel | 1971 | 00:51:45 | PRIVATE GRAFENDORF | 85 | |
1946. | Demel Ondřej | 1979 | 00:53:15 | Proindustry | 77 | |
1947. | Popelka Lukáš | 1984 | 00:57:00 | Prostějov | 58 | |
1948. | Roučková Kateřina | 1978 | 01:01:44 | Průhonice | 40 | |
1949. | Vanický Pavel | 1971 | 00:47:20 | Předměřice n. L. | 111 | |
1950. | Doležal Zdeněk | 1974 | 00:37:34 | Přerov | 164 | |
1951. | Kašpařík Tomáš | 1975 | 00:39:39 | Přerov | 154 | |
1952. | Krýsl Lukáš | 1999 | 00:35:46 | Přeštice | 174 | |
1953. | Svobodová Dana | 1952 | 00:57:48 | Příbram | 54 | |
1954. | Häusler Václav | 1963 | 00:48:36 | Příbram | 103 | |
1955. | Svoboda Jan | 1943 | 00:52:38 | Příbram | 81 | |
1956. | Veselý Lukáš | 1994 | 00:46:36 | Příbram | 115 | |
1957. | Rambousek Jan | 1976 | 00:40:47 | PS MTB | 149 | |
1958. | Crossan William | 1970 | 00:40:57 | PSK Olymp | 147 | |
1959. | Havránková Daniela | 1982 | 00:37:46 | PSK Olymp Praha | 164 | |
1960. | Šinágl Viktor | 1997 | 00:31:05 | PSK Olymp Praha | 208 | |
1961. | Kervitcer Jan | 1978 | 00:38:51 | PSK Olymp Praha | 158 | |
1962. | Šimon Miloš | 1944 | 01:00:58 | PSK Union | 43 | |
1963. | Janeček Jaroslav | 1940 | 01:02:49 | PSK Union Praha | 37 | |
1964. | Kasík Miroslav | 1948 | 01:03:59 | PSP PLZEŇ | 35 | |
1965. | Ptáčník Jiří | 1990 | 00:42:35 | Ptačí letka | 140 | |
1966. | Brindza Jaromír | 1974 | 00:52:39 | Púchov | 80 | |
1967. | Křemen Jiří | 1985 | 00:59:08 | Puma CZ | 49 | |
1968. | Ložeková Eva | 1976 | 00:51:42 | RACE TEAM URIÁ | 85 | |
1969. | Slíva Petr | 1977 | 00:44:30 | Rádio Blaník | 128 | |
1970. | Matoušek Michal | 1962 | 00:46:18 | Radonice | 117 | |
1971. | Neumajer Tomáš | 1979 | 00:47:58 | Rakovník | 106 | |
1972. | Polan Michal | 1981 | 00:39:47 | Rakovník | 154 | |
1973. | Stehlík Martin | 1980 | 00:42:13 | RBZ Praha | 142 | |
1974. | Fröhlich Jan | 1972 | 00:44:01 | RC Hrnčíře | 131 | |
1975. | Polednová Petra | 1974 | 01:05:37 | RC LITOL | 30 | |
1976. | Chroboková Denisa | 1985 | 01:00:40 | RE/MAX Dynasty | 43 | |
1977. | Javorská Květa | 1984 | 01:04:06 | Rebut | 34 | |
1978. | Javorský Václav | 1983 | 01:04:07 | Rebut | 34 | |
1979. | Večeřová Šárka | 1997 | 00:58:45 | Remax Dynasty | 50 | |
1980. | Chlumský Josef | 1955 | 01:00:04 | Remin | 45 | |
1981. | Synek Jiří | 1974 | 00:41:24 | Rohozec Amulet Team | 145 | |
1982. | Král Štěpán | 1957 | 00:59:24 | Rokoska | 47 | |
1983. | Hybeš Bohumil | 1950 | 01:04:18 | Rokoska Praha | 33 | |
1984. | Zelenka Jan | 1984 | 00:52:30 | Roprachtice | 81 | |
1985. | Zelenka Petr | 1968 | 00:43:12 | Roprachtice | 136 | |
1986. | Fazekaš Michal | 1987 | 00:50:15 | Rostoklaty | 93 | |
1987. | Jeníček Antonín | 1975 | 00:45:06 | Rotunda team | 124 | |
1988. | Nemravová Kamila | 1964 | 01:04:58 | Roudnice nad Labem | 32 | |
1989. | Valtr Vladimir | 1967 | 00:43:51 | Roudnice nad Labem | 132 | |
1990. | Pilařová Marcela | 1968 | 01:04:28 | Rozsochatec | 33 | |
1991. | Novotný Daniel | 1990 | 00:45:08 | Roztoky | 124 | |
1992. | Čížek Jan | 1981 | 00:39:58 | Roztoky | 152 | |
1993. | Sara Petr | 1979 | 00:43:28 | Roztoky | 135 | |
1994. | Kocián Aleš | 1982 | 00:36:21 | Rožnov pod Radhoštěm | 171 | |
1995. | Kysela Jan | 1953 | 00:54:51 | RSK Radotín | 68 | |
1996. | Nevečeřal Lukáš | 1979 | 00:45:05 | RSM Hradec Králové | 124 | |
1997. | Bartošová Květoslava | 1965 | 00:56:36 | RSM x ROJ ŽST Ústí nad Labem | 60 | |
1998. | Burian Tomáš | 2000 | 00:58:28 | RTS Praha | 51 | |
1999. | Ryšavá Ivana | 1963 | 01:11:06 | Ruda | 23 | |
2000. | Chemčuk Miroslav | 1977 | 00:40:49 | Rudice | 149 |