Běžecké tabulky
19071 závodů
262278 závodníků
1407808 záznamů
262278 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Chomutovský půlmaraton, 01.09.2018, Chomutov
věkový průměr závodníků: 43.6 let |
nejmladší závodník: Špírek Michal (2003) |
nejstarší závodník: Červenka Karel (1941) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toman jaroslav | 1989 | 01:45:51 | Živé Sokolovsko | 134 | |
2. | Kudrna Pavel | 1974 | 01:46:22 | Žatec | 132 | |
3. | Šrubař Jakub | 2000 | 02:18:40 | Žatec | 49 | |
4. | Kopecký Aleš | 1992 | 01:54:04 | Žatec | 103 | |
5. | Zapletal Pavel | 1982 | 01:53:13 | Zlaté Hory | 106 | |
6. | Zapletal Petr | 1963 | 01:44:24 | Zlaté Hory | 139 | |
7. | Hradecký Lukáš | 1983 | 01:51:29 | YUSEN LOGISTICS KRUPKA A | 114 | |
8. | Šmejkal Vladislav | 1990 | 01:53:21 | Vysoká Pec | 106 | |
9. | Kelbich Petr | 1961 | 01:35:07 | Vysoká Pec | 169 | |
10. | Valentova Miroslava | 1990 | 02:15:26 | Vysoká Pec | 55 | |
11. | Sýkora Pavel | 1980 | 01:45:46 | VÚ 7830 | 135 | |
12. | Kujíček Tomáš | 1975 | 01:29:35 | VTŽ Chomutov | 192 | |
13. | Březinová Dagmar | 1958 | 02:05:56 | Vs Kadaň | 72 | |
14. | Vojtěchovský Ladislav | 1980 | 01:32:53 | vitasport.cz | 177 | |
15. | Holcman Aleš | 1969 | 02:21:01 | Vinné sklepy Skalák | 46 | |
16. | Novotná Lucie | 1980 | 02:45:40 | Vejprty | 27 | |
17. | Rychnovský Milan | 1978 | 01:38:45 | Ústí nad Labem | 159 | |
18. | Ptáčková Jana | 1980 | 02:01:25 | Ústí nad Labem | 83 | |
19. | Rada Oldřich | 1975 | 01:49:56 | Ústí nad Labem | 118 | |
20. | Novák Michal | 1983 | 01:43:12 | UNKASR | 142 | |
21. | Novak Jakub | 1990 | 02:30:08 | UNKASR | 37 | |
22. | Thumsová Marie | 1964 | 01:39:50 | Traged Team Chomutov | 157 | |
23. | Linhart Jan | 1984 | 01:31:38 | TOM-KČT Kralupy nad Vltavou | 180 | |
24. | Vávrů Ivana | 1988 | 01:32:10 | TJ VTŽ Chomutov | 178 | |
25. | Volf Miroslav | 1973 | 01:34:00 | TJ Slávie Chomutov | 174 | |
26. | Blailová Jana | 1981 | 01:52:27 | TJ Slavia Chomutov | 111 | |
27. | Dvořáková Jana | 1969 | 02:05:03 | TJ Klášterc nad Ohří | 75 | |
28. | Prokeš Dušan | 1970 | 01:36:33 | Tj DNT Kadaň | 165 | |
29. | Kratochvílová Pavlína | 1975 | 01:58:10 | Tiger relax club Chomutov | 91 | |
30. | Grossmanová Gabriela | 1981 | 01:43:29 | Terri team | 142 | |
31. | Watzke Petr | 1966 | 01:30:50 | Teplice | 187 | |
32. | Motl Martin | 1969 | 01:59:55 | Teplice | 88 | |
33. | Krotký Jiří | 1978 | 02:11:14 | Team Spirit Vysočany | 62 | |
34. | Procházka Marek | 1974 | 01:20:55 | Šumperk | 215 | |
35. | Piwowarski František | 1975 | 02:30:08 | SRTG Strupčice | 37 | |
36. | Sládek Vladimír | 1988 | 01:42:48 | SRTG Strupčice | 145 | |
37. | Joneková Nikola | 1995 | 02:30:08 | SRTG Strupčice | 36 | |
38. | Dufková Daniela | 1994 | 02:19:28 | SRTG Strupčice | 48 | |
39. | Belej Tomáš | 1979 | 01:33:18 | SRTG Chomutov | 176 | |
40. | Škota Jan | 1980 | 01:41:01 | Spořice | 151 | |
41. | Bayerová Lenka | 1968 | 01:41:02 | Spartak Praha 4 | 151 | |
42. | Kareš Ladislav | 1965 | 01:58:14 | Sokol Výsluní | 91 | |
43. | Pabišta Petr | 1968 | 01:48:43 | SKP Most | 124 | |
44. | Jech Dalibor | 1987 | 02:09:12 | SKP Hvězda Jirkov | 67 | |
45. | Vlasák Jiří | 1975 | 01:46:03 | SK Městská Policie Kadaň | 134 | |
46. | Krajíček Václav | 1980 | 01:51:48 | SK Dolní Chabry | 113 | |
47. | Pěnička Aleš | 1993 | 02:01:50 | SEA | 82 | |
48. | Holcmanová Miroslava | 1969 | 02:21:01 | Říčany | 46 | |
49. | Kačer Ctibor | 1982 | 01:42:49 | Run the World | 145 | |
50. | Čermák Ondřej | 1989 | 01:54:32 | Rozběhej Litvínov | 102 | |
51. | Novotný Roman | 1966 | 02:15:52 | Rousínov | 54 | |
52. | Vaněk Petr | 1989 | 02:02:50 | RD Vinařice | 80 | |
53. | Lehrl Josef | 1976 | 01:47:03 | Přibyslav | 129 | |
54. | Brožová Kateřina | 1979 | 01:53:03 | PROFFA team | 107 | |
55. | Jelínková Jana | 1984 | 01:46:43 | Praha 8 | 131 | |
56. | Ficker Alexandr | 1987 | 02:00:39 | Praha | 85 | |
57. | Skoupý Jan | 1979 | 01:35:01 | Praha | 170 | |
58. | Rychlý Adam | 1992 | 01:48:55 | Praha | 122 | |
59. | Drtinová Vítězslava | 1955 | 02:30:02 | Praha | 37 | |
60. | Mašek Jiří | 1964 | 01:38:35 | Plzeň | 160 | |
61. | Kučera Jiří | 1964 | 01:35:35 | Plzeň | 167 | |
62. | Kyenge Dan | 1990 | 01:43:04 | Plzeň | 143 | |
63. | Pavlinský Vladimír | 1969 | 01:42:47 | Ostrov | 145 | |
64. | Pavlinská Jana | 2003 | 01:50:56 | New Roll Runners | 116 | |
65. | Braun Zdeněk | 1999 | 01:34:25 | New Roll Runners | 172 | |
66. | Štumpf Michal | 1980 | 02:00:19 | Most | 86 | |
67. | Šrámková Hana | 1975 | 02:17:35 | Most | 51 | |
68. | Vališ Karel | 1975 | 01:52:54 | Most | 109 | |
69. | Unger Miroslav | 1978 | 01:31:24 | Most | 182 | |
70. | Zejda Králová Kateřina | 1984 | 02:13:27 | Most | 59 | |
71. | Turková Lenka | 1983 | 02:22:56 | Most | 43 | |
72. | Štětka Jiří | 1970 | 01:42:06 | Most | 148 | |
73. | Červený Ladislav | 1975 | 01:56:33 | Mezihoří | 97 | |
74. | Hanus Miroslav | 1974 | 01:40:20 | Martin | 155 | |
75. | Špírek Michal | 2003 | 02:04:24 | Malé-r | 77 | |
76. | Jahnová Věra | 1969 | 01:53:56 | Louny | 104 | |
77. | Kotěšovec Václav | 1964 | 02:07:53 | Louny | 69 | |
78. | Špírková Lenka | 1969 | 02:04:39 | LOSAN Teplice | 76 | |
79. | Sombota Jiří | 1959 | 02:10:01 | Lokomotiva Trutnov | 65 | |
80. | Červenka Karel | 1941 | 02:31:24 | Loko Most | 34 | |
81. | Kokšál Radek | 1970 | 02:01:34 | Litvínov | 83 | |
82. | Kokšálová Michaela | 1999 | 02:06:26 | Litvínov | 71 | |
83. | Kollerová Petra | 1984 | 02:15:52 | Lidl - doprovod | 54 | |
84. | Šimkovičová Lucia | 1984 | 02:07:16 | Lidl | 69 | |
85. | Hušek Daniel | 1997 | 01:43:25 | Levharti Chomutov | 142 | |
86. | Rola Jan | 2000 | 01:41:40 | Levharti Chomutov | 149 | |
87. | Niebauer David | 1977 | 01:48:08 | Lány | 125 | |
88. | Mydlář Josef | 1985 | 01:49:51 | La Vita | 119 | |
89. | Bartl Milan | 1958 | 01:34:03 | Krušnoborci | 173 | |
90. | Plášilová Jindřiška | 1975 | 02:17:06 | Kraslice | 52 | |
91. | Švarc Jiří | 1979 | 01:48:47 | Krakov | 122 | |
92. | Kučera Petr | 1997 | 02:00:36 | konzervativci | 85 | |
93. | Havlíčková Michaela | 1973 | 02:18:28 | Klášterec nad Ohří | 50 | |
94. | Marhoulová Ivana | 1973 | 02:36:22 | Klášterec nad Ohří | 31 | |
95. | Novotná Karolína | 1990 | 02:16:48 | Klášterec nad Ohří | 52 | |
96. | Thomanová Iva | 1978 | 02:10:25 | Kladrubské běhničky | 65 | |
97. | Šťastný Jaroslav | 1957 | 01:37:55 | Kladno | 162 | |
98. | Černý Antonín | 1968 | 01:31:23 | Kladno | 183 | |
99. | Zbuzková Blanka | 1992 | 01:44:33 | KL SPORT MOST | 138 | |
100. | Zbuzek Jaroslav | 1965 | 01:44:33 | KL SPORT MOST | 139 |