Běžecké tabulky
19071 závodů
262278 závodníků
1407808 záznamů
262278 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Night Trail Run, 01.10.2016, Holešov
věkový průměr závodníků: 40.3 let |
nejmladší závodník: Knobová Klaudie (2003) |
nejstarší závodník: Krbílek Dalibor (1962) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▲ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krbílek Dalibor | 1962 | 00:50:03 | GEMINI | 108 | |
2. | Baláž Roman | 1965 | 00:39:28 | Baláž EXTREME TEAM Ostrava | 187 | |
3. | Ševčík Libor | 1966 | 01:18:01 | Mauritius.cz | 24 | |
4. | Végh Ondrej | 1966 | 00:45:59 | Újezd u Brna | 141 | |
5. | Vodárek Richard | 1967 | 00:52:46 | Otrokovice | 95 | |
6. | Michalec Zdeněk | 1968 | 00:41:42 | STS Chvojkovice-Brod | 167 | |
7. | Hošťálek Marek | 1969 | 00:39:13 | Tomíno | 190 | |
8. | Hejníková Hana | 1969 | 01:01:52 | 57 | ||
9. | Martinčík Svatopluk | 1969 | 00:58:22 | 68 | ||
10. | Gřešek Jan | 1971 | 00:54:59 | 84 | ||
11. | Grulichová Simona | 1972 | 00:48:09 | Přerov | 124 | |
12. | Zatloukalová Helena | 1972 | 01:06:20 | 42 | ||
13. | Šlechtová Martina | 1972 | 00:57:43 | 72 | ||
14. | Smola Marek | 1973 | 00:58:15 | Orel Jednota Hulín | 70 | |
15. | Muzikant Alois | 1973 | 00:53:34 | PATIENTIA Olomouc | 92 | |
16. | Malík Martin | 1973 | 00:38:05 | SFK Holešov | 205 | |
17. | Svoboda Roman | 1973 | 00:50:53 | X TRAIL Rychlohrad | 103 | |
18. | Valachová Anna | 1973 | 00:57:48 | 71 | ||
19. | Gregušová Jitka | 1974 | 01:03:24 | 51 | ||
20. | Vondráčková Laďka | 1974 | 00:55:42 | Pohodáři | 78 | |
21. | Horák Marek | 1974 | 00:59:51 | První pokus, BpH | 63 | |
22. | Stýskalík Jiří | 1974 | 00:55:54 | 77 | ||
23. | Sládeček Pavel | 1974 | 00:48:32 | OSŽ Česká republika | 122 | |
24. | Makovičková Jana | 1975 | 00:59:46 | OD Morava Holešov | 63 | |
25. | Brázdil Daniel | 1975 | 00:41:28 | Liptál | 171 | |
26. | Nguyenová Kamila | 1975 | 01:00:01 | Spartan race training group Holešovský region | 61 | |
27. | Hrabica Jan | 1976 | 00:51:13 | SDH Čekyně | 102 | |
28. | Dohnalová Petra | 1976 | 00:55:08 | Růžena Team | 81 | |
29. | Gregor Vladimír | 1976 | 00:49:45 | Chvalčov | 110 | |
30. | Pavlasová Radka | 1976 | 01:03:24 | 50 | ||
31. | Bartík Patrik | 1976 | 00:38:53 | OD Morava | 195 | |
32. | Burianová Zuzana | 1976 | 01:06:51 | Kroměříž | 40 | |
33. | Spáčilová Šalerová Věra | 1976 | 00:54:09 | Růženka Team | 89 | |
34. | Stehlík Martin | 1977 | 00:49:20 | 114 | ||
35. | Novotný Jiří | 1977 | 00:38:00 | AC Lázně Bělohrad | 206 | |
36. | Nedbal Tomáš | 1977 | 00:48:43 | 117 | ||
37. | Rašík Martin | 1978 | 00:47:49 | COBRAM | 130 | |
38. | Maruna Róbert | 1978 | 01:02:21 | 55 | ||
39. | Michálek Martin | 1978 | 00:46:09 | SK Alpaka Vyškov | 140 | |
40. | Konečný Radek | 1978 | 00:48:02 | 126 | ||
41. | Rypl Tomáš | 1979 | 00:53:31 | 92 | ||
42. | Kulda Martin | 1979 | 00:55:04 | 82 | ||
43. | Jelínek Milan | 1979 | 00:48:38 | Bystřice pod Hostýnem | 121 | |
44. | Topič Patrik | 1979 | 00:43:28 | 156 | ||
45. | Šebestová Blanka | 1979 | 00:56:25 | 75 | ||
46. | Doleželová Blanka | 1979 | 00:51:22 | TJ Liga stovkařů Olomouc | 100 | |
47. | Gregorová Dagmar | 1979 | 01:07:22 | 39 | ||
48. | Revenda Daniel | 1979 | 00:45:50 | 141 | ||
49. | Cabák Jiří | 1979 | 00:53:24 | DYNAMO Kroměříž | 93 | |
50. | Strnad Ondřej | 1980 | 00:38:18 | Brno Medlánky | 202 | |
51. | Javornický Martin | 1980 | 00:54:59 | 84 | ||
52. | Gregorová Ilona | 1980 | 01:08:21 | Cyklosport Unite | 36 | |
53. | Vacková Lenka | 1980 | 01:02:21 | 54 | ||
54. | Balíčková Petra | 1980 | 00:58:20 | 69 | ||
55. | Poszytek Petr | 1981 | 00:48:02 | Hulín | 126 | |
56. | Zicháček Vladimír | 1981 | 00:46:35 | SKP Zlín | 135 | |
57. | Balíček Ivan | 1981 | 00:44:13 | 151 | ||
58. | Tomčík Lukáš | 1981 | 00:41:12 | BK Saláti | 174 | |
59. | Hamar Marcel | 1981 | 00:46:17 | 138 | ||
60. | Ehrlich Michal | 1981 | 00:48:18 | 124 | ||
61. | Hálová Kateřina | 1981 | 00:43:15 | AK Zlín | 158 | |
62. | Lániková Kateřina | 1982 | 00:54:47 | Crossfit zlín | 86 | |
63. | Jonášek Zdenek | 1982 | 00:51:31 | Tlumačov | 99 | |
64. | Vybíral Robert | 1983 | 00:55:57 | 76 | ||
65. | Odstrčilík Tomáš | 1983 | 00:43:58 | Martinice | 153 | |
66. | Polách Viktor | 1983 | 01:05:12 | Zlín | 45 | |
67. | Glatzner Martin | 1983 | 00:50:22 | 106 | ||
68. | Dědič Michal | 1984 | 00:41:23 | Drásal team Holešov | 171 | |
69. | Jelínek Jakub | 1984 | 00:48:42 | SK Alpaka Vyškov | 118 | |
70. | Jašková Monika | 1984 | 01:06:59 | 40 | ||
71. | Jakubo Radek | 1984 | 00:48:41 | Vyškov | 120 | |
72. | Voráček Josef | 1984 | 00:47:56 | 128 | ||
73. | Kopřiva Jaroslav | 1984 | 00:48:46 | SK Pacetluky | 116 | |
74. | Plšková Martina | 1985 | 01:05:12 | 45 | ||
75. | Gerhard Miroslav | 1985 | 00:39:45 | Horní Újezd | 184 | |
76. | Lipovská Marketa | 1986 | 01:03:02 | 53 | ||
77. | Jínková Veronika | 1986 | 00:50:35 | KARPATSKÝ KYNOLOGICKÝ KLUB | 104 | |
78. | Šimůnková Adriana | 1986 | 00:58:31 | 66 | ||
79. | Vítek Tomáš | 1987 | 00:40:19 | www.motostar.cz | 180 | |
80. | Opletalová Radana | 1987 | 01:08:42 | Říkovice | 35 | |
81. | Přívava Jiří | 1987 | 00:58:31 | 65 | ||
82. | Uhlíř Jakub | 1988 | 00:55:38 | 79 | ||
83. | Krkoška Patrik | 1988 | 00:52:17 | 97 | ||
84. | Zavadil Milan | 1988 | 00:41:00 | X TRAIL Rychlohrad | 175 | |
85. | Kuchtíková Vendula | 1988 | 01:04:32 | 47 | ||
86. | Novotná Martina | 1988 | 00:41:53 | Brusné | 164 | |
87. | Tupý Radim | 1988 | 00:45:02 | Sokol Třebětice | 147 | |
88. | Esentierová Adéla | 1988 | 00:41:49 | Baláž EXTREME TEAM Ostrava | 167 | |
89. | Jurášek Martin | 1988 | 00:48:42 | Hulín | 119 | |
90. | Sivek Jaroslav | 1989 | 00:41:39 | Loučka | 168 | |
91. | Kolečář Lukáš | 1989 | 00:46:36 | Crazy Runners | 134 | |
92. | Manzová Monika | 1989 | 01:04:10 | 48 | ||
93. | Skácel Dalibor | 1990 | 00:50:24 | MSK Morkovice | 105 | |
94. | Sova Patrik | 1990 | 00:39:55 | Vesani.cz | 183 | |
95. | Buchta Josef | 1990 | 01:08:45 | SDH Radkova Lhota | 33 | |
96. | Balcar Jakub | 1990 | 01:07:35 | 38 | ||
97. | Hanzlík Zdeněk | 1990 | 00:45:04 | SK Studenec | 146 | |
98. | Jurečka Tomáš | 1990 | 00:49:29 | 112 | ||
99. | Kubíček Jiří | 1991 | 00:37:27 | Zlín - Jižní Svahy | 211 | |
100. | Staňková Pavlína | 1991 | 01:07:38 | 37 |