Běžecké tabulky
19070 závodů
262279 závodníků
1407808 záznamů
262279 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Půlmaraton Moravským krasem, 15.08.2009, Blansko
věkový průměr závodníků: 55.6 let |
nejmladší závodník: Berka Milan (1990) |
nejstarší závodník: Cáhel Pavel (1938) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▼ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zejda Ivo | 1956 | 01:55:22 | AC Moravská Slávia Brno | ||
2. | Zajíc Jan | 1953 | 01:49:05 | SKP Pardubice | ||
3. | Vrtílka Jiří | 1980 | 01:45:39 | Blansko | ||
4. | Vrána Filip | 1976 | 01:40:38 | Jundrov | ||
5. | Vosáhlo Michal | 1989 | 01:32:13 | Brno | ||
6. | Vičar Karel | 1976 | 01:46:23 | Přerov | ||
7. | Vašíček David | 1975 | 02:19:28 | Brno | ||
8. | Varsanyi Mario | 1973 | 01:32:43 | SAK Karviná | ||
9. | Tyleček Pavel | 1973 | 01:46:05 | Brno | ||
10. | Tříska Roman | 1956 | 01:50:18 | Brno | ||
11. | Trčka Michal | 1984 | 02:01:18 | SK Přerov | ||
12. | Tecl Jan | 1958 | 01:34:34 | Troubsko | ||
13. | Štekauer Ján | 1949 | 01:41:17 | BBS Bratislava | ||
14. | Šperka Oldřich | 1956 | 01:38:57 | Jedovnice | ||
15. | Šolc Michal | 1974 | 01:57:23 | |||
16. | Škrdla Jan | 1982 | 01:24:11 | TJ Sokol Velká | ||
17. | Škorpík Josef | 1978 | 01:41:28 | Brno | ||
18. | Šitka Josef | 1986 | 01:35:30 | Drnovice u Vyškova | ||
19. | Šenkýř Jiří | 1981 | 01:58:17 | JZD Olešnice | ||
20. | Šebánek Petr | 1979 | 01:32:03 | Rajec | ||
21. | Stráník Aleš | 1950 | 01:50:14 | Blansko | ||
22. | Stloukal Jaroslav | 1968 | 01:33:38 | JSRT Adamov | ||
23. | Staněk Michal | 1981 | 01:52:28 | Blansko | ||
24. | Sikora Aleš | 1973 | 01:45:35 | AC Moravská Slávia Brno | ||
25. | Schmied Karel | 1954 | 01:46:11 | Traged Team Prostějov | ||
26. | Serbessa Mulugeta | 1971 | 01:15:07 | Ortopedie Týn nad Vltavou | ||
27. | Sedláček Svatopluk | 1957 | 01:35:07 | Moravská Slávia Brno | ||
28. | Rychecký Tomáš | 1966 | 01:22:30 | HH Smíchov | ||
29. | Prunerová Veronika | 1974 | 01:52:10 | Praha | ||
30. | Potoček Pavel | 1960 | 02:06:19 | Blansko | ||
31. | Pokorný David | 1977 | 01:28:40 | Blansko | ||
32. | Podmelová Vilma | 1962 | 01:48:06 | AC Moravská Slávia Brno | ||
33. | Palíšková Jarmila | 1976 | 01:50:51 | Přerov | ||
34. | Palaš Zdeněk | 1961 | 01:45:41 | SSSR Prdlavka Modřice | ||
35. | Novotný Libor | 1961 | 01:44:33 | Kuřim | ||
36. | Novák Petr | 1976 | 01:26:19 | Šlapanice | ||
37. | Netopil Vladislav | 1981 | 01:35:36 | MK Seitl Ostrava | ||
38. | Nádeníček Petr | 1971 | 01:46:59 | Brno | ||
39. | Mojžíšek Pavel | 1965 | 01:47:26 | MK Seitl Ostrava | ||
40. | Masařík Petr | 1966 | 02:16:17 | ČD Bohumín | ||
41. | Martínek Roman | 1975 | 01:18:44 | Děčín | ||
42. | Martínek Aleš | 1972 | 02:07:44 | Brno | ||
43. | Mariánek Josef | 1974 | 01:46:59 | Brno | ||
44. | Marek Petr | 1973 | 01:37:06 | Lanškroun | ||
45. | Macura Jan | 1972 | 01:22:58 | Horizont Kola Novák Blans | ||
46. | Lemon Marek | 1980 | 02:00:55 | Blansko | ||
47. | Langr Zdeněk | 1976 | 01:43:57 | Brno | ||
48. | Kyzlink Karel | 1969 | 01:27:23 | ASK Blansko | ||
49. | Kyjanka Dušan | 1957 | 01:42:31 | Grafilit Litovel | ||
50. | Kupský Ivoš | 1972 | 02:02:59 | AC Moravská Slavia | ||
51. | Kunc Josef | 1960 | 01:33:14 | LRS Vyškov | ||
52. | Kubová Monika | 1971 | 02:06:53 | Doubravice | ||
53. | Kubičková Eliška Anna | 1966 | 02:04:00 | SC Marathon Plzeň | ||
54. | Kubeček Vladimír | 1948 | 01:52:58 | Spartak Police nad Metují | ||
55. | Kříž Petr | 1970 | 01:25:56 | Blansko / Praha Stodůlky | ||
56. | Kratochvíl Pavel | 1960 | 01:19:46 | Sokol Rudíkov | ||
57. | Králík Pavel | 1988 | 01:34:04 | Vavřinec | ||
58. | Kovanda Petr | 1979 | 01:29:07 | Brno | ||
59. | Kopeček Ivan | 1949 | 01:53:23 | Moravská Slávia Brno | ||
60. | Konečný Jaroslav | 1969 | 01:54:45 | TTC Brno | ||
61. | Komárková Zdeňka | 1974 | 01:35:51 | Olešnice na Moravě | ||
62. | Kolmačková Dagmar | 1974 | 02:15:04 | Praha | ||
63. | Kocman Tomáš | 1981 | 01:35:26 | Tovačov | ||
64. | Kociánová Jiřina | 1981 | 01:25:35 | AHA Vyškov | ||
65. | Klimeš František | 1947 | 01:51:35 | Blansko | ||
66. | Klepal Petr | 1966 | 01:43:40 | Blansko | ||
67. | Kejík Milan | 1968 | 01:29:34 | VSK Rájec-Jestřebí | ||
68. | Kachlík Petr | 1980 | 01:53:52 | Sota Brno | ||
69. | Kadlec Miroslav | 1962 | 01:19:52 | ASV Salzburg | ||
70. | Junga Stanislav | 1971 | 01:36:53 | Traged Team | ||
71. | Jiráňová Blanka | 1978 | 01:29:17 | Moravská Slávia Brno | ||
72. | Jaskulka Martin | 1968 | 01:49:18 | AK Tišnov | ||
73. | Jakešová Jitka | 1960 | 02:06:06 | Tábor | ||
74. | Horyna Miroslav | 1954 | 02:13:54 | Praha - Zahradní Město | ||
75. | Horákovský Petr | 1952 | 01:59:06 | AC Moravská Slávia Brno | ||
76. | Horák Pavel | 1961 | 01:17:39 | AHA Vyškov | ||
77. | Horák Pavel | 1962 | 01:31:29 | Barnex Sport Brno | ||
78. | Holý Josef | 1941 | 01:59:01 | Orel Židenice | ||
79. | Hep Pavel | 1977 | 01:59:55 | Tenis centrum Hradec Králové | ||
80. | Haresta Petr | 1986 | 01:38:44 | Blansko | ||
81. | Grunda Tomáš | 1981 | 01:49:28 | Moravský Krumlov | ||
82. | Gross Luděk | 1953 | 01:33:28 | TJ Znojmo | ||
83. | Glier Michal | 1982 | 01:18:53 | AC Moravská Slavia | ||
84. | Fusik Jan | 1958 | 02:00:46 | BBS Bratislava | ||
85. | Dorušek Pavel | 1954 | 01:36:56 | Klenoty Slavičín | ||
86. | Doležal Luboš | 1954 | 01:28:26 | Axitdoldy Náchod | ||
87. | Diatka Vladimír | 1967 | 01:46:51 | Brno | ||
88. | Cáhel Pavel | 1938 | 02:23:32 | Sokol Brno | ||
89. | Burian Pavel | 1975 | 02:02:12 | TJ Drnovice | ||
90. | Budínská Hana | 1960 | 02:00:23 | Moravská Slávia Brno | ||
91. | Březina Roman | 1976 | 01:43:00 | VSK Technika Brno | ||
92. | Brabec Jan | 1973 | 01:29:11 | Kuřim | ||
93. | Blažka Aleš | 1979 | 02:11:20 | Blansko | ||
94. | Bil Jaroslav | 1959 | 01:51:22 | VA Vyškov | ||
95. | Berka Milan | 1990 | 01:33:53 | Blansko | ||
96. | Beneš Petr | 1966 | 01:29:12 | Brno | ||
97. | Bělohoubek Petr | 1972 | 01:39:11 | Brno | ||
98. | Bednaříková Jana | 1988 | 01:46:46 | SK PRE | ||
99. | Bašista Vincent | 1942 | 01:28:00 | AK Spartak Dubnica | ||
100. | Balúch Pavel | 1986 | 01:42:26 | Blansko |