Běžecké tabulky
19070 závodů
262279 závodníků
1407808 záznamů
262279 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Craft Brněnský půlmaraton, 14.04.2019, Brno
věkový průměr závodníků: 40.9 let |
nejmladší závodník: Pokorný Dominik (2003) |
nejstarší závodník: Fuksa Karel (1946) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▼ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorný Dominik | 2003 | 01:35:28 | SRK Rychnov n.K. | 143 | |
2. | Opavský Richard | 2002 | 02:00:46 | Břeclav | 65 | |
3. | Šimoník Jiří Václav | 2001 | 01:41:52 | Brno | 123 | |
4. | Haviger Vojtěch | 2001 | 01:33:20 | 150 | ||
5. | Behunek Petr | 2001 | 02:12:50 | Břeclav | 41 | |
6. | Stoklásková Olga | 2001 | 01:40:13 | Říčany u Brna | 128 | |
7. | Říha Adam | 2001 | 01:28:30 | 163 | ||
8. | Vráblíková Veronika | 2000 | 01:52:52 | Brno | 88 | |
9. | Urbanová Zuzana | 2000 | 01:47:55 | Brno | 103 | |
10. | Hamerník Marek | 1999 | 02:02:21 | Brno | 60 | |
11. | Král Jan | 1999 | 01:31:44 | SK Žabovřesky | 154 | |
12. | Kočí Kamila | 1999 | 01:57:40 | CAD-PRO | 74 | |
13. | Malcánková Kateřina | 1999 | 02:11:56 | 43 | ||
14. | Malček Ladislav | 1999 | 01:46:32 | Lukavica | 108 | |
15. | Kráčalík František | 1998 | 01:37:48 | SK Újezd | 136 | |
16. | Sochor Michael | 1998 | 02:20:51 | Vyškov | 33 | |
17. | Kerschbaummayr Natálie | 1998 | 01:39:00 | Praha 4 | 133 | |
18. | Grajciar Andrej | 1998 | 02:21:21 | Vrútky | 33 | |
19. | Barnetová Lenka | 1998 | 02:00:39 | Jablonné nad Orlicí | 65 | |
20. | Števko Matúš | 1997 | 01:37:21 | Levice | 138 | |
21. | Štrkolec Michal | 1997 | 01:31:57 | ORECH Racing Team | 153 | |
22. | Chlebek David | 1997 | 01:54:19 | 84 | ||
23. | Marek Jakub | 1997 | 01:55:34 | Duchcov | 81 | |
24. | Hill Jan | 1997 | 01:26:20 | Ostravice | 169 | |
25. | Hrubý Adam | 1997 | 01:57:40 | Duchcov | 74 | |
26. | Koželuhová Gabriela | 1997 | 02:14:28 | Half marathon virgin | 38 | |
27. | Brokeš Ondřej | 1997 | 01:24:25 | Lanškroun | 173 | |
28. | Eliáš Adam | 1997 | 01:26:32 | 168 | ||
29. | Buriánková Kateřina | 1997 | 02:17:50 | Valtice | 36 | |
30. | Šrámek Ondřej | 1997 | 01:54:00 | GYMNÁZIUM DR. KARLA POLESNÉHO | 86 | |
31. | Szymanik Adam | 1996 | 01:16:52 | Chotěbuz | 197 | |
32. | Mikulášek Ondřej | 1996 | 01:59:54 | Uherské Hradiště | 67 | |
33. | Zhoř Ondřej | 1996 | 02:06:16 | 52 | ||
34. | Michálek Jakub | 1996 | 01:47:39 | Prostějov | 105 | |
35. | Šimánková Klára | 1996 | 02:25:11 | Havlíčkův Brod | 29 | |
36. | Běhunek Martin | 1996 | 01:38:32 | 134 | ||
37. | Košiarcik Maximilián | 1996 | 02:14:23 | Red Hat | 39 | |
38. | Vybíral Jan | 1996 | 01:42:36 | Hrob | 121 | |
39. | Trnovec Šimon | 1996 | 02:25:18 | Viničné | 28 | |
40. | Řičánek Jiří | 1996 | 02:04:45 | Vranov u Brna | 55 | |
41. | Woznica Ondřej | 1996 | 01:57:19 | 75 | ||
42. | Svatík Juraj | 1996 | 01:48:01 | Trenčianske Stankovce | 103 | |
43. | Drápalová Marie | 1996 | 02:09:38 | Křenovice | 46 | |
44. | Závodský Michal | 1996 | 02:38:35 | Galanta | 22 | |
45. | Plecitá Eva | 1996 | 02:13:56 | 40 | ||
46. | Koutecký Oldřich | 1996 | 01:49:37 | 97 | ||
47. | Vladíková Eliška | 1995 | 02:11:51 | Běžecký klub Brno | 43 | |
48. | Dvořáková Bára | 1995 | 02:32:58 | 24 | ||
49. | Bednářová Johana | 1995 | 02:37:24 | Brno | 22 | |
50. | Kolenovský Patrik | 1995 | 01:50:34 | Odry | 94 | |
51. | Hodáňová Adéla | 1995 | 01:57:21 | 05 STS Chvojkovice Brod | 75 | |
52. | Kročil Petr | 1995 | 02:03:23 | Valašská Polanka | 58 | |
53. | Boráň Branislav | 1995 | 02:06:17 | Trenčín | 52 | |
54. | Prus Roman | 1995 | 01:38:45 | Petrovice u Karviné | 133 | |
55. | Závala Petr | 1995 | 01:42:40 | Vyškov | 120 | |
56. | Šalata Martin | 1995 | 01:27:36 | 165 | ||
57. | Mejzlík Daniel | 1995 | 02:39:32 | TJ Baran | 22 | |
58. | Hamerník Martin | 1995 | 01:54:43 | Brno | 84 | |
59. | Najman Zdeněk | 1995 | 01:31:45 | Letohrad | 154 | |
60. | Barnetová Jana | 1995 | 02:04:36 | Jablonné nad Orlicí | 56 | |
61. | Lellek Tomáš | 1995 | 01:54:33 | Dolní Benešov | 84 | |
62. | Žák David | 1994 | 01:56:34 | Brno | 78 | |
63. | Kunitzký Erik | 1994 | 01:31:20 | 156 | ||
64. | Snášelová Magdalena | 1994 | 02:19:33 | Přerov | 34 | |
65. | Szymanik Filip | 1994 | 01:35:44 | Chotěbuz | 143 | |
66. | Humlíček Kryštof | 1994 | 01:20:25 | Triexpert | 183 | |
67. | Petrovič Samuel | 1994 | 01:48:24 | 101 | ||
68. | Vošcek Jakub | 1994 | 01:46:26 | 109 | ||
69. | Konečný Jakub | 1994 | 01:48:43 | Brno | 100 | |
70. | Obrovský Michal | 1994 | 01:41:31 | Pustá Kamenice | 125 | |
71. | Lattová Tereza | 1994 | 02:00:06 | 66 | ||
72. | Machučová Vendula | 1994 | 01:38:23 | Runeři Družstevník Drnovi | 134 | |
73. | Přecechtělová Zuzana | 1994 | 02:22:47 | Bílany | 31 | |
74. | Havlíčková Ludmila | 1994 | 02:15:19 | 37 | ||
75. | Šustek Pavel | 1994 | 01:55:46 | Kentico | 80 | |
76. | Staníček Jan | 1994 | 01:44:36 | 114 | ||
77. | Kachlířová Helena | 1994 | 02:07:43 | 49 | ||
78. | Vachala Tomáš | 1993 | 01:58:26 | Popice | 71 | |
79. | Šmerdová Tereza | 1993 | 01:53:24 | Viničné Šumice | 87 | |
80. | Albastová Slavěna | 1993 | 01:47:11 | Český Rudolec | 106 | |
81. | Šedý Jiří | 1993 | 01:50:47 | 94 | ||
82. | Soukal Marek | 1993 | 01:49:05 | Opava | 99 | |
83. | Bastlová Marieta | 1993 | 01:56:56 | 76 | ||
84. | Matejka Marek | 1993 | 02:00:36 | 65 | ||
85. | Sochor Ondřej | 1993 | 02:24:35 | Vyškov | 29 | |
86. | Mihálech Marek | 1993 | 02:12:23 | Partizánske | 42 | |
87. | Hajnová Zuzana | 1993 | 02:21:40 | Brno | 31 | |
88. | Remišová Anna | 1993 | 02:05:22 | MO GOLD Dolná Mariková | 54 | |
89. | Vavrys Johan | 1993 | 01:19:53 | TJ SLOVAN Luhačovice | 185 | |
90. | Káňa Ondřej | 1993 | 01:46:00 | 109 | ||
91. | Lepková Tereza | 1993 | 01:48:44 | 100 | ||
92. | Král Michael | 1993 | 01:56:10 | Individuální | 78 | |
93. | Jeřábek Petr | 1993 | 01:19:50 | AC Moravská Slávia Brno | 185 | |
94. | Buličičová Eliška | 1993 | 01:58:17 | Brno | 72 | |
95. | Langerová Lucie | 1993 | 01:56:07 | Brno | 79 | |
96. | Borovský Matěj | 1993 | 01:53:27 | Brno | 87 | |
97. | Gál David | 1993 | 02:04:26 | Tvrdonice | 57 | |
98. | Tomčík Marek | 1993 | 02:28:18 | Brno | 26 | |
99. | Rydlo Andrej | 1993 | 01:31:39 | Poprad | 154 | |
100. | Tomčová Denisa | 1993 | 02:16:26 | 37 |