Běžecké tabulky
19028 závodů
261550 závodníků
1402474 záznamů
261550 závodníků
1402474 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Memoriál Jana Fryce, 25.08.2019, Neratovice
věkový průměr závodníků: 42.4 let |
nejmladší závodník: Vožda Dominik (2008) |
nejstarší závodník: Bednář Miloš (1952) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▲ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Rulíšek Lubomír | 1972 | 00:48:21 | 122 | ||
102. | Rumlová Lucie | 1986 | 01:02:31 | 51 | ||
103. | Růžička Josef | 1973 | 00:58:20 | Libiš | 65 | |
104. | Růžička Martin | 1981 | 00:47:59 | Pardubice | 124 | |
105. | Ryba Roman | 1966 | 00:50:17 | Neratovice | 109 | |
106. | Sehnal Adrien | 1953 | 00:46:34 | TJ Dukla Praha | 136 | |
107. | Scheu Harald | 1969 | 00:43:08 | Praha 3 | 161 | |
108. | Sigut Jakub | 1985 | 00:58:45 | Praha | 64 | |
109. | Simandl Pavel | 1963 | 01:00:51 | Mladá Boleslav | 57 | |
110. | Simandlová Hedvika | 1993 | 01:04:56 | Mladá Boleslav | 44 | |
111. | Skalová Eva | 1974 | 00:59:41 | AVSP Neratovice | 59 | |
112. | Sládková Denisa | 1988 | 00:58:50 | Brandýs nad Labem | 63 | |
113. | Sloup Petr | 1989 | 00:51:42 | Obříství | 103 | |
114. | Socha Štěpán | 2003 | 00:43:33 | 156 | ||
115. | Souček David | 1984 | 00:47:08 | 132 | ||
116. | Soukupová Hana | 1959 | 01:11:51 | Neratovice | 28 | |
117. | Soumarová Magdalena | 1991 | 00:58:52 | Kosmonosy | 62 | |
118. | Srb Jiří | 1980 | 00:47:28 | Neratovice | 128 | |
119. | Stiborová Martina | 1981 | 01:05:28 | 41 | ||
120. | Stránský Jiří | 1963 | 00:43:11 | Cyklosprint Cvikov | 160 | |
121. | Svátek Lubomír | 1958 | 00:46:04 | Praha 4 | 141 | |
122. | Šafránková Klára | 1978 | 00:45:55 | Olymp | 141 | |
123. | Šeděnka Michal | 1987 | 00:37:45 | FENIX SPORT BLANSKO | 197 | |
124. | Šenkýř Ivan | 1985 | 00:54:32 | Nera | 86 | |
125. | Šesták Martin | 1968 | 00:49:59 | Mělník | 111 | |
126. | Šesták Vojtěch | 2000 | 00:55:34 | Mělník | 77 | |
127. | Ševčík Zdeněk | 1983 | 00:47:01 | Brandýs nad Labem | 134 | |
128. | Šimonek Josef | 1971 | 00:57:05 | 69 | ||
129. | Šmíd Jáchym | 2001 | 00:45:31 | Neratovice | 145 | |
130. | Šmíd Jiří | 1984 | 00:43:28 | TJ Neratovice | 158 | |
131. | Šporcl Radek | 1967 | 00:52:01 | Libiš | 99 | |
132. | Štamfest David | 1988 | 00:56:19 | 73 | ||
133. | Štamfest Miloslav | 1965 | 00:47:40 | VK Neratovice | 126 | |
134. | Štamfestová Veronika | 1991 | 01:04:03 | Lobkovice | 46 | |
135. | Šuťák Jakub | 1992 | 00:54:33 | Praha | 86 | |
136. | Švarc Matěj | 1996 | 00:35:24 | Praha 4 | 217 | |
137. | Tail Pavel | 1969 | 00:38:07 | Pivovar Moucha Braník | 194 | |
138. | Tockstein David | 1977 | 00:47:53 | Nera | 124 | |
139. | Trhoň Jan | 1978 | 00:45:21 | Farnost Neratovice | 147 | |
140. | Trhoňová Martina | 2002 | 00:57:08 | Neratovice | 68 | |
141. | Trochta Pavel | 1975 | 00:56:04 | Velký Borek | 73 | |
142. | Trop Jakub | 1988 | 00:39:51 | Praha | 179 | |
143. | Urbánkova Barbora | 1979 | 00:47:50 | 125 | ||
144. | Václavík Jiří | 1986 | 00:35:34 | Dobříš /SK Babice | 215 | |
145. | Valenta Jan | 1966 | 00:47:04 | SK Klánovice | 132 | |
146. | Vaněk Pavel | 1964 | 00:42:51 | TSK Praha | 162 | |
147. | Vinduška Pavel | 1982 | 00:39:03 | Autoservis AWS | 184 | |
148. | Vinš Pavel | 1989 | 00:49:51 | 113 | ||
149. | Vinšová Michaela | 1990 | 00:49:51 | Benátky nad Jizerou | 113 | |
150. | Viščur Ladislav | 1988 | 00:47:35 | Varnsdorf | 128 | |
151. | Vít Jiří | 1979 | 00:44:24 | TJ Stará Paka | 154 | |
152. | Vítovec Michal | 1979 | 00:45:18 | Tišice - Chrást | 147 | |
153. | Vladyka Miroslav | 1976 | 01:05:04 | Odolená | 42 | |
154. | Vlastimil Flégl | 1986 | 00:35:08 | Vrchlabí | 220 | |
155. | Vožda Dominik | 2008 | 00:55:55 | LiveCross Neratovice | 76 | |
156. | Voždová Alena | 1977 | 00:51:47 | Neratovice | 101 | |
157. | Vyšínská Michaela | 1976 | 00:55:08 | Neratovice | 82 | |
158. | Vyvialová Klára | 2002 | 00:51:44 | ASK Losovice | 102 | |
159. | Yamaguchi Nobuyuki | 1967 | 00:36:43 | Plzeň | 206 | |
160. | Zadrobílek Petr | 1984 | 00:49:47 | Praha 10 | 115 | |
161. | Zadrobílková Eliška | 1986 | 00:54:39 | Praha 10 | 85 | |
162. | Zajíc Ondřej | 1970 | 00:48:59 | Praha 4 | 118 | |
163. | Zapletal Pavel | 1982 | 00:55:28 | Zlaté Hory | 78 | |
164. | Zaremba Jan | 1981 | 00:44:43 | Havířov | 150 | |
165. | Zedníková Vendula | 1991 | 00:54:26 | Liberec | 87 |