Běžecké tabulky
19061 závodů
262021 závodníků
1405857 záznamů
262021 závodníků
1405857 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Sportisimo 1/2Maraton Praha, 06.04.2019, Praha
věkový průměr závodníků: 45.2 let |
nejmladší závodník: Volek Robert (2001) |
nejstarší závodník: Engliš Jiří (1938) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▲ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Kusalík Miroslav | 1975 | 01:24:00 | Hroznová Lhota 424 | 170 | |
102. | Kňáva Martin | 1970 | 01:24:02 | Los rapidos | 170 | |
103. | Dokulil Zdeněk | 1980 | 01:24:06 | Olomouc | 170 | |
104. | Valent René | 1989 | 01:24:12 | behame.sk | 170 | |
105. | Jareš Tomáš | 1991 | 01:24:13 | 170 | ||
106. | Fleisman Miroslav | 1989 | 01:24:18 | 170 | ||
107. | Najman Jakub | 1983 | 01:24:22 | Merten Dental | 169 | |
108. | Pálfi Štefan | 1982 | 01:24:22 | Košice | 169 | |
109. | Baxa Petr | 1979 | 01:24:23 | ČAH | 169 | |
110. | Šíp Ondřej | 1990 | 01:24:25 | ASK Slavia Praha | 169 | |
111. | Hůlka Lukáš | 1982 | 01:24:33 | Plzeň | 168 | |
112. | Krmaš Václav | 1980 | 01:24:37 | SOOB Rychnov nad Kněžnou | 168 | |
113. | Moulík Jiří | 1995 | 01:24:41 | KokoTeam | 168 | |
114. | Zelený Zbyněk | 1988 | 01:24:42 | Havlíčkova Borová | 168 | |
115. | Kozubík Jiří | 1988 | 01:24:44 | Jurazub Zlín | 168 | |
116. | Krejdl Aleš | 1975 | 01:24:47 | Praha | 168 | |
117. | Mach Tadeáš | 1983 | 01:24:47 | Hany Bany | 168 | |
118. | Buchta Jan | 1991 | 01:24:50 | Odranec | 168 | |
119. | Šonský Dominik | 1993 | 01:24:52 | Lhotka u Mělníka | 168 | |
120. | Čechura Martin | 1988 | 01:24:55 | BOOTCAMPS Plzeň | 168 | |
121. | Leinveber Pavel | 1977 | 01:24:57 | IKK Marathon Team Brno | 168 | |
122. | Řebíček Jan | 1982 | 01:24:59 | Sport Team Brozany | 167 | |
123. | Koreček Slavomír | 1980 | 01:25:00 | Atletika Jihlava | 167 | |
124. | Beňo Dušan | 1979 | 01:25:00 | Hrabičov | 167 | |
125. | Rais Miroslav | 1977 | 01:25:07 | 167 | ||
126. | Haring Juraj | 1983 | 01:25:09 | 167 | ||
127. | Plavec Vítězslav | 1980 | 01:25:19 | Bohouš Heřmanův Městec | 167 | |
128. | Lášek Josef | 1969 | 01:25:22 | IOS Hradec Králové | 167 | |
129. | Křivánek Pavel | 1971 | 01:25:25 | PIM RC | 167 | |
130. | Kovář Kamil | 1967 | 01:25:26 | SPOKATO Sokolov | 167 | |
131. | Hurban Luboš | 1982 | 01:25:26 | Spartak Praha 4 | 167 | |
132. | Majoroš Michal | 1986 | 01:25:27 | Police nad Metují | 167 | |
133. | Walter David | 1977 | 01:25:27 | 167 | ||
134. | Prášil David | 1989 | 01:25:28 | 167 | ||
135. | Benroth Martin | 1992 | 01:25:30 | SKOB Zlín | 167 | |
136. | Mahel Tadeáš | 1989 | 01:25:33 | Atletic Třebíč | 167 | |
137. | Rusínová Zuzana | 1983 | 01:25:34 | USK Provod Ústí nad Labem | 166 | |
138. | Fuksa Pavel | 1992 | 01:25:34 | 166 | ||
139. | Věnsek Tomáš | 1993 | 01:25:34 | MK Seitl Ostrava | 166 | |
140. | Kučera Václav | 1964 | 01:25:35 | Praha | 166 | |
141. | Lippl Jan | 1983 | 01:25:37 | Sokol Kájov | 166 | |
142. | Heller Tomáš | 1981 | 01:25:39 | Hradec Králové | 166 | |
143. | Hvozdovič Miroslav | 1994 | 01:25:41 | 166 | ||
144. | Lavička David | 1973 | 01:25:42 | NILFISK ALTO PRO CYCLING | 166 | |
145. | Frydrych Tomáš | 1977 | 01:25:55 | Zábřeh | 166 | |
146. | Weinfurt Petr | 1984 | 01:25:58 | Bělčice | 166 | |
147. | Klumpar Pavel | 1967 | 01:26:00 | 166 | ||
148. | Kozánek Petr | 1989 | 01:26:05 | SRTG Brno | 166 | |
149. | Krejzlík Václav | 1977 | 01:26:07 | 166 | ||
150. | Mrva Tomáš | 1980 | 01:26:08 | Galanta | 166 | |
151. | Vopálenský Tomáš | 1972 | 01:26:08 | Cykloservis Pankr | 166 | |
152. | Šlampa Martin | 1990 | 01:26:10 | Brno | 166 | |
153. | Konečný Michael | 1983 | 01:26:11 | TJ Sokol Žižkov | 165 | |
154. | Bednář Richard | 1985 | 01:26:11 | Olomouc | 165 | |
155. | Dietl Marek | 1987 | 01:26:12 | Nezdice | 165 | |
156. | Kopřiva Martin | 1983 | 01:26:14 | TRAILPOINT/COMPRESSPORTCZ | 165 | |
157. | Karfík David | 1967 | 01:26:15 | Praha | 165 | |
158. | Bláha Tomáš | 1981 | 01:26:17 | SC Marathon Plzeň | 165 | |
159. | Landštof David | 1983 | 01:26:18 | Praha | 165 | |
160. | Pleskač Roman | 1964 | 01:26:21 | Praha | 165 | |
161. | Soukup Petr | 1973 | 01:26:22 | BOOTCAMPS | 165 | |
162. | Šuranský Lubomír | 1958 | 01:26:23 | JH Nové Stavení | 165 | |
163. | Mašlík Michal | 1983 | 01:26:24 | Šternberk | 165 | |
164. | Brabec Jan | 1992 | 01:26:25 | Adidas Runners Prague | 165 | |
165. | Pivrnec Tomáš | 1999 | 01:26:27 | B4 - Běžecká škola Prahy 4 | 165 | |
166. | Syrovátko Jiří | 1970 | 01:26:28 | Kerteam | 164 | |
167. | Skála Radek | 1969 | 01:26:30 | Český Brod | 164 | |
168. | Voleský Leoš | 1979 | 01:26:37 | 164 | ||
169. | Šlégl Jan | 1979 | 01:26:39 | 164 | ||
170. | Tobiáš Adam | 1985 | 01:26:41 | USK Academic CHeb | 164 | |
171. | Doktor Tomáš | 1982 | 01:26:44 | Pardubice | 164 | |
172. | Vojíř Aleš | 1978 | 01:26:44 | 164 | ||
173. | Topiarz Lukáš | 1981 | 01:26:45 | Stonava | 164 | |
174. | Běhan Tomáš | 1985 | 01:26:46 | SOKOL Praha Královské Vinohrad | 164 | |
175. | Prus Roman | 1995 | 01:26:46 | Petrovice u Karviné | 164 | |
176. | Tunkl David | 1984 | 01:26:50 | Pelhřimov | 163 | |
177. | Tryzna Jan | 1981 | 01:26:51 | 163 | ||
178. | Kužel Lukáš | 1983 | 01:26:53 | 163 | ||
179. | Štohanzl Michal | 1985 | 01:26:55 | Praha VSK FTVS | 163 | |
180. | Radonský Tomáš | 1977 | 01:26:56 | BRM | 163 | |
181. | Matouš Pavel | 1989 | 01:27:06 | 163 | ||
182. | Friga Robert | 1978 | 01:27:07 | 163 | ||
183. | Hochmann Martin | 1976 | 01:27:10 | Savencia Praha | 163 | |
184. | Blahovcová Adéla | 1989 | 01:27:16 | LCC Radotín | 163 | |
185. | Vobnášil Martin | 1974 | 01:27:21 | Děčín | 163 | |
186. | Chadim Stanislav | 1991 | 01:27:22 | TJ Jiskra Otrokovice | 163 | |
187. | Roland Robert | 1990 | 01:27:22 | 163 | ||
188. | Janalík Martin | 1979 | 01:27:25 | Hobby Runners Vratimov | 163 | |
189. | Suchomel Tomáš | 1974 | 01:27:26 | 163 | ||
190. | Roštík Patrik | 1986 | 01:27:26 | Pyšely | 163 | |
191. | Kohut Radek | 1984 | 01:27:29 | Studénka | 162 | |
192. | Víšek Pavel | 1992 | 01:27:33 | 162 | ||
193. | Tvrz Lukáš | 1994 | 01:27:33 | Dexter BSK Racing Praha | 162 | |
194. | Touška Kryštof | 1987 | 01:27:38 | Praha 5 | 162 | |
195. | Bufka Zdeněk | 1957 | 01:27:39 | AC Česká Lípa | 162 | |
196. | Lhota Jindřich | 1977 | 01:27:40 | 162 | ||
197. | Petrásek Petr | 1990 | 01:27:40 | 162 | ||
198. | Tomčo Tomáš | 1982 | 01:27:41 | ŠK Vyšná Šebastová | 162 | |
199. | Koníček Filip | 1986 | 01:27:41 | Sedliště | 162 | |
200. | Trojek Pavel | 1979 | 01:27:43 | 162 |