Běžecké tabulky
19067 závodů
262264 závodníků
1407664 záznamů
262264 závodníků
1407664 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Klánovický 1/2Maraton, 17.10.2021, Praha Klánovice
věkový průměr závodníků: 42.1 let |
nejmladší závodník: Brůček Adam (2006) |
nejstarší závodník: Kovanda Josef (1953) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorný Jiří | 1985 | 01:24:16 | Žižkovští tygři | 180 | |
2. | Jelínek Marek | 1989 | 01:48:40 | Žamberk | 111 | |
3. | Křivánek Zdeněk | 1981 | 01:47:26 | ZZS HMP | 117 | |
4. | Brýdlová Helena | 1981 | 02:16:14 | ZZS HMP | 42 | |
5. | Poštová Jana | 1986 | 02:13:15 | ZZS HMP | 48 | |
6. | Vaněk Pavel | 1978 | 01:48:09 | Zlín | 113 | |
7. | Šálková Zdena | 1980 | 01:48:54 | Zbloudilé střely Brno | 110 | |
8. | Osvald René | 1971 | 02:10:27 | Well Done Kladno | 51 | |
9. | Derka Jan | 1990 | 02:05:31 | Vyškov | 62 | |
10. | Honc Libor | 1977 | 02:16:36 | VÚ 3771 Prostějov | 42 | |
11. | Pěcha Tomáš | 1966 | 02:16:13 | VTJ Běhoun Poděbrady | 43 | |
12. | Molinaro Denisa | 1991 | 01:55:16 | Všestary | 92 | |
13. | Petr Jiří | 1979 | 01:12:30 | VSK Univerzita Brno | 220 | |
14. | Kučák Tomáš | 1987 | 01:38:48 | Vlci | 141 | |
15. | Borovička Vladimír | 1983 | 01:43:01 | VK Slavia Praha | 129 | |
16. | Angelov Stojan | 1969 | 01:29:36 | VK Neratovice | 166 | |
17. | Voldán Tomáš | 1975 | 02:03:47 | VK Medvědi | 67 | |
18. | Matějovský Cyril | 1977 | 01:38:20 | VISA | 142 | |
19. | Maryška Miloš | 1981 | 01:21:04 | Varnsdorf | 187 | |
20. | Teplý Ondřej | 1978 | 01:29:49 | Úvaly | 165 | |
21. | Beran Petr | 1971 | 01:31:10 | Ústí nad Orlicí | 161 | |
22. | Haasová Monika | 1974 | 02:08:56 | Ústí nad Labem | 55 | |
23. | Řezníček Filip | 1974 | 01:33:43 | Ústí nad Labem | 156 | |
24. | Steklý Radek | 1977 | 01:25:05 | Ústí nad Labem | 177 | |
25. | Rusínová Zuzana | 1983 | 01:26:27 | USK Provod Ústí nad Labem | 173 | |
26. | Kubeš Jiří | 1989 | 02:00:23 | TV Prima | 74 | |
27. | Vaněk Pavel | 1964 | 01:35:02 | TSK Praha | 153 | |
28. | Laur Zbyněk | 1962 | 01:47:39 | TSK Praha | 115 | |
29. | Lejsek Marek | 1988 | 02:01:08 | Tři pro zdraví | 73 | |
30. | Kváč Jan | 1977 | 01:49:03 | Třemošnice | 110 | |
31. | Šůs Jan | 1990 | 01:30:43 | TriSki Horní Počernice | 163 | |
32. | Škába Pavel | 1974 | 01:28:16 | Triexpert Praha | 168 | |
33. | Čermák Adam | 2004 | 01:39:18 | Triatlon na rúžovo | 139 | |
34. | Walter Jan | 1992 | 01:25:11 | Tri Ski Horní počernice | 177 | |
35. | Zikmund Michal | 1991 | 01:54:55 | TJ Sokol Jičín | 93 | |
36. | Kotlíková Petra | 1982 | 01:23:02 | TJ Slavoj Pacov | 182 | |
37. | Churaňová Radka | 1977 | 01:24:59 | TJ Lokomotiva Trutnov | 177 | |
38. | Fořtová Iveta | 1972 | 01:37:13 | TJ Liaz Jablonec nad Nisou | 146 | |
39. | Vaníčková Pavla | 1992 | 01:53:54 | TJ JM Chodov | 97 | |
40. | Turek Jiří | 1962 | 01:40:33 | TJ Chaloupky | 136 | |
41. | Potužák Martin | 1979 | 01:44:20 | Tino a Jakub | 124 | |
42. | Holá Pavlína | 1979 | 01:58:28 | TaylorWessing | 81 | |
43. | Krejčí Karla | 1971 | 01:50:43 | Tailors Club | 105 | |
44. | Surový Peter | 1977 | 02:39:32 | Tachikawa City Thriathlo | 23 | |
45. | Doležel Jiří | 1980 | 01:35:07 | Šumperk | 153 | |
46. | Janů Libor | 1978 | 01:29:41 | Šumperk | 166 | |
47. | Vítová Kamila | 1975 | 01:43:35 | Šneci v běhu | 126 | |
48. | Angelovič Peter | 1974 | 02:00:11 | Šestajovice | 75 | |
49. | Pucherna Jan | 1977 | 01:25:35 | Šestajovice | 176 | |
50. | Adamík René | 1976 | 01:48:42 | Svojetice | 111 | |
51. | Kohut Radek | 1984 | 01:39:04 | Studénka | 141 | |
52. | Faldus Ondřej | 1976 | 01:46:20 | STS Chvojkovice Brod | 120 | |
53. | Eliáš Martin | 1971 | 02:05:38 | Stříbro | 62 | |
54. | Kuklíková Lucie | 1997 | 01:54:00 | STR Kutná Hora | 96 | |
55. | Švec Jan | 1978 | 01:55:52 | SSBSZMŽP | 90 | |
56. | Dašek Filip | 2000 | 01:44:07 | SPSE Ječná | 125 | |
57. | Severa Lukáš | 1972 | 01:50:23 | Spartak Praha 4 | 106 | |
58. | Petrák Tomáš | 1978 | 01:34:52 | Sokol Slapy | 153 | |
59. | Kulíšek Jiří | 1995 | 01:59:05 | Sokol Kbely | 79 | |
60. | Čapek Daniel | 1976 | 01:50:34 | SODEXO 2 | 106 | |
61. | Svobodová Milena | 1979 | 02:27:24 | SOB 5 PRO VÝBOR DOBRÉ VŮLE | 31 | |
62. | Pavlišta Vít | 1985 | 01:10:11 | Slovan Liberec | 228 | |
63. | Kašparec Petr | 1962 | 01:55:49 | sklárna AJETO Lindava | 91 | |
64. | Pšenička Otakar | 1992 | 01:39:05 | SK ZLÍČ | 141 | |
65. | Zeman Zdeněk | 1976 | 01:34:38 | SK St. Boleslav | 153 | |
66. | Magnusek Martin | 1987 | 01:37:29 | SK Smrčina | 145 | |
67. | Kudrna David | 1977 | 01:18:56 | SK SLAVOJ ČÁSLAV | 196 | |
68. | Král Karel | 1967 | 02:00:02 | SK Kulišina | 76 | |
69. | Holas Tomáš | 1978 | 01:31:39 | SK Jamnice | 161 | |
70. | Petruš Marek | 1973 | 01:52:47 | SK ČNB | 100 | |
71. | Daněk Michal | 1980 | 01:35:54 | Six-Pack Holubice | 151 | |
72. | Pavlovec Lukáš | 1989 | 02:18:31 | Sita CZ | 39 | |
73. | Jankovský Aleš | 1986 | 02:17:53 | Schafer - Menk | 41 | |
74. | Ticháčková Monika | 2001 | 01:59:03 | SC Radotín Praha | 79 | |
75. | Prouza Milan | 1990 | 01:45:16 | SC Radotín | 122 | |
76. | Škoda Michal | 1988 | 01:43:15 | Sanmina | 128 | |
77. | Arnotová Kateřina | 1973 | 02:09:53 | RunPORG | 52 | |
78. | Franc Radek | 1979 | 01:40:22 | RU1000 | 136 | |
79. | Novotná Lenka | 1970 | 01:47:48 | Roudnice nad Labem | 114 | |
80. | Matoušek Michal | 1962 | 01:52:19 | Radonice | 101 | |
81. | Mrázek Jan | 1981 | 01:13:35 | PSK Olymp Praha | 215 | |
82. | Černý Jan | 1998 | 01:54:33 | Přibyslav | 95 | |
83. | Pšeničná Zuzana | 1983 | 01:47:41 | Příbram | 115 | |
84. | Šlemr Pavel | 1995 | 01:57:36 | PRO-6 | 84 | |
85. | Liška David | 1990 | 01:44:00 | Prachatice | 125 | |
86. | Arcas David | 1976 | 01:39:58 | Praha-Klánovice | 137 | |
87. | Beránek Šimon | 1994 | 01:16:50 | Praha 9-Koloděje | 205 | |
88. | Keyř Martin | 1974 | 02:06:44 | Praha 9 | 59 | |
89. | Machálek Richard | 1977 | 01:34:04 | Praha 9 | 155 | |
90. | Arnot Michal | 1976 | 01:48:23 | Praha 9 | 113 | |
91. | Kadlec Jakub | 1985 | 02:00:25 | Praha 9 | 74 | |
92. | Heráková Nataša | 1975 | 02:09:15 | Praha 9 | 55 | |
93. | Keyřová Lenka | 1976 | 02:01:40 | Praha 9 | 71 | |
94. | Zichová Jana | 1984 | 02:33:09 | Praha 9 | 28 | |
95. | Kubátová Lucie | 1972 | 02:20:01 | Praha 9 | 37 | |
96. | Vančurová Marcela | 1972 | 01:50:07 | Praha 9 | 107 | |
97. | Zeman Michal | 1975 | 02:12:45 | Praha 9 | 48 | |
98. | Kalaš Jan | 1977 | 01:34:16 | Praha 8 Karlín | 154 | |
99. | Ludwig Alexander | 1983 | 01:37:13 | Praha 6 | 146 | |
100. | Bačkovská Petra | 1978 | 02:01:02 | Praha 6 | 73 |