Běžecké tabulky
19023 závodů
261502 závodníků
1402239 záznamů
261502 závodníků
1402239 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Běhej lesy Vysočina 21 km, 26.06.2021, Milovy
věkový průměr závodníků: 42.8 let |
nejmladší závodník: Vejrosta Petr (2003) |
nejstarší závodník: Vencovský Jiří (1953) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostrejš Michal | 1989 | 01:41:49 | Žďár nad Sázavou | 174 | |
2. | Novotná Jana | 1986 | 02:06:26 | Žďár nad Sázavou | 99 | |
3. | Polách Viktor | 1983 | 02:08:47 | Zlín | 89 | |
4. | Liška Zdeněk | 1985 | 02:34:18 | Zlín | 42 | |
5. | Zavřelová Jana | 1968 | 02:05:29 | Zavři Němčice | 102 | |
6. | Dycková Šárka | 1982 | 02:37:08 | Vysoké Mýto | 39 | |
7. | Pešina Jan | 1989 | 02:06:33 | Vysoké Mýto | 99 | |
8. | Fohler Martin | 1994 | 01:50:32 | Vsetín | 148 | |
9. | Jelínek Jiří | 1976 | 01:45:18 | Vrchlabí | 162 | |
10. | Vavrečka Luděk | 1966 | 02:16:05 | Vratimov | 72 | |
11. | Galik Pavel | 1961 | 01:51:15 | Vranov | 146 | |
12. | Růžička Jan | 1978 | 01:44:52 | Věznice Světlá nad Sázavou | 165 | |
13. | Dundych Jan | 1985 | 01:55:46 | Veloservis Team | 130 | |
14. | Menger Pavel | 1973 | 01:55:32 | Velké Přílepy | 131 | |
15. | Okrouhlík Michal | 1987 | 01:53:09 | Tuklaty | 139 | |
16. | Pruša Michal | 1993 | 01:48:12 | Třebíč | 154 | |
17. | Šmíd Jiří | 1984 | 01:45:52 | TJ Neratovice | 162 | |
18. | Bělehrádek Pavel | 1958 | 01:55:27 | TJ Čolek | 131 | |
19. | Kudláč Petr | 1984 | 02:02:26 | TJ Sokol Mohelno | 111 | |
20. | Hrubešová Dita | 1970 | 02:09:16 | Synthon | 88 | |
21. | Zlámala Jaroslav | 1987 | 01:43:35 | Sportovní klub Policie ČR | 169 | |
22. | Bakó Jozef | 1970 | 01:54:24 | Spišská Nová Ves | 134 | |
23. | Brzobohatý Jiří | 1975 | 02:10:31 | Sokol Tvarožná | 85 | |
24. | Dražan Libor | 1960 | 03:15:55 | Sokol Kuničky | 22 | |
25. | Frelich Martin | 1971 | 01:26:24 | Sokol České Budějovice | 226 | |
26. | Pešek Aleš | 1992 | 01:43:56 | Sobíňov | 168 | |
27. | Řezáč Jaroslav | 1986 | 02:06:02 | Slavkov u Brna | 101 | |
28. | Vejrosta Petr | 2003 | 01:43:06 | SK Penštejn Nedvědice | 170 | |
29. | Kočovský Miroslav | 1971 | 01:52:13 | Senohraby | 142 | |
30. | Wolf Tomáš | 1979 | 01:35:40 | RunBo Team Liberec | 196 | |
31. | Doležalová Nikola | 1974 | 02:03:16 | Run2BeFit | 109 | |
32. | Andělová Monika | 1970 | 02:33:27 | RUN magazine team | 43 | |
33. | Dlab Ladislav | 1970 | 01:40:41 | Roztoky u Ji. | 177 | |
34. | Tomanová Petra | 1986 | 02:03:55 | Rozběháme Nový Jičín | 108 | |
35. | Tomčík Petr | 1974 | 01:56:38 | RNJ | 127 | |
36. | Wala Petr | 1971 | 01:35:56 | regioRUN Havířov | 195 | |
37. | Kaliba Tomáš | 1990 | 01:37:41 | RAUL! | 185 | |
38. | Grulich Tomáš | 1972 | 01:58:16 | Prostějov | 123 | |
39. | Kukač Petr | 1967 | 02:00:20 | Praha 3 | 117 | |
40. | Seiler Lukáš | 1990 | 01:32:03 | Praha | 210 | |
41. | Kaplan Zdeněk | 1974 | 02:10:52 | Praha | 84 | |
42. | Dočkal Jan | 1989 | 01:59:16 | Posázaví | 120 | |
43. | Vondráčková Laďka | 1974 | 02:32:18 | Pohodáři | 44 | |
44. | Dycka Jan | 1980 | 02:22:19 | Podrážek | 59 | |
45. | Vendl Zdenek | 1981 | 01:44:16 | Poděbrady | 166 | |
46. | Franz Richard | 1982 | 01:51:27 | Plzeň | 145 | |
47. | Votava Karel | 1965 | 02:21:53 | Pezinok | 59 | |
48. | Opolka Petr | 1963 | 02:26:35 | Petrovice | 51 | |
49. | Žabčík Marek | 1980 | 01:54:01 | Pardubice | 136 | |
50. | Bejček Patrik | 1994 | 01:33:14 | Ostrov u Macochy | 205 | |
51. | Tomanová Lenka | 1976 | 02:16:07 | Orel Vyškov | 72 | |
52. | Lettava Marek | 1991 | 01:49:37 | Olomouc | 150 | |
53. | Komárková Zdeňka | 1974 | 01:48:30 | Olešnice na Moravě | 153 | |
54. | Pražák David | 1983 | 01:45:12 | OKSYSTEM2 | 164 | |
55. | Stránský Michal | 1989 | 02:48:07 | OK Jiskra Nový Bor | 31 | |
56. | Zimmermannová Markéta | 1989 | 02:18:50 | O5 STS Chvojkovice Brod | 66 | |
57. | Hejda Tomáš | 1985 | 02:18:44 | O5 STS Chvojkovice Brod | 66 | |
58. | Burdilák Radek | 1985 | 01:39:08 | O-mikron | 182 | |
59. | Špaček Miroslav | 1974 | 02:14:08 | Nové Veselí | 75 | |
60. | Havelka Miroslav | 1963 | 01:56:17 | Nové Město na Moravě | 128 | |
61. | Slezák Jakub | 1986 | 01:47:37 | Nové Město na Moravě | 156 | |
62. | Wiedersheim Richard | 1975 | 02:11:53 | Modřice | 81 | |
63. | Svoboda Vít | 1988 | 01:46:45 | Mladkov | 158 | |
64. | Horna František | 1976 | 01:38:56 | MK PROSTĚJOV | 182 | |
65. | Vysloužil Miloslav | 1986 | 01:50:05 | MK PROSTĚJOV | 150 | |
66. | Zikán Václav | 1974 | 01:37:44 | Milovice | 185 | |
67. | Sklenářová Marcela | 1977 | 02:08:49 | Mattoni FreeRun Zlín | 89 | |
68. | Sedláček Martin | 1961 | 02:21:07 | Malý Újezd | 61 | |
69. | Bednář Vít | 1987 | 02:28:21 | Lišov u Českých Budějovic | 48 | |
70. | Chvastek David | 1979 | 01:33:42 | Liberec | 203 | |
71. | Holý Petr | 1973 | 02:04:30 | Létající Elvisové | 105 | |
72. | Malý Roman | 1987 | 02:27:13 | Lážo plážo team | 50 | |
73. | Polášek Metoděj | 1980 | 01:50:55 | Kuřim | 147 | |
74. | Moravec Michal | 1980 | 02:29:19 | Kuřim | 47 | |
75. | Chaloupka Tomáš | 1982 | 01:46:49 | Kuřim | 158 | |
76. | Ševčíková Lada | 1974 | 02:03:15 | Kulišáci Starý Jičín | 109 | |
77. | Raurová Klára | 1985 | 02:26:09 | Krucemburk | 53 | |
78. | Votoček Vojtěch | 1988 | 01:56:38 | Krákora | 128 | |
79. | Votoček Miroslav | 1986 | 01:59:26 | Krákora | 119 | |
80. | Faltus Jiří | 1973 | 02:07:23 | KOMFI | 95 | |
81. | David Luboš | 1982 | 02:00:41 | Kolín | 117 | |
82. | Smrčka Stanislav | 1979 | 01:48:55 | Kaliště | 151 | |
83. | Řehoř Karel | 1989 | 02:04:52 | Jiskra Vír | 104 | |
84. | Kolátor Matyáš | 1999 | 01:35:15 | Jihlava | 199 | |
85. | Hanouskova Barbora | 1990 | 02:10:17 | ithinkbeer | 85 | |
86. | Zvolánková Kateřina | 1991 | 01:43:52 | Chotěboř | 168 | |
87. | Novák Josef | 1956 | 02:02:42 | Humpolec | 110 | |
88. | Rambová Marcela | 1974 | 01:46:07 | Hradec Králové | 160 | |
89. | Nečas Petr | 1981 | 02:04:22 | Hradec Králové | 105 | |
90. | Telenský Václav | 1989 | 02:08:16 | HOSTĚNICE | 92 | |
91. | Urbánek Petr | 1982 | 02:21:03 | HD Blansko | 62 | |
92. | Beránek Václav | 1993 | 02:01:34 | Havlíčkův Brod | 114 | |
93. | Klimešová Miroslava | 1977 | 02:20:49 | Fitness 14 | 63 | |
94. | Kavánek Jiří | 1978 | 02:06:34 | FIDOBAR | 98 | |
95. | Franc Tomáš | 1976 | 02:06:34 | FIDOBAR | 98 | |
96. | Doubek Lukáš | 1976 | 02:11:36 | FIDO BAR | 81 | |
97. | Mikeš Pavel | 1965 | 02:22:22 | Farnost Křemže | 58 | |
98. | Votava Alena | 1963 | 02:39:44 | Emko športový klub | 36 | |
99. | Trefilová Ester | 1993 | 02:08:06 | Dr.Max | 93 | |
100. | Dočkálek Libor | 1973 | 01:37:37 | Dobříš | 186 |