Běžecké tabulky
19070 závodů
262279 závodníků
1407808 záznamů
262279 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Tuřanský novoroční půlmaraton, 03.01.2010, Brno-Tuřany
věkový průměr závodníků: 58.3 let |
nejmladší závodník: Mišák Milan (1990) |
nejstarší závodník: Tomíšek Jindřich (1939) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▼ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mišák Milan | 1990 | 01:26:18 | Brno | ||
2. | Kříž Lukáš | 1982 | 01:33:52 | OOB Třebíč | ||
3. | Glier Michal | 1982 | 01:19:05 | AC Moravská Slavia | ||
4. | Škrdla Jan | 1982 | 01:19:28 | TJ Sokol Velká | ||
5. | Kociánová Jiřina | 1981 | 01:22:47 | AHA Vyškov | ||
6. | Moravec Zdeněk | 1981 | 01:38:10 | Tragéd Team Brno | ||
7. | Netopil Vladislav | 1981 | 01:26:11 | MK Seitl Ostrava | ||
8. | Bednář Tomáš | 1980 | 01:20:11 | Triexpert Team | ||
9. | Březinová Kateřina | 1979 | 01:39:09 | Rajhrad | ||
10. | Jiráňová Blanka | 1978 | 01:34:05 | Moravská Slávia Brno | ||
11. | Pavlík Jiří | 1977 | 01:39:59 | Vyškov | ||
12. | Němeček Marek | 1977 | 01:17:59 | Brno | ||
13. | Březina Roman | 1976 | 01:36:33 | VSK Technika Brno | ||
14. | Horák Petr | 1976 | 01:37:37 | Sokol Prštice | ||
15. | Novák Petr | 1976 | 01:24:15 | Šlapanice | ||
16. | Palíšková Jarmila | 1976 | 01:37:05 | Přerov | ||
17. | Lepier Jan | 1976 | 01:26:16 | MILT TEAM | ||
18. | Hověžák Pavel | 1975 | 01:22:42 | AC Moravská Slávia Brno | ||
19. | Vítek Jiří | 1975 | 01:35:09 | |||
20. | Stehlík Pavel | 1974 | 01:31:25 | Hostěrádky - Rešov | ||
21. | Tyleček Pavel | 1973 | 01:46:41 | Brno | ||
22. | Floriánová Veronika | 1973 | 01:59:06 | Zetor Brno | ||
23. | Doležal Marek | 1973 | 01:35:46 | Sokol Přísnotice | ||
24. | Coufal Richard | 1973 | 01:53:33 | MAŇA Tým | ||
25. | Jína Jan | 1973 | 01:32:01 | New Balance team | ||
26. | Bělohoubek Petr | 1972 | 01:39:11 | Brno | ||
27. | Bambas Josef | 1971 | 01:20:39 | Fokoláre Brno | ||
28. | Adámek Hubert | 1971 | 01:29:15 | AC Moravská Slávia Brno | ||
29. | Junga Stanislav | 1971 | 01:43:09 | Traged Team | ||
30. | Marková Alice | 1970 | 01:57:26 | STS Chvojkovice Brod | ||
31. | Florián Radim | 1970 | 01:32:39 | Zetor Brno | ||
32. | Orálek Daniel | 1970 | 01:09:38 | Behejbrno.com | ||
33. | Konečný Jaroslav | 1969 | 01:47:59 | TTC Brno | ||
34. | Nykl Roman | 1969 | 01:36:45 | MAŇA Tým | ||
35. | Diatka Vladimír | 1967 | 01:45:07 | Brno | ||
36. | Hlavatý Radek | 1966 | 01:30:32 | Brno | ||
37. | Ptáček Pavel | 1965 | 01:26:00 | KPKS Beta Brno | ||
38. | Martincová Ivana | 1963 | 01:30:41 | Moravská Slávia Brno | ||
39. | Mišák Milan | 1963 | 01:27:27 | Brno | ||
40. | Jurča Jaroslav | 1962 | 01:27:15 | Brno | ||
41. | Skyba Martin | 1962 | 01:36:39 | Barnex Sport Brno | ||
42. | Podmelová Vilma | 1962 | 01:42:38 | AC Moravská Slávia Brno | ||
43. | Daněk Milan | 1962 | 01:41:41 | Horizont Kola Novák | ||
44. | Šmatera Petr | 1961 | 01:43:27 | SK Kunštát | ||
45. | Kocman Tomáš | 1961 | 01:44:56 | LinguART Olomouc | ||
46. | Bil Jaroslav | 1959 | 01:47:44 | VA Vyškov | ||
47. | Zouhar Libor | 1958 | 01:26:31 | Adidas Brno | ||
48. | Bařinka Antonín | 1958 | 01:45:48 | Kroměříž | ||
49. | Sedláček Svatopluk | 1957 | 01:34:45 | Moravská Slávia Brno | ||
50. | Gončár Jiří | 1957 | 01:39:59 | VA Vyškov L-159 | ||
51. | Fiedler Jan | 1956 | 01:30:04 | AC Moravská Slávia Brno | ||
52. | Kolínek František | 1956 | 01:22:14 | AK Perná | ||
53. | Tříska Roman | 1956 | 01:54:40 | Brno | ||
54. | Šperka Oldřich | 1956 | 01:41:10 | Jedovnice | ||
55. | Holeček Stanislav | 1955 | 01:45:01 | Barnex Sport Brno | ||
56. | Macháček Martin | 1955 | 01:49:44 | RC Brno | ||
57. | Volavý Vladimír | 1955 | 01:37:57 | AC Moravská Slavia | ||
58. | Spáčil Jan | 1954 | 01:46:28 | Brno | ||
59. | Vilček Rudolf | 1954 | 01:38:46 | EKOL Brno | ||
60. | Hlucháň Milič | 1953 | 01:48:46 | Brno | ||
61. | Kaše Jaroslav | 1953 | 01:23:25 | Barnex Sport Brno | ||
62. | Horákovský Petr | 1952 | 01:57:31 | AC Moravská Slávia Brno | ||
63. | Mareš Bohumil | 1951 | 01:36:58 | LEAR Brno | ||
64. | Stráník Aleš | 1950 | 01:37:49 | Blansko | ||
65. | Kopeček Ivan | 1949 | 01:52:01 | Moravská Slávia Brno | ||
66. | Bayer Miloslav | 1947 | 01:39:37 | ASK TT - SKI Blansko | ||
67. | Fuksa Karel | 1946 | 02:01:24 | Moravská Slávia Brno | ||
68. | Holý Josef | 1941 | 02:01:54 | Orel Židenice | ||
69. | Tomíšek Jindřich | 1939 | 01:59:05 | Horní Moštěnice |
Nalezené položky: 69
První
Předchozí |
1 |
Další
Poslední