Běžecké tabulky
19071 závodů
262278 závodníků
1407808 záznamů
262278 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Běhej lesy Vysočina 21 km, 04.06.2022, Milovy
věkový průměr závodníků: 41.5 let |
nejmladší závodník: Čejková Klára (2008) |
nejstarší závodník: Slavíková Naděžda (1958) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Špaček Jan | 1977 | 02:28:37 | Zlín | 52 | |
2. | Kopřiva David | 1990 | 02:28:39 | Zlín | 51 | |
3. | Martinek Petr | 1969 | 02:03:07 | Zlechov | 111 | |
4. | Vaněk Hynek | 1968 | 01:48:43 | Zlechov | 155 | |
5. | Florian Tomáš | 1979 | 01:42:40 | Zewl Gang | 171 | |
6. | Beránek Jiří | 1983 | 02:01:37 | XT Havlíčkův Brod | 116 | |
7. | Šimková Nela | 1985 | 02:33:23 | Vyškov | 44 | |
8. | Pešina Jan | 1989 | 02:00:28 | Vysoké Mýto | 121 | |
9. | Mokrejš Leoš | 1993 | 01:52:05 | Vysoké Mýto | 144 | |
10. | Brouček Tomáš | 1982 | 01:56:18 | VÚ 2316 Praha | 133 | |
11. | Zajíček Tomáš | 1990 | 01:40:53 | Vsetín | 175 | |
12. | Galik Pavel | 1961 | 01:49:31 | Vranov | 152 | |
13. | Stránská Petra | 1996 | 02:30:23 | Vepřová | 49 | |
14. | Jalůvka Petr | 1976 | 02:52:06 | VELUX VYŠKOV | 30 | |
15. | Madron Miloš | 1975 | 01:40:01 | Uhřiněves | 178 | |
16. | Jinek Dalibor | 1986 | 02:03:46 | Uherské Hradiště | 109 | |
17. | Pruša Michal | 1993 | 01:35:16 | Třebíč | 192 | |
18. | Trnka Pavel | 1975 | 01:38:10 | Třebíč | 183 | |
19. | Ochman Roman | 1975 | 01:44:26 | Třanovičtí přespolní žraloci | 167 | |
20. | Kadlečík David | 1994 | 02:20:30 | TJ Sokol Litobratřice | 68 | |
21. | Kopečková Hana | 1970 | 01:56:36 | TJ Sokol Družba Suchdol | 132 | |
22. | Vedral Ladislav | 1972 | 02:22:55 | team CGI 7 | 62 | |
23. | Říčka Jaroslav | 1968 | 02:15:14 | Škrdlovice | 78 | |
24. | Blažka Dušan | 1976 | 02:22:01 | Svitavy | 65 | |
25. | Šperka Pavel | 1973 | 02:23:53 | Svitavy | 61 | |
26. | Vašťák Daniel | 1990 | 01:35:47 | Staré Město | 189 | |
27. | Brzobohatý Jiří | 1975 | 02:04:37 | Sokol Tvarožná | 106 | |
28. | Frelich Martin | 1971 | 01:27:40 | Sokol České Budějovice | 219 | |
29. | Šimonová Barbora | 1987 | 02:17:09 | Sněžné | 75 | |
30. | Kadlčák Jan | 1988 | 01:46:26 | Slečinky Napajedla | 162 | |
31. | Řezáč Jaroslav | 1986 | 02:12:39 | Slavkov u Brna | 85 | |
32. | Pacheco Edinson | 1983 | 01:57:13 | SK Sever Brno | 131 | |
33. | Michálek Martin | 1978 | 01:48:26 | SK Alpaka Vyškov | 155 | |
34. | Přibyl Ivan | 1973 | 02:20:31 | Sezimovo Ústí | 68 | |
35. | Doležalová Nikola | 1974 | 01:57:41 | Run2BeFit | 128 | |
36. | Dlab Ladislav | 1970 | 01:45:15 | Roztoky u Ji. | 164 | |
37. | Jenčová Barbora | 1966 | 02:44:34 | Rozkoš | 35 | |
38. | Vašťák Radek | 1987 | 01:54:10 | Rozbeháme UH | 139 | |
39. | Kolář Josef | 1978 | 02:12:44 | Rhea Holding | 84 | |
40. | Bartoň Jan | 1973 | 02:17:50 | Rebut | 73 | |
41. | Lenzová Barbara | 1993 | 02:03:39 | Rappa team | 109 | |
42. | Grulich Tomáš | 1972 | 02:04:08 | Prostějov | 108 | |
43. | Kučerová Jana | 1980 | 02:09:08 | Praha 9-Kyje | 98 | |
44. | Kadlec Jakub | 1985 | 02:15:50 | Praha 9 | 78 | |
45. | Žák Jakub | 1984 | 01:48:14 | Praha 6 Hanspaulka | 157 | |
46. | Šeflová Adéla | 1985 | 01:48:14 | Praha 6 | 156 | |
47. | Bernard Jan | 1988 | 02:01:12 | Praha 4 | 119 | |
48. | Hanáková Radka | 1986 | 02:38:55 | Praha | 39 | |
49. | Staněk Petr | 1973 | 02:23:33 | Praha | 61 | |
50. | Seiler Lukáš | 1990 | 01:30:02 | Praha | 212 | |
51. | Slancová Tereza | 1976 | 02:37:50 | Praha | 41 | |
52. | Staněk Tomáš | 1964 | 02:26:01 | Praha | 56 | |
53. | Kalaš Rudolf | 1971 | 01:51:34 | Poetická hudební společnost | 146 | |
54. | Votava Karel | 1965 | 02:30:32 | Pezinok | 48 | |
55. | Alán Lukáš | 1985 | 02:25:54 | Parta X | 57 | |
56. | Kowalczyk Stanislav | 1983 | 01:48:04 | Pardubice | 158 | |
57. | Žabčík Marek | 1980 | 01:57:45 | Pardubice | 128 | |
58. | Bejček Patrik | 1994 | 01:29:38 | Ostrov u Macochy | 214 | |
59. | Stolička Petr | 1972 | 02:27:55 | Olomouc | 52 | |
60. | Bartoš Jiří | 1982 | 02:24:49 | Olomouc | 59 | |
61. | Pražák Vojtěch | 1994 | 01:46:07 | Oldřiš | 162 | |
62. | Burdilák Radek | 1985 | 01:43:35 | O-mikron | 168 | |
63. | Frauenberg Hynek | 1982 | 01:31:14 | Nymburk | 207 | |
64. | Jašková Lenka | 1973 | 02:50:11 | Nový Jičín | 31 | |
65. | Jašek Aleš | 1972 | 02:13:57 | Nový Jičín | 81 | |
66. | Špaček Miroslav | 1974 | 02:10:53 | Nové Veselí | 90 | |
67. | Havelka Miroslav | 1963 | 02:02:19 | Nové Město na Moravě | 113 | |
68. | Slezák Jakub | 1986 | 01:48:27 | Nové Město na Moravě | 155 | |
69. | Krejča Mojmír | 1969 | 02:13:35 | Napajedla | 82 | |
70. | Wiedersheim Richard | 1975 | 02:17:32 | Modřice | 74 | |
71. | Vrátný Tomáš | 1981 | 02:24:25 | Mercedes-Benz Ski Team | 59 | |
72. | Nakládal Břetislav | 1970 | 02:00:06 | Loučany | 123 | |
73. | Kováč Roman | 1980 | 01:56:39 | Libice nad Doubravou | 132 | |
74. | Moravec Michal | 1980 | 02:14:00 | Kuřim | 81 | |
75. | Černý Radovan | 1971 | 02:28:37 | KOŤÚD | 51 | |
76. | Bukovini Eduard | 1980 | 01:43:33 | Košice | 168 | |
77. | Orság Josef | 1964 | 02:06:16 | Kopřivnice | 102 | |
78. | Málková Lucie | 1979 | 02:01:41 | Kolín | 116 | |
79. | Zadina Jan | 1985 | 02:11:01 | Kojetín | 89 | |
80. | Rudzan Filip | 1996 | 02:12:09 | Jen Tak | 86 | |
81. | Rozlívka Libor | 1968 | 02:20:03 | Javorník u Svitav | 69 | |
82. | Votava Vladimír | 1988 | 02:38:51 | Jarcová | 39 | |
83. | Reiprich Daniel | 1970 | 01:57:28 | Hvozd | 129 | |
84. | Ardamica David | 1976 | 01:50:16 | ht team sport | 150 | |
85. | Král Petr | 1981 | 02:11:20 | Houby | 88 | |
86. | Šotola Pavel | 1995 | 01:52:36 | Hlinsko | 143 | |
87. | Beránek Václav | 1993 | 01:56:44 | Havlíčkův Brod | 131 | |
88. | Hrenic Ondřej | 1979 | 02:11:07 | Havlíčkova Borová | 88 | |
89. | Švéda Martin | 1986 | 01:49:11 | G + s.r.o. | 153 | |
90. | Míček Roman | 1972 | 02:00:30 | FM | 121 | |
91. | Votava Alena | 1963 | 02:44:13 | Emko športový klub | 35 | |
92. | Tůma Ladislav | 1966 | 02:15:50 | Dubovsko | 78 | |
93. | Dvořáček Radek | 1994 | 01:45:20 | Doudleby nad Orlicí | 163 | |
94. | Štekl Martin | 1977 | 02:06:15 | Dáme to? | 102 | |
95. | Slavíková Naděžda | 1958 | 02:27:49 | ČVK Pardubice | 54 | |
96. | Šumberová Lucie | 1972 | 02:00:33 | Česká Třebová | 121 | |
97. | Kalousek Jiří | 1995 | 01:53:14 | Červená Voda | 142 | |
98. | Brablc Božetěch | 1970 | 02:43:59 | Čelákovice | 36 | |
99. | Nevoral Jiří | 1983 | 01:42:21 | Cyklo Gálik | 172 | |
100. | Turek Rostislav | 1983 | 02:14:42 | CGI | 79 |