Běžecké tabulky
19085 závodů
262324 závodníků
1408054 záznamů
262324 závodníků
1408054 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Baroko maraton (10 km), 03.09.2022, Plasy
věkový průměr závodníků: 39.6 let |
nejmladší závodník: Aschenbrennerova Amálka (2011) |
nejstarší závodník: Kasík Miroslav (1948) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▼ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žlábek Ivo | 1977 | 01:09:32 | 53 | ||
2. | Želízko Radek | 1974 | 01:01:47 | 95 | ||
3. | Žalud Miloš | 1971 | 00:45:56 | Spartak Sedlec | 180 | |
4. | Žák Vojtěch | 1989 | 01:08:01 | ČSOB | 61 | |
5. | Žák Ondřej | 1990 | 00:56:12 | 126 | ||
6. | Zychová Stanislava | 1989 | 01:03:26 | 84 | ||
7. | Zych Ondřej | 1988 | 00:48:59 | 164 | ||
8. | Zucha Jan | 1976 | 01:08:43 | 58 | ||
9. | Zetkova Zdenka | 1978 | 01:04:28 | 73 | ||
10. | Zelenka Zdeněk | 1969 | 00:54:55 | 134 | ||
11. | Zelenka Zdeněk | 1998 | 00:52:28 | Laguna team 2019 | 148 | |
12. | Zelenka Stanislav | 2003 | 00:41:53 | DBK Kadaň | 204 | |
13. | Zbortek Michal | 1984 | 00:48:47 | 165 | ||
14. | Záhrobská Stanislava | 1982 | 01:10:32 | 51 | ||
15. | Zahálková Jindra | 1961 | 00:54:36 | Chlumčany | 137 | |
16. | Waldmann Václav | 1988 | 00:47:22 | 173 | ||
17. | Vrabec Jiří | 1961 | 00:48:29 | Plzeň | 167 | |
18. | Votíková Vendula | 1968 | 01:03:49 | Plasy | 79 | |
19. | Votíková Michaela | 1992 | 00:55:42 | Plasy | 129 | |
20. | Vitovský Petr | 1964 | 01:00:31 | Most | 102 | |
21. | Velíšková Martina | 1976 | 01:08:53 | 57 | ||
22. | Vanžurová Viktorie | 2009 | 01:07:26 | RUMNING KLAP | 65 | |
23. | Tolar Jan | 1994 | 01:04:07 | 76 | ||
24. | Tichá Michaela | 1995 | 01:04:36 | 72 | ||
25. | Tahy Dominik | 2001 | 01:11:33 | 48 | ||
26. | Tahy Adrian | 1999 | 01:03:58 | 78 | ||
27. | Švarcová Marta | 1978 | 00:58:08 | 112 | ||
28. | Šulc Michal | 1971 | 00:56:43 | Plzeň | 121 | |
29. | Štěpánková Eva | 1972 | 00:53:57 | Biatlon klub Beroun | 140 | |
30. | Špetová Marcela | 1985 | 01:29:32 | 24 | ||
31. | Špatenková Renata | 1988 | 01:14:39 | 40 | ||
32. | Šmůlová Veronika | 1988 | 01:03:46 | 80 | ||
33. | Šmídová Ivana | 1974 | 01:01:58 | Rozběháme Kralovice | 94 | |
34. | Šmídová Eva | 1981 | 01:29:36 | Hraničáři | 24 | |
35. | Šmídová Ema | 2009 | 01:12:28 | Hraničáři | 45 | |
36. | Šmída Jakub | 2011 | 00:56:03 | Hraničáři | 127 | |
37. | Šlajerová Lenka | 1988 | 01:03:35 | 80 | ||
38. | Škuderová Lenka | 1978 | 00:54:22 | 139 | ||
39. | Škarda Zdeněk | 1982 | 00:44:40 | PILSNER DRAGONS | 188 | |
40. | Ševčíková Petra | 1974 | 00:56:31 | SKOB OSTROV | 122 | |
41. | Sýkora Jiří | 1977 | 00:43:45 | 192 | ||
42. | Svobodová Alena | 1989 | 01:08:10 | 60 | ||
43. | Svoboda Martin | 1987 | 01:49:20 | 14 | ||
44. | Suja Petr | 1974 | 00:51:39 | 153 | ||
45. | Stupka Pavel | 1964 | 00:57:56 | 113 | ||
46. | Stropnický David | 1993 | 01:03:46 | 79 | ||
47. | Strachová Kristýna | 1998 | 01:04:01 | 77 | ||
48. | Schubert Martin | 1984 | 01:00:49 | UMB | 100 | |
49. | Schmidová Vendula | 1978 | 00:54:40 | 136 | ||
50. | Schmid Michal | 1978 | 01:03:53 | HABANSON | 78 | |
51. | Semerád Matěj | 1998 | 01:02:12 | 91 | ||
52. | Sedláčková Viktorie | 2011 | 01:02:09 | 93 | ||
53. | Sedláčková Sára | 2007 | 01:09:18 | 55 | ||
54. | Sedláčková Blanka | 1980 | 01:09:18 | Plzeň | 55 | |
55. | Řimsová Kateřina | 1983 | 01:12:06 | 47 | ||
56. | Růžičková Zuzana | 1985 | 00:58:09 | Most | 112 | |
57. | Rok Michal | 1987 | 01:05:23 | 69 | ||
58. | Ret Michal | 1973 | 00:51:59 | 150 | ||
59. | Reiprich Lukáš | 2000 | 00:54:56 | Hvozd | 133 | |
60. | Pucherová Hana | 1971 | 01:29:14 | easy runners.cz | 25 | |
61. | Prošek Josef | 1963 | 00:53:26 | Strašáci Strašecí | 143 | |
62. | Procházka Zdeněk | 1973 | 01:00:07 | 104 | ||
63. | Procházka Jiří | 1962 | 00:44:54 | TTK SLAVIA VŠ PLZEŇ | 185 | |
64. | Pribáň Martin | 1977 | 01:08:08 | 61 | ||
65. | Pospíšilová Lenka | 1988 | 01:48:43 | 15 | ||
66. | Posoldová Simona | 1979 | 01:19:36 | 33 | ||
67. | Pokorný Tomáš | 1963 | 00:57:24 | 116 | ||
68. | Pokorná Anežka | 2007 | 00:57:37 | Kralovice | 115 | |
69. | Pech Jaroslav | 1990 | 01:04:21 | 73 | ||
70. | Patras Marek | 2010 | 00:53:36 | 141 | ||
71. | Patáková Markéta | 1974 | 01:09:19 | 53 | ||
72. | Pašková Monika | 1974 | 01:07:54 | Lipová | 62 | |
73. | Pásztor Michal | 1987 | 01:00:51 | Ostrava | 99 | |
74. | Papežová Jitka | 1962 | 01:15:12 | 38 | ||
75. | Panuška Adam | 2003 | 01:04:03 | Narama | 76 | |
76. | Olšáková Klára | 1986 | 01:02:24 | 89 | ||
77. | Oblištilová Ivana | 1978 | 01:08:45 | 57 | ||
78. | Nováková Martina | 1976 | 00:50:43 | 157 | ||
79. | Novák Martin | 1983 | 00:56:20 | 125 | ||
80. | Naxerová Jana | 1966 | 00:57:16 | Plzeň | 118 | |
81. | Motlík Pavel | 1949 | 01:03:09 | SOHV Abertamy | 86 | |
82. | Motisová Kateřina | 1998 | 01:00:46 | Plasy | 100 | |
83. | Mošovská Petra | 1970 | 00:55:36 | Kladno | 130 | |
84. | Misíková Soňa | 1981 | 01:14:23 | 42 | ||
85. | Misík Dominik | 1995 | 01:14:23 | 42 | ||
86. | Mildorfová Tereza | 1977 | 01:02:21 | AC Na Skautech | 90 | |
87. | Mikutová Dana | 1971 | 01:22:20 | 30 | ||
88. | Matoušková Adéla | 2001 | 01:03:30 | A.C. TEPO Kladno | 82 | |
89. | Maternová Adéla | 1990 | 01:05:49 | M Sport Slaný | 68 | |
90. | Matela Jan | 1974 | 01:01:23 | Karlovy Vary | 97 | |
91. | Matějíček Petr | 1980 | 00:55:41 | Lemra Team | 129 | |
92. | Markvartová Denisa | 1988 | 00:54:36 | Cubicor | 136 | |
93. | Malkus Tomáš | 1988 | 01:02:28 | 89 | ||
94. | Mádr Mikuláš | 2008 | 01:00:29 | 102 | ||
95. | Loosová Karolína | 2002 | 00:56:18 | 126 | ||
96. | Loosová Jitka | 1974 | 01:03:25 | 84 | ||
97. | Legátová Anna | 1998 | 01:05:07 | 70 | ||
98. | Landsman Petr | 1986 | 00:54:28 | 137 | ||
99. | Kuska Václav Štefan | 1988 | 00:47:42 | 171 | ||
100. | Kůsa Vojtěch | 2004 | 00:48:16 | 169 |