Běžecké tabulky
19070 závodů
262279 závodníků
1407808 záznamů
262279 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Běh 17. listopadu, 17.11.2022, Ostrava - Hrabová
věkový průměr závodníků: 45.6 let |
nejmladší závodník: Pajlová Vanesa (2006) |
nejstarší závodník: Beskydský Dědek (1945) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▲ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Chylová Jana | 1975 | 00:51:08 | Běžecký klub České spořitelny | 76 | |
102. | Polcrová Andrea | 1972 | 00:51:22 | regioRUN Havířov | 74 | |
103. | Freharová Ivana | 1992 | 00:51:39 | Night Run Team | 73 | |
104. | Zuczek Břetislav | 1977 | 00:51:42 | Ostrava | 71 | |
105. | Motýlová Michaela | 1977 | 00:51:43 | Hrabová | 71 | |
106. | Boža Václav | 1996 | 00:51:53 | Lowellpro Runing Team | 70 | |
107. | Smola Josef | 1951 | 00:51:56 | MK Seitl Ostrava | 69 | |
108. | Angus Paul | 1977 | 00:52:13 | Team GB/Ostrava | 67 | |
109. | Georgiou David | 1977 | 00:52:51 | Georgiáni | 66 | |
110. | Stošek René | 1972 | 00:52:59 | Hlučín | 65 | |
111. | Kaletová Radka | 1974 | 00:53:04 | Dolní Lutyně | 64 | |
112. | Reiss Roman | 1966 | 00:53:06 | Petřvald | 64 | |
113. | Giža Tomáš | 1975 | 00:53:06 | SK Černé plíce | 63 | |
114. | Hájovský Tomáš | 1964 | 00:53:26 | Jasénky-Hlučín | 61 | |
115. | Tomek Michal | 1972 | 00:53:34 | 60 | ||
116. | Ničmanová Kateřina | 1986 | 00:54:13 | Ostrava | 59 | |
117. | Doležel Radomír | 1973 | 00:54:17 | Ostrava | 58 | |
118. | Lazecká Kateřina | 1992 | 00:54:45 | 56 | ||
119. | Návrat Václav | 1973 | 00:55:36 | Hlučín | 54 | |
120. | Muroňová Alexandra | 1974 | 00:55:41 | 54 | ||
121. | Pajlová Vanesa | 2006 | 00:55:49 | Frenštát P.r | 52 | |
122. | Nováček Rostislav | 1977 | 00:55:54 | Ostrava - Hrabová | 51 | |
123. | Kala Radim | 1975 | 00:56:19 | SK Ostrava | 50 | |
124. | Skřipcová Irena | 1983 | 00:56:44 | MK seitl | 49 | |
125. | Maňková Michaela | 1983 | 00:57:14 | 47 | ||
126. | Černák Radovan | 1973 | 00:57:21 | Hlučín | 46 | |
127. | Pačesová Michaela | 1987 | 00:57:24 | Běžci z Běláku | 45 | |
128. | Míčková Hana | 1972 | 00:58:49 | 43 | ||
129. | Altenburger Tomáš | 1981 | 00:59:21 | SK Ostrava | 41 | |
130. | Sehnalík Miroslav | 1955 | 01:00:14 | Lučina | 39 | |
131. | Beskydský Dědek | 1945 | 01:01:06 | Klub důchodců Karviná | 37 | |
132. | Čapek Filip | 1990 | 01:01:50 | Ostrava | 36 | |
133. | Platzek Jiří | 1964 | 01:03:17 | Hlučín | 34 | |
134. | Záslav Michal | 1992 | 01:08:02 | Ostrava | 28 | |
135. | Šerková Dagmar | 1976 | 01:13:37 | Fulnek | 24 |