Běžecké tabulky
19070 závodů
262279 závodníků
1407808 záznamů
262279 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Nymburský půlmaraton, 23.04.2023, Nymburk
věkový průměr závodníků: 42.2 let |
nejmladší závodník: Hanousková Adéla (2006) |
nejstarší závodník: Petr Jiří (1949) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Staňková Petra | 1989 | 02:22:11 | z Vorlíčkovi | 48 | |
2. | Fiala Tomáš | 1980 | 02:07:35 | VÚ3255 Praha | 72 | |
3. | Pěcha Tomáš | 1966 | 02:30:47 | VTJ Běhoun Poděbrady | 38 | |
4. | Kalinová Erika | 1989 | 02:32:29 | Třemošnice | 37 | |
5. | Kalina Pavel | 1986 | 01:41:15 | Třemošnice | 148 | |
6. | Boudník Michal | 1999 | 01:38:16 | TJ Dukla Praha | 158 | |
7. | Pokorný Vlastislav | 1956 | 01:55:27 | TESCO PŘELOUČ | 107 | |
8. | Gebhart Michal | 1977 | 01:26:58 | Team DVA | 194 | |
9. | Strnadová Alena | 1989 | 02:32:42 | Šestajovice | 36 | |
10. | Petřík Václav | 1986 | 01:56:53 | Sudetenland | 102 | |
11. | Faldus Ondřej | 1976 | 01:52:49 | STS Chvojkovice Brod | 114 | |
12. | Bayerová Lenka | 1968 | 01:55:08 | Spartak Praha 4 | 108 | |
13. | Horák Petr | 1976 | 02:14:24 | Sokol Prštice | 60 | |
14. | Došek Jan | 1988 | 01:26:36 | SKP Nymburk | 196 | |
15. | Čivrný Jiří | 1980 | 01:14:17 | SK Nové Město nad Metují | 236 | |
16. | Číž Petr | 1974 | 01:40:01 | SK Bajer Pizza Team | 151 | |
17. | Barták Zdeněk | 1988 | 01:31:17 | Sadská | 179 | |
18. | Dlab Ladislav | 1970 | 01:36:01 | Roztoky u Ji. | 165 | |
19. | Novák Antonín | 1962 | 01:49:16 | Remy team | 123 | |
20. | Koubová Miloslava | 1963 | 02:45:56 | Prostě běž! | 26 | |
21. | Gottwald Ondřej | 1978 | 02:44:04 | Prostě běž! | 28 | |
22. | Richterová Dana | 1958 | 02:48:18 | Prostě běž! | 24 | |
23. | Řepíková Eva | 1976 | 02:25:03 | Prostě běž! | 44 | |
24. | Jalůvková Ilona | 1978 | 02:11:36 | Prostě běž! | 65 | |
25. | Smolnický Jiří | 1981 | 02:25:02 | Prostě běž | 44 | |
26. | Kuchař Tomáš | 1976 | 01:43:12 | Praha 8 | 143 | |
27. | Němeček Jan | 1971 | 01:59:03 | Praha 6 Břevnov | 93 | |
28. | Tatýrek Roman | 1994 | 01:26:32 | Praha | 197 | |
29. | Třísková Katarína | 1971 | 01:44:48 | Praha | 139 | |
30. | Pantazopoulos Athanassios | 1969 | 01:55:48 | Praha | 105 | |
31. | Kos Pavel | 1975 | 01:43:12 | Praha | 144 | |
32. | Koudelková Soňa | 1985 | 02:06:07 | Praha | 77 | |
33. | Vašák Radan | 1962 | 02:03:49 | Praha | 82 | |
34. | Šťastný Radim | 1974 | 02:03:19 | Praha | 83 | |
35. | Skála Roman | 1973 | 01:28:05 | Praha | 190 | |
36. | Kroužilová Iva | 1977 | 01:36:18 | Poděbrady | 165 | |
37. | Bílý Bohumil | 1982 | 01:39:13 | Plzeň | 153 | |
38. | Šulcová Jana | 1983 | 02:00:43 | Písty | 88 | |
39. | Čapek Josef | 1987 | 01:46:05 | Piskova lhota | 134 | |
40. | Vancl Daniel | 1981 | 02:08:10 | Písek | 71 | |
41. | Polívka Jan | 1976 | 01:28:35 | Pankrác | 188 | |
42. | Klírová Dana | 1983 | 02:33:02 | Nymburk | 36 | |
43. | Mareš Kryštof | 1992 | 01:35:38 | Nymburk | 167 | |
44. | Popek David | 1986 | 01:38:52 | Nymburk | 155 | |
45. | Valenta Martin | 1977 | 02:13:51 | Nymburk | 62 | |
46. | Tvrdý Josef | 1984 | 02:07:48 | Nepoměřice | 72 | |
47. | Jakeš Jiří | 1977 | 01:36:59 | Napajedla | 162 | |
48. | Němeček Tomáš | 1965 | 01:55:10 | Mladá Boleslav | 108 | |
49. | Vrba Tomáš | 1981 | 01:58:30 | Mladá Boleslav | 96 | |
50. | Šmahelová Dita | 1988 | 03:14:22 | Milovice | 18 | |
51. | Sarvaš Štefan | 1967 | 02:45:25 | Milovice | 27 | |
52. | Pavlíčková Kristýna | 1982 | 01:37:51 | Měník | 159 | |
53. | Franěk Petr | 1962 | 01:48:56 | Malešov | 124 | |
54. | Kouřil Martin | 1984 | 02:07:04 | Magna Team | 74 | |
55. | Jaroš Michal | 1988 | 01:46:33 | Magna Team | 134 | |
56. | Ohera Karel | 1978 | 02:14:07 | Magna Team | 61 | |
57. | Sedláčková Silvie | 1975 | 01:53:52 | Magna Team | 111 | |
58. | Poncová Veronika | 1976 | 01:48:27 | Lysá nadLabem | 127 | |
59. | Charvátová Michaela | 1991 | 02:34:53 | Louny | 34 | |
60. | Němec Radek | 1977 | 01:48:40 | Litomyšl | 125 | |
61. | Kaloč Richard | 1971 | 01:47:08 | Líná Hrouda Nymburk | 131 | |
62. | Švácha Martin | 1964 | 01:58:17 | Libice nad Cidlinou | 98 | |
63. | Jaroš Michal | 1986 | 01:48:21 | Liberec | 127 | |
64. | Langerová Michaela | 1980 | 01:59:10 | Liběchov | 93 | |
65. | Vorlík Petr | 1980 | 01:45:28 | LFC Lysá nad Labem | 137 | |
66. | Michalík Tomáš | 1978 | 01:58:29 | Květnice | 97 | |
67. | Stehlík Karel | 1985 | 02:24:05 | Kutná Hora | 47 | |
68. | Vašek René | 1977 | 01:35:43 | Krucemburk | 167 | |
69. | Fiala Aleš | 1966 | 01:52:03 | Kralupy nad Vltavou | 116 | |
70. | Zoubek Daniel | 1967 | 02:04:38 | KPM Nymburk | 80 | |
71. | Nekvapilová Lenka | 1973 | 02:02:55 | Kostelec u Heřmanova Městce | 84 | |
72. | Drahotová Karolína | 1999 | 02:14:40 | Kosořice | 59 | |
73. | Drahotová Lenka | 1973 | 02:07:17 | Kosořice | 73 | |
74. | Kundrát Marek | 1974 | 02:26:57 | Kopřivnice | 40 | |
75. | Svoboda Josef | 1960 | 01:58:45 | Knedlíky Dubce - Mladá Boleslav | 95 | |
76. | Svobodová Eva | 2004 | 01:58:45 | KNEDLÍKY DUBCE | 95 | |
77. | Hyblerová Barbora | 1993 | 01:42:55 | Klučov | 145 | |
78. | Štefanová Anna Marie | 2006 | 02:42:48 | Kladno | 29 | |
79. | Ramzerová Lucie | 1978 | 02:34:12 | Káraný | 35 | |
80. | Novotný Radek | 1969 | 01:47:49 | Kaňk Kutná Hora | 129 | |
81. | Kratochvíl Jan | 1988 | 01:38:46 | JPK Axis Jihlava | 156 | |
82. | Beck Zdeněk | 1971 | 01:25:54 | Jevany | 200 | |
83. | Macura Tomáš | 1992 | 02:01:30 | Chroustov | 86 | |
84. | Přikrylová Johana | 1987 | 01:59:51 | Holýšov | 90 | |
85. | Chmura Maciej | 1986 | 01:20:28 | Fresenius Kabi Hořátev | 215 | |
86. | Červinka Pavel | 1985 | 01:43:27 | Fresenius Kabi | 143 | |
87. | Petr Jiří | 1949 | 02:46:34 | Energo Praha | 25 | |
88. | Červák Jiří | 1982 | 02:07:15 | Důsledným dopíjením piv za úsporu ječmene | 73 | |
89. | Šimek Zdeněk | 1957 | 01:46:48 | Dobříš | 133 | |
90. | Hanousek Jiří | 1988 | 01:43:53 | Dobruška | 141 | |
91. | Baštářová Gabriela | 1979 | 02:09:20 | Český Brod | 69 | |
92. | Fara Pavel | 1971 | 01:51:42 | Česká Lípa | 116 | |
93. | Jiráňová Tamara | 1976 | 02:14:37 | Byšice | 60 | |
94. | Jaksch Jakub | 1978 | 01:45:16 | Budiměřice | 137 | |
95. | Očenášek Zdeněk | 1976 | 01:40:20 | Brněnský drak | 151 | |
96. | Radonský Tomáš | 1977 | 01:32:34 | BRM | 175 | |
97. | Podolák Karel | 1974 | 01:34:04 | Brandýs nad Labem | 171 | |
98. | Pastyřík Radek | 1974 | 01:48:38 | BK SEMILY | 126 | |
99. | Vraná Klára | 1980 | 01:55:46 | Benátky nad Jizerou | 105 | |
100. | Klauz Jiří | 1972 | 01:32:09 | Bakov nad Jizerou | 177 |