Běžecké tabulky
19023 závodů
261502 závodníků
1402234 záznamů
261502 závodníků
1402234 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Mizuno Labský půlmaraton, 16.09.2023, Lysá nad Labem
věkový průměr závodníků: 41.5 let |
nejmladší závodník: Kršková Anna (2007) |
nejstarší závodník: Kára Vladimír (1962) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pessel Kamil | 1973 | 02:30:16 | Železničáři | 40 | |
2. | Suttr Pavel | 1968 | 01:46:15 | ZVIL | 144 | |
3. | Blažek Pavel | 1976 | 02:12:55 | Zlín | 66 | |
4. | Narovec Radek | 1973 | 01:56:17 | www.behej.com | 112 | |
5. | Kubát Roman | 1976 | 01:50:55 | Vrchlabí | 127 | |
6. | Bílková Alena | 1985 | 02:07:09 | Vestec | 80 | |
7. | Večeřa Pavel | 1974 | 02:09:14 | Valašské Meziříčí | 76 | |
8. | Koucká Martina | 1979 | 02:33:43 | USK VŠEM UL | 37 | |
9. | Madron Miloš | 1975 | 01:26:24 | Uhřiněves | 207 | |
10. | Závůrka Vladimír | 1967 | 02:34:27 | Uhlířské Janovice | 35 | |
11. | Česká Tereza | 1990 | 02:12:34 | Údolí temna | 67 | |
12. | Dvořák Daniel | 1997 | 01:55:28 | Tvrdej Střed | 114 | |
13. | Kršková Anna | 2007 | 01:55:43 | Šneci v běhu | 113 | |
14. | Hampejsová Martina | 1972 | 01:43:00 | ŠNECI na MAX | 152 | |
15. | Šnajdr Jan | 1977 | 02:05:31 | STS Chvojkovice-Brod | 87 | |
16. | Kuklíková Lucie | 1997 | 01:42:19 | STR Kutná Hora | 156 | |
17. | Štěpánek Zdeněk | 1974 | 02:05:56 | Starý Máteřov | 86 | |
18. | Čuřík David | 1982 | 01:54:38 | Stará Huť u Dobříše | 118 | |
19. | Čuříková Markéta | 1987 | 02:08:03 | Stará Huť | 79 | |
20. | Marek Jiří | 1981 | 01:56:59 | Spona Teplice | 110 | |
21. | Bořek Radek | 1974 | 02:05:49 | Sparta | 87 | |
22. | Suchý Štěpán | 1987 | 01:58:11 | Sokol Patek | 108 | |
23. | Mach Martin | 2004 | 02:19:21 | Slaňáci | 56 | |
24. | Mach Martin | 1968 | 02:19:23 | Slaňáci | 56 | |
25. | Holaj Pavel | 1980 | 01:33:18 | SKP Nymburk | 179 | |
26. | Pavlíčková Petra | 1973 | 02:17:41 | SKH-Racing | 58 | |
27. | Tikovský Marcel | 1974 | 01:31:47 | SK Záluží | 183 | |
28. | Veselý Jan | 2001 | 02:01:11 | Run in Roll | 99 | |
29. | Borovanská Radka | 1979 | 02:03:11 | Rozběháme Kladno | 95 | |
30. | Žižka Radek | 1971 | 01:49:36 | Rozběháme Kladno | 132 | |
31. | Vaňousová Leona | 1973 | 02:02:32 | Rozběháme Kladno | 97 | |
32. | Šebesta Marek | 1977 | 01:40:02 | Rozběháme Česko | 164 | |
33. | Šebestová Jitka | 1980 | 01:59:43 | Rozběháme Beroun | 105 | |
34. | Žádníková Kateřina | 1998 | 02:30:52 | Ptice | 40 | |
35. | Nehasil Lukáš | 1993 | 01:54:20 | Psáry | 120 | |
36. | Jambor Richard | 1991 | 02:24:45 | Předměřice nad Jizerou | 48 | |
37. | Knapová Václava | 1973 | 02:34:08 | Prostě běž! | 36 | |
38. | Křížková Heda | 1990 | 02:01:02 | Praha 9 | 102 | |
39. | Davídková Petra | 1979 | 01:43:29 | Praha 9 | 151 | |
40. | Omcirk Roman | 1965 | 02:13:26 | Praha 9 | 64 | |
41. | Kyral Václav | 1979 | 01:37:46 | Praha 9 | 169 | |
42. | Matthews Doug | 1964 | 01:44:02 | Praha 6 | 149 | |
43. | Lebedová Eliška | 1995 | 02:07:05 | Praha 5 | 81 | |
44. | Srch Daniel | 1986 | 01:54:43 | Praha 3 | 117 | |
45. | Hrček Tomáš | 1968 | 01:48:56 | Praha 14 | 134 | |
46. | Gruntová Kateřina | 1996 | 02:36:39 | Praha | 34 | |
47. | Kožušníková Adéla | 1978 | 02:33:14 | Praha | 37 | |
48. | Danyi Jiří | 1995 | 02:07:56 | Praha | 79 | |
49. | Skálová Mirka | 1984 | 01:48:54 | Praha | 134 | |
50. | Behún Ondřej | 1971 | 02:10:02 | Praha | 74 | |
51. | Kaplanová Kristýna | 1987 | 02:40:02 | Praha | 31 | |
52. | Vaňhara Martin | 1995 | 01:38:41 | Praha | 168 | |
53. | Dolejš Jan | 1987 | 02:11:15 | Praha | 70 | |
54. | Cuřínová Petra | 1978 | 02:25:01 | Praha | 48 | |
55. | Třísková Katarína | 1971 | 01:50:39 | Praha | 129 | |
56. | Hromada Lukáš | 1994 | 01:42:54 | Praha | 153 | |
57. | Drozd David | 1996 | 01:54:09 | Po10letech? | 120 | |
58. | Havliger Petr | 1981 | 01:59:22 | Pardubice | 105 | |
59. | Žabčík Marek | 1980 | 01:53:24 | Pardubice | 122 | |
60. | Neuhäuselová Martina | 1991 | 02:04:41 | Pacov | 91 | |
61. | Hruboš Milan | 1967 | 02:45:02 | OSŽ ČR | 28 | |
62. | Šmíd Jindřich | 1980 | 02:06:46 | OSTRÁ | 82 | |
63. | Přichystal Jiří | 1990 | 02:16:54 | Olomouc | 58 | |
64. | Adamec Martin | 2001 | 01:48:14 | Olfin Car - Vella Trutnov | 138 | |
65. | Fojtů Tomáš | 1979 | 01:42:53 | Nymburk | 154 | |
66. | Podoláková Pavla | 1972 | 02:28:11 | Nymburk | 44 | |
67. | Hejna Pavel | 1981 | 01:30:17 | Nymburk | 187 | |
68. | Sedlák David | 1975 | 02:03:42 | Most | 93 | |
69. | Nálevka Miloš | 1985 | 02:08:06 | Mladá Boleslav | 78 | |
70. | Radoměřský Jan | 1977 | 01:42:37 | Miskovice | 155 | |
71. | Matušík Aleš | 1980 | 01:51:34 | Milovice | 125 | |
72. | Vašek Vojtěch | 1993 | 01:40:30 | MFF UK | 162 | |
73. | Kotherová Hedvika | 1998 | 01:51:01 | Metylovice | 126 | |
74. | Zázvorková Lucie | 1990 | 01:27:26 | Máma v keckách | 201 | |
75. | Krátká Petra | 1978 | 02:06:43 | Lysá nad Labem | 83 | |
76. | Košťák Zdeněk | 1964 | 01:50:58 | Lysá nad Labem | 127 | |
77. | Beranová Zuzana | 1979 | 02:04:37 | Lysá nad Labem | 92 | |
78. | Šunka Jan | 1976 | 01:24:38 | Louňovice | 214 | |
79. | Kára Vladimír | 1962 | 01:41:31 | Loučeň | 159 | |
80. | Kovařík Vít | 1986 | 01:28:41 | Litoměřice | 196 | |
81. | Švácha Martin | 1964 | 02:06:11 | Libice nad Cidlinou | 84 | |
82. | Svatuška Zdeněk | 1974 | 01:46:40 | Liberec | 142 | |
83. | Nedvídek Oldřich | 2001 | 02:01:10 | Liberec | 100 | |
84. | Bartoš Dalibor | 1975 | 01:23:55 | LIAZ Jablonec | 217 | |
85. | Koudelka František | 1971 | 01:55:28 | Lhota | 115 | |
86. | Vorlík Petr | 1980 | 01:41:53 | LFC Lysá nad Labem | 158 | |
87. | Šulcová Lenka | 1980 | 02:27:20 | LeAyl Team Run | 46 | |
88. | Hauf Patrik | 1976 | 02:03:42 | Kralupy nad Vltavou | 93 | |
89. | Andrle Jakub | 1982 | 01:28:58 | Kostelec n/ČL | 195 | |
90. | Málková Lucie | 1979 | 01:51:05 | Kolín | 126 | |
91. | Žalud Radim | 1970 | 01:53:03 | Kolín | 123 | |
92. | Braun René | 1973 | 02:10:42 | Kolín | 71 | |
93. | Kolářová Vendula | 1998 | 02:47:31 | Kladno | 27 | |
94. | Lipšová Dana | 1977 | 02:13:25 | Kladno | 64 | |
95. | Mašl Jan | 1974 | 01:50:05 | Kladno | 130 | |
96. | Čílová Veronika | 1963 | 02:29:50 | JIZERSKÁ LÉKÁRNA | 41 | |
97. | Mikota Tomáš | 1980 | 01:41:41 | Jiříkov | 158 | |
98. | Lukeš Roman | 1988 | 02:00:29 | Jablonec nad Nisou | 103 | |
99. | Gudas Vladimír | 1981 | 02:05:27 | IRON TEAM | 88 | |
100. | Kořínek Tomáš | 1986 | 02:01:10 | Cháchovy | 100 |