Běžecké tabulky
19092 závodů
262324 závodníků
1408070 záznamů
262324 závodníků
1408070 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Vysokomýtský půlmaraton, 02.04.2023, Vysoké Mýto
věkový průměr závodníků: 42.5 let |
nejmladší závodník: Rýz Štěpán (2007) |
nejstarší závodník: Zahradník Jan (1956) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Šutorková Pavlína | 1974 | 01:52:39 | 103 | ||
102. | Nekvapilová Lenka | 1973 | 01:52:23 | Kostelec u Heřmanova Městce | 103 | |
103. | Němec Radek | 1977 | 01:52:12 | Litomyšl | 104 | |
104. | Janespalová Pavlína | 1977 | 01:51:38 | 105 | ||
105. | Vomáčka Petr | 1988 | 01:50:54 | 107 | ||
106. | Kovář Martin | 1998 | 01:50:45 | Koumáci | 107 | |
107. | Kovářová Anna | 1975 | 01:50:30 | OB Česká Třebová | 107 | |
108. | Eliáš Radim | 1970 | 01:50:23 | Vysoké Mýto | 108 | |
109. | Tarant Ladislav | 1960 | 01:49:45 | Traged Team Líšnice | 109 | |
110. | Mořkovský Ondřej | 1987 | 01:49:40 | KIEKERT | 110 | |
111. | Bartoš Kamil | 1982 | 01:49:19 | Pardubice | 110 | |
112. | Laba Libor | 1975 | 01:49:11 | 111 | ||
113. | Březina Marek | 1992 | 01:48:54 | 112 | ||
114. | Částka Jakub | 1996 | 01:48:52 | Bezvabeh | 113 | |
115. | Jiřičná Dana | 1969 | 01:48:48 | Bonbon Praha | 113 | |
116. | Klemša Michal | 1994 | 01:48:44 | 114 | ||
117. | Kachtík Vlastimil | 1968 | 01:48:16 | eSVS.CZ Team | 114 | |
118. | Diblíková Kateřina | 1996 | 01:48:12 | 115 | ||
119. | Hozáková Leona | 1981 | 01:48:11 | 115 | ||
120. | Pellati Erik | 1984 | 01:47:38 | 117 | ||
121. | Kovář Filip | 1997 | 01:47:34 | Koumáci | 117 | |
122. | Svitková Elena | 1979 | 01:47:08 | Vrbové | 119 | |
123. | Klofanda David | 2003 | 01:46:46 | 119 | ||
124. | Kuttich Michal | 1985 | 01:46:37 | Dobroběh Vysoké Mýto | 120 | |
125. | Mach Pavel | 1989 | 01:46:37 | 120 | ||
126. | Ždila Pavol | 1981 | 01:46:31 | SRTG Pardubice | 121 | |
127. | Kučer Jiří | 1977 | 01:45:55 | SDH Vysoká u Holic | 122 | |
128. | Baškovská Kateřina | 1994 | 01:45:54 | 123 | ||
129. | Jirouš Roman | 1995 | 01:45:49 | 123 | ||
130. | Hanulík Vladan | 1980 | 01:45:34 | Pardubice | 124 | |
131. | Janespal Milan | 1979 | 01:45:23 | 125 | ||
132. | Vannay Pavel | 1979 | 01:45:03 | 125 | ||
133. | Grossová Lada | 1972 | 01:44:53 | 126 | ||
134. | Štys Pavel | 1978 | 01:44:52 | Pardubice | 126 | |
135. | Hynek Tomáš | 1997 | 01:44:49 | 127 | ||
136. | Třísková Katarína | 1971 | 01:44:44 | Praha | 127 | |
137. | Sedláček Jan | 1978 | 01:44:12 | Hradec Králové | 129 | |
138. | Matějíček Petr | 1992 | 01:44:10 | 129 | ||
139. | Hurychová Jaroslava | 1982 | 01:44:06 | Litomyšl | 130 | |
140. | Pešina Jan | 1989 | 01:44:00 | Vysoké Mýto | 130 | |
141. | Škop Jakub | 1990 | 01:43:52 | 132 | ||
142. | Sláma Zdeněk | 1983 | 01:43:38 | 132 | ||
143. | Stříhavka Petr | 1978 | 01:43:05 | 134 | ||
144. | Portyš Jakub | 1987 | 01:42:44 | 134 | ||
145. | Plechatý Ladislav | 1985 | 01:42:28 | 135 | ||
146. | Spěvák Martin | 2000 | 01:42:20 | 136 | ||
147. | Hojný Mirek | 1980 | 01:41:49 | Kvůli holkám | 137 | |
148. | Machačová Ivana | 1989 | 01:41:17 | 138 | ||
149. | Vítek Pavel | 1977 | 01:41:15 | Pardubice | 139 | |
150. | Hanousek Jiří | 1988 | 01:40:25 | Dobruška | 140 | |
151. | Solil Pavel | 1983 | 01:40:09 | 141 | ||
152. | Dubský Roman | 1978 | 01:40:06 | Přibyslav | 142 | |
153. | Válková Erika | 1991 | 01:39:28 | KPA Pardubice | 143 | |
154. | Zárybnický Vlasta | 1979 | 01:39:12 | Chrást | 144 | |
155. | Kučera Radek | 1975 | 01:39:07 | Marcipan | 145 | |
156. | Mikulecký Josef | 1997 | 01:39:02 | 145 | ||
157. | Janko Jan | 1986 | 01:38:59 | STG Choceň | 146 | |
158. | Valášek Ondřej | 1988 | 01:38:49 | 146 | ||
159. | Heger Michal | 1981 | 01:38:47 | AK Moravská Třebová | 146 | |
160. | Bučko Petr | 1984 | 01:38:40 | 148 | ||
161. | Marinoff Lukáš | 1992 | 01:38:34 | 148 | ||
162. | Šejna Jan | 1982 | 01:38:31 | 149 | ||
163. | Dofem Ondřej | 1997 | 01:38:24 | 149 | ||
164. | Šperka Vojtěch | 1998 | 01:38:03 | Svitavy | 150 | |
165. | Slavík Radek | 1966 | 01:37:48 | Vysoké Mýto | 151 | |
166. | Doleček Josef | 1979 | 01:37:36 | Jiska Ústí nad Orlicí | 152 | |
167. | Šraut Bohumír | 1975 | 01:37:16 | 153 | ||
168. | Drbal Václav | 1985 | 01:37:10 | Slavkov u Brna | 154 | |
169. | Rautenkranc Miroslav | 1964 | 01:36:42 | SK Triatlon Vysoké Mýto | 155 | |
170. | Číhař Tomáš | 1970 | 01:36:38 | Chvojenec | 156 | |
171. | Otta Roman | 1961 | 01:36:27 | Vrchlabí | 156 | |
172. | Doucha Jiří | 1971 | 01:36:18 | Start Náchod | 157 | |
173. | Pitthard Leoš | 1968 | 01:35:31 | Jiskra Rybitví | 158 | |
174. | Černý Lukáš | 1991 | 01:34:58 | Žďár nad Sázavou | 160 | |
175. | Mládek Luboš | 1979 | 01:34:33 | Dolní Roveň | 161 | |
176. | Šlégr Miroslav | 1981 | 01:34:28 | 162 | ||
177. | Slezák Jakub | 1986 | 01:33:56 | Nové Město na Moravě | 163 | |
178. | Mařáček František | 1965 | 01:33:45 | Zářecká Lhota | 164 | |
179. | Urbánek Jiří | 1976 | 01:33:41 | Splašená lokomotiva Chlumec | 164 | |
180. | Teplý Jaroslav | 1978 | 01:33:25 | TJ Jiskra Litomyšl | 166 | |
181. | Novák Michal | 1993 | 01:33:11 | 166 | ||
182. | Šedová Tereza | 2003 | 01:33:08 | Vencl tým Ústí n.O. | 167 | |
183. | Pittner Roman | 1974 | 01:32:37 | SBR TRI-TEAM LITOMYŠL | 168 | |
184. | Hurych Antonín | 1976 | 01:32:19 | Cyklo Stratílek | 169 | |
185. | Hakkel Pavel | 1979 | 01:31:36 | Nasavrky | 171 | |
186. | Kovář Petr | 1984 | 01:31:23 | 172 | ||
187. | Kaplan Jakub | 1996 | 01:31:18 | A8.V6 Bike Freaks Holice | 173 | |
188. | Špaček Jaroslav | 1976 | 01:30:45 | Lidl-doprovod | 174 | |
189. | Kulhavá Šárka | 1993 | 01:30:07 | OK Lokomotiva Pardubice | 176 | |
190. | Čejka Bořivoj | 1980 | 01:29:55 | KRB Chrudim | 176 | |
191. | Kouřil Karel | 1972 | 01:29:49 | AC Vysoké Mýto | 177 | |
192. | Dvořáček Jan | 1995 | 01:29:18 | 178 | ||
193. | Kozák Ondřej | 1988 | 01:29:14 | IronMindz Vysoké Mýto | 180 | |
194. | Pavlík David | 1980 | 01:29:07 | Šneci v pohybu | 180 | |
195. | Fischer Michal | 1981 | 01:27:54 | MF TEAM | 183 | |
196. | Vacek Jiří | 1977 | 01:27:46 | Dlouhá Třebová | 184 | |
197. | Procházka Michal | 1999 | 01:27:25 | Cycly.cz Orlov | 185 | |
198. | Štancl Josef | 1970 | 01:27:08 | 186 | ||
199. | Krupička Tomáš | 1987 | 01:26:43 | Zbiroh | 189 | |
200. | Kotrba Štěpán | 1976 | 01:26:35 | Jasmín KH | 190 |