Běžecké tabulky
19071 závodů
262278 závodníků
1407808 záznamů
262278 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Josefský běh, 23.03.2024, Zlín
věkový průměr závodníků: 42.9 let |
nejmladší závodník: Žaroská Lucie (2007) |
nejstarší závodník: Petr Jiří (1954) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starová Nicola | 2002 | 01:18:48 | STG Zlín | 23 | |
2. | Václavek Mario | 1966 | 01:16:21 | Zlín | 25 | |
3. | Čehová Markéta | 1991 | 01:12:55 | Mattoni FreeRun Zlín | 28 | |
4. | Čapková Martina | 1999 | 01:09:53 | 31 | ||
5. | Vájová Bronislava | 1981 | 01:09:43 | Zlín | 33 | |
6. | Hruška Petr | 1976 | 01:06:56 | 36 | ||
7. | Matuškova Pavlina | 1977 | 01:05:42 | 38 | ||
8. | Fojtů Nina | 1979 | 01:05:25 | 40 | ||
9. | Solařová Eva | 1970 | 01:04:54 | Otrokovice | 41 | |
10. | Prokop Jiří | 1956 | 01:02:19 | KONTY-G Zlín | 44 | |
11. | Foltýnová Žaneta | 1980 | 01:02:17 | 45 | ||
12. | Martinková Markéta | 1997 | 01:00:57 | 48 | ||
13. | Slováček Ondřej | 1997 | 01:00:57 | Vsetín | 49 | |
14. | Holbová Alena | 1986 | 01:00:50 | 50 | ||
15. | Polanský Leopold | 1963 | 01:00:45 | Valachbajk cyklomira | 51 | |
16. | Tomanová Marie | 1966 | 01:00:42 | Orlová | 52 | |
17. | Mikláš Marek | 1984 | 01:00:20 | Dětské centrum Zlín | 54 | |
18. | Fojtík Petr | 1964 | 01:00:15 | 55 | ||
19. | Paveláková Marcela | 1977 | 01:00:11 | 55 | ||
20. | Žaroská Lucie | 2007 | 01:00:00 | Mattoni FreeRun Zlín | 56 | |
21. | Dospíšil David | 1968 | 00:59:18 | Zlín | 58 | |
22. | Petr Jiří | 1954 | 00:57:25 | Kudlov | 62 | |
23. | Schlosserová Daniela | 1975 | 00:57:19 | Zlín | 63 | |
24. | Stránský Luděk | 1967 | 00:57:11 | Vrchlabí | 64 | |
25. | Mišurec David | 1990 | 00:56:38 | 66 | ||
26. | Maršalíková Tereza | 1996 | 00:56:30 | 67 | ||
27. | Jurygáček Ivo | 1959 | 00:56:19 | --- | 69 | |
28. | Vidlář Petr | 1971 | 00:55:14 | CYKLOGAT Malenovice | 70 | |
29. | Večeřa Václav | 1989 | 00:55:06 | Panthers Otrokovice | 72 | |
30. | Moravcová Jana | 1981 | 00:54:55 | 73 | ||
31. | Markytán Petr | 1986 | 00:54:54 | 74 | ||
32. | Kudělka Richard | 1976 | 00:54:53 | Zlín | 75 | |
33. | Žák Oldřich | 1975 | 00:54:51 | 76 | ||
34. | Švihel Miroslav | 1958 | 00:54:30 | BS Slopné | 78 | |
35. | Zachara David | 1973 | 00:54:23 | Zlín | 79 | |
36. | Smyčková Veronika | 1986 | 00:54:12 | Napariders | 79 | |
37. | Zichová Miroslava | 1981 | 00:54:00 | 81 | ||
38. | Rak Lubomír | 1992 | 00:53:52 | Petřiny | 82 | |
39. | Vinklárek Jiří | 1961 | 00:53:39 | Rožnov pod Radhoštěm | 83 | |
40. | Černý Tomáš | 1958 | 00:53:23 | ALL BLACKS Otrokovice | 85 | |
41. | Heryán Mojmír | 1974 | 00:53:10 | TJ Mrlínek | 86 | |
42. | Kotal Jakub | 1990 | 00:53:08 | 87 | ||
43. | Toralová Jana | 1986 | 00:53:04 | 88 | ||
44. | Zeman Filip | 1978 | 00:52:57 | Zlín | 90 | |
45. | Havlíková Šárka | 1974 | 00:52:53 | 90 | ||
46. | Škabara Jan | 1992 | 00:52:33 | 91 | ||
47. | Hájek Pavel | 1983 | 00:52:27 | Lukov | 93 | |
48. | Res Martin | 1977 | 00:52:24 | 94 | ||
49. | Pompová Ludmila | 1998 | 00:52:16 | Canicross Zlín | 95 | |
50. | Kapucián Jiří | 1975 | 00:52:12 | 96 | ||
51. | Erben Radek | 1977 | 00:52:07 | SAB Tým | 97 | |
52. | Plášek Filip | 1996 | 00:52:03 | 98 | ||
53. | Velcer David | 1988 | 00:51:38 | 100 | ||
54. | Fiodor Jaroslav | 1984 | 00:51:26 | M2M Napajedla | 101 | |
55. | Dospíšil Tomáš | 1985 | 00:50:41 | 103 | ||
56. | Burieta Radek | 1985 | 00:50:40 | 104 | ||
57. | Chromeková Helena | 1986 | 00:50:25 | 106 | ||
58. | Bernatík Tomáš | 1984 | 00:50:08 | CF Zlín | 108 | |
59. | Solař Petr | 2006 | 00:50:04 | Solario team | 109 | |
60. | Laciková Hana | 1973 | 00:50:02 | Staříč | 110 | |
61. | Koreny Milan | 1991 | 00:50:00 | 111 | ||
62. | Motloch Tomáš | 1993 | 00:49:56 | 111 | ||
63. | Soukeník Ondřej | 1983 | 00:49:41 | Gauneři Zlín | 113 | |
64. | Horký Ivo | 1984 | 00:49:33 | Veselí nad Moravou | 114 | |
65. | Kovařík Petr | 1979 | 00:49:18 | 116 | ||
66. | Buček Jaroslav | 1975 | 00:49:08 | 117 | ||
67. | Raška Zbyněk | 1975 | 00:49:05 | CK Frenštát p. Radhoštěm | 118 | |
68. | Procházka David | 1970 | 00:49:01 | 119 | ||
69. | Lečbychová Karolína | 1991 | 00:48:55 | Zlín | 121 | |
70. | Vláčilík Zdeněk | 1977 | 00:48:47 | Malenovice | 122 | |
71. | Žaludková Jana | 1975 | 00:48:42 | Author Tufo Zlín | 122 | |
72. | Machů František | 1980 | 00:48:40 | 123 | ||
73. | Vabroušek Petr | 1973 | 00:48:37 | Author Tufo Zlín | 124 | |
74. | Gabrhel Pavel | 1974 | 00:48:23 | Zlín | 126 | |
75. | Bezslezina Jan | 1981 | 00:47:54 | Zlín | 128 | |
76. | Pospíšilová Kateřina | 1995 | 00:47:45 | Holešov | 130 | |
77. | Mlýnek Tomáš | 1985 | 00:46:40 | Slušovice | 134 | |
78. | Cencigep Dušan | 1964 | 00:46:38 | SP Malenovice | 135 | |
79. | Pírková Jana | 1993 | 00:46:38 | KARPATSKÝ KYNOLOGICKÝ KLUB | 136 | |
80. | Plhoň Jakub | 1978 | 00:45:59 | KČT Bystřice pod Hostýnem | 138 | |
81. | Bublák Roman | 1971 | 00:45:48 | Luhačovice | 139 | |
82. | Pekař Martin | 1980 | 00:45:47 | Lukov | 140 | |
83. | Gargulák Josef | 1962 | 00:45:41 | Lidečko | 141 | |
84. | Lavička David | 1973 | 00:45:26 | NILFISK ALTO PRO CYCLING | 143 | |
85. | Sýkorová Mária | 1979 | 00:45:24 | Vizovice | 144 | |
86. | Němec Filip | 1992 | 00:45:23 | 145 | ||
87. | Halaška Martin | 1987 | 00:45:08 | --- | 147 | |
88. | Januška Roman | 1981 | 00:45:04 | Samodílné skejty | 147 | |
89. | Jenyšová Petra | 1991 | 00:45:02 | TJ Jiskra Otrokovice | 149 | |
90. | Dvorský Ondřej | 1988 | 00:44:33 | Zábřeh | 151 | |
91. | Matouch Bronislav | 1965 | 00:44:30 | Zlín | 152 | |
92. | Laciková Markéta | 2003 | 00:44:23 | 154 | ||
93. | Hubáček Josef | 1973 | 00:43:40 | Teaz Otrokovice | 157 | |
94. | Kotopulu Helena | 1980 | 00:43:13 | Zlín | 160 | |
95. | Strnka Jaromír | 1987 | 00:43:09 | Napajedla | 161 | |
96. | Bečica Petr | 1990 | 00:42:36 | Trnava | 164 | |
97. | Chmela Marek | 1974 | 00:42:21 | Prakšice | 165 | |
98. | Jeřábek Petr | 1993 | 00:41:53 | AC Moravská Slávia Brno | 168 | |
99. | Dosoudil František | 1970 | 00:41:24 | Solario Team | 171 | |
100. | Hradil Rudolf | 1990 | 00:41:20 | 172 |