Běžecké tabulky
19085 závodů
262324 závodníků
1408054 záznamů
262324 závodníků
1408054 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Malý Štrbský maratón (10 km), 14.07.2024, Štrba
věkový průměr závodníků: 43.0 let |
nejmladší závodník: Illenčík Dominik (2011) |
nejstarší závodník: Smolár Július (1946) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brezovská Lucia | 1982 | 01:37:27 | 16 | ||
2. | Rydlová Edita | 1968 | 01:31:07 | 18 | ||
3. | Maras Ladislav | 1963 | 01:29:45 | Maras team Prešov | 19 | |
4. | Brozmanová Viera | 1970 | 01:25:42 | 21 | ||
5. | Kravčáková Gabriela | 1976 | 01:23:37 | 23 | ||
6. | Brachňák Milan | 1951 | 01:21:38 | TJ Baník Horka | 25 | |
7. | Tašoniová Denisa | 1985 | 01:21:29 | Košice | 25 | |
8. | Voleková Anna | 1954 | 01:20:26 | Bratislava | 26 | |
9. | Jančík Pavol | 1986 | 01:18:17 | Paseka / Štrba | 28 | |
10. | Šimonovský Filip | 2006 | 01:18:06 | 2BWINNER TEAM | 29 | |
11. | Vanečko Martin | 1991 | 01:18:06 | Poprad | 29 | |
12. | Miklošková Lenka | 1985 | 01:17:03 | 29 | ||
13. | Michalko Ondrej | 2009 | 01:16:12 | 31 | ||
14. | Kratochvíla Zuzana | 1991 | 01:14:49 | 32 | ||
15. | Jánošová Kamila | 2004 | 01:14:16 | 33 | ||
16. | Skovajsa Jaroslav | 1987 | 01:13:27 | Lunys team | 34 | |
17. | Smolár Július | 1946 | 01:12:37 | MK Tatran Spišská Nová Ves | 36 | |
18. | Bondra Magdaléna | 1999 | 01:12:16 | 36 | ||
19. | Polák Peter | 1948 | 01:12:07 | Košice | 37 | |
20. | Šidlovská Anna | 1995 | 01:11:15 | 38 | ||
21. | Svatoň František | 1975 | 01:11:06 | Košice | 38 | |
22. | Dunčko Peter | 1985 | 01:11:05 | --- | 39 | |
23. | Vančo Marek | 2000 | 01:10:28 | 40 | ||
24. | Žugec Štefan | 1960 | 01:09:34 | Batizovce | 41 | |
25. | Tripšanská Marína | 1975 | 01:09:33 | 41 | ||
26. | Mikušková Iveta | 1967 | 01:09:27 | 42 | ||
27. | Šeďová Monika | 1986 | 01:08:47 | 43 | ||
28. | Szegedi Tomáš | 1979 | 01:08:36 | Košice | 44 | |
29. | Michaláková Gabriela | 1989 | 01:07:50 | 45 | ||
30. | Simoník Marián | 1980 | 01:07:41 | ŠK Cabanos | 46 | |
31. | Hriňáková Dominika | 1995 | 01:07:37 | 46 | ||
32. | Lištiaková Nikola | 1992 | 01:07:36 | 46 | ||
33. | Volekova Eva | 1978 | 01:07:31 | Bratislava | 47 | |
34. | Varga Juraj | 1964 | 01:07:24 | Košice | 47 | |
35. | Piatek Michal | 1989 | 01:07:23 | 48 | ||
36. | Petrík Patrik | 1977 | 01:07:22 | Horka | 48 | |
37. | Šedivý Jaroslav | 1956 | 01:07:12 | TJ Baník Horka | 50 | |
38. | Dinda Marian | 1981 | 01:07:01 | BA Krasňany | 50 | |
39. | Zahurančík Michal | 1990 | 01:06:59 | Nemešany | 51 | |
40. | Sorgerová Paula | 1981 | 01:06:13 | 52 | ||
41. | Kičinová Jana | 1994 | 01:06:12 | 52 | ||
42. | Illenčík Martin | 1976 | 01:05:53 | 53 | ||
43. | Zemanova Silvia | 1992 | 01:05:48 | 53 | ||
44. | Zbell Peter | 1989 | 01:05:23 | AT&T GNS Slovakia, s.r.o | 55 | |
45. | Lištiaková Marika | 1985 | 01:05:06 | ŠK Kriváň Važec | 55 | |
46. | Longauer Lucián | 1978 | 01:04:57 | Oáza - nádej pre nový život, n.o. | 56 | |
47. | Zahurančík Lukáš | 1988 | 01:04:08 | Nemešany | 57 | |
48. | Kováč Ľubomír | 1979 | 01:04:03 | 58 | ||
49. | Pavol Peter | 1953 | 01:04:03 | Spišská Nová Ves | 58 | |
50. | Záloha Miroslav | 1980 | 01:04:01 | TJ Sokol Štěpankovice | 58 | |
51. | Kunová Mária | 1997 | 01:03:55 | 59 | ||
52. | Hurčalová Lenka | 1990 | 01:03:51 | 59 | ||
53. | Czuprák Juraj | 1998 | 01:03:49 | Košice | 60 | |
54. | Nemec Ľuboš | 1963 | 01:03:27 | BS Ľ.Gálfyho Zvolen | 61 | |
55. | Užíková Marianna | 1986 | 01:03:24 | 62 | ||
56. | Kapinusová Soňa | 1984 | 01:03:22 | 62 | ||
57. | Čičmanec Miloš | 1977 | 01:03:10 | Športklub Dobrá Niva | 63 | |
58. | Raniaková Paulina | 1981 | 01:03:09 | Sport klub Dobra Niva | 63 | |
59. | Vencel Jozef | 1964 | 01:02:30 | Košice | 65 | |
60. | Kvita Josef | 1951 | 01:02:28 | MK Kopřivnice | 65 | |
61. | Neupauerová Jozefína | 1974 | 01:02:26 | Lendak | 65 | |
62. | Tomašovičová Viktória | 1977 | 01:02:11 | 66 | ||
63. | Huszár Tibor | 1952 | 01:02:11 | Obecný úrad Kechnec | 66 | |
64. | Madaj Lubomír | 1962 | 01:02:03 | BK Ráztočno | 68 | |
65. | Pristáš Marek | 1988 | 01:01:59 | TATRAVAGÓNKA V POHYBE | 68 | |
66. | Goliaš Dušan | 1974 | 01:01:27 | Gelnicki bežci | 69 | |
67. | Minďaš Michal | 1985 | 01:01:22 | Pivári SNV | 69 | |
68. | Imrich Peter | 1950 | 01:01:16 | Soľ | 71 | |
69. | Geršičová Blanka | 1992 | 01:01:14 | 71 | ||
70. | Hriňová Zuzana | 1997 | 01:01:10 | Team Trnavá Hora | 71 | |
71. | Ogurčak Slavomir | 1989 | 01:01:07 | 72 | ||
72. | Fendek František | 1957 | 01:01:02 | 72 | ||
73. | Alexajová Zuzana | 1997 | 01:00:59 | 73 | ||
74. | Alexajová Marta | 1998 | 01:00:58 | 73 | ||
75. | Majerník Milan | 1970 | 01:00:55 | Prešov | 74 | |
76. | Guman Marek | 1976 | 01:00:51 | Košice | 74 | |
77. | Jamnický Gejza | 1964 | 01:00:38 | BK Spišská Teplica | 75 | |
78. | Bačík Peter | 1953 | 01:00:37 | KTK Liptovský Mikuláš | 75 | |
79. | Dravecká Miroslava | 1992 | 01:00:26 | 76 | ||
80. | Hupková Sandra | 1991 | 01:00:22 | sportTATRY.sk - Vysoké Tatry | 77 | |
81. | Kovalčík Vladimír | 1951 | 01:00:20 | Trenčín | 77 | |
82. | Hadbavna Miroslava | 1975 | 01:00:02 | 78 | ||
83. | Tekely Jaroslav | 1949 | 01:00:01 | BK Cyklosun | 78 | |
84. | Miko Jozef | 1979 | 00:59:37 | Sucho v Hube - Štrba | 80 | |
85. | Pitoňák Branislav | 1999 | 00:59:36 | 80 | ||
86. | Bujňák Peter | 1978 | 00:59:28 | Prešov | 81 | |
87. | Sikorai Roman | 1973 | 00:58:48 | 82 | ||
88. | Labaj Anton | 1960 | 00:58:48 | Tatravagonka Poprad | 83 | |
89. | Semanová Lenka | 1984 | 00:58:44 | 83 | ||
90. | Iždinská Renáta | 1989 | 00:58:39 | 83 | ||
91. | Litváková Viera | 1970 | 00:58:35 | Bratislava | 84 | |
92. | Lunter Martin | 1959 | 00:58:31 | Telgárt | 85 | |
93. | Pinčáková Laura | 1994 | 00:58:30 | 86 | ||
94. | Valent Ondrej | 2008 | 00:58:11 | 86 | ||
95. | Matejko Milan | 1980 | 00:58:10 | ŠK Kriváň Važec | 87 | |
96. | Vandasová Erika | 1985 | 00:58:07 | 87 | ||
97. | Kramarčík Jozef | 1962 | 00:58:06 | Institute europharm | 88 | |
98. | Svoboda Martin | 1969 | 00:58:03 | 88 | ||
99. | Pukluš Martin | 1988 | 00:58:01 | Spišská Nová Ves | 88 | |
100. | Gallovicova Marta | 1974 | 00:58:00 | 89 |