Běžecké tabulky
19023 závodů
261502 závodníků
1402234 záznamů
261502 závodníků
1402234 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Chrudimská vinařská desítka, 08.09.2013, Chrudim
věkový průměr závodníků: 49.2 let |
nejmladší závodník: Brandejsová Monika (1996) |
nejstarší závodník: Doležal Stanislav (1938) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Jirásko Lubomír | 1971 | 00:53:04 | SK Srch | 88 | |
102. | Vojkovský Jiří | 1969 | 00:52:57 | Ostrava | 88 | |
103. | Mervartová Kristýna | 1991 | 00:52:57 | AR20, o.s. | 88 | |
104. | Venzara David | 1976 | 00:52:52 | Pardubice | 89 | |
105. | Nastoupil Petr | 1963 | 00:52:48 | OEZ Letohrad | 89 | |
106. | Blaško Radek | 1980 | 00:52:43 | Brno | 90 | |
107. | Král Václav | 1978 | 00:52:42 | 91 | ||
108. | Geier Petr | 1965 | 00:52:41 | Pardubice | 92 | |
109. | Luňáček Jaroslav | 1978 | 00:52:41 | Sokol Maleč | 92 | |
110. | Silovský Lukáš | 1983 | 00:52:40 | SECA TEAM | 92 | |
111. | Mikyska Petr | 1978 | 00:52:38 | HMoto | 93 | |
112. | Satrapa Ondřej | 1974 | 00:52:34 | FC Květinov | 93 | |
113. | Horáček Zdeněk | 1981 | 00:52:32 | Ústí nad Labem | 94 | |
114. | Choutka Petr | 1989 | 00:52:30 | Kutná Hora - Malín | 94 | |
115. | Koubová Michaela | 1984 | 00:52:26 | Chrudim | 95 | |
116. | Hájek Jakub | 1981 | 00:52:26 | Praha 10 | 94 | |
117. | Koletová Tereza | 1981 | 00:52:25 | Pardubice | 96 | |
118. | Štorek Milan | 1978 | 00:52:25 | skupice | 95 | |
119. | Šotola Jindřich | 1974 | 00:52:22 | Chroustovice | 96 | |
120. | Jiráček Václav | 1978 | 00:52:13 | VENAN Strančice | 96 | |
121. | Kotěra Tomáš | 1970 | 00:52:09 | bez příslušnosti | 98 | |
122. | Hanzl Radko | 1961 | 00:52:06 | V Lukách | 98 | |
123. | Linhart Milan | 1964 | 00:52:05 | KBA Grafitec Dobruška | 99 | |
124. | Slavík Jan | 1988 | 00:52:03 | 100 | ||
125. | Nádhera Jiří | 1993 | 00:52:03 | Hradec Králové | 99 | |
126. | Porkert David | 1979 | 00:52:00 | 100 | ||
127. | Švígler Jan | 1972 | 00:51:46 | Pardubice | 100 | |
128. | Svoboda Robert | 1971 | 00:51:37 | 102 | ||
129. | Machatý Radek | 1978 | 00:51:30 | Chrudim | 102 | |
130. | Čapka Radim | 1975 | 00:51:26 | Pardubice | 103 | |
131. | Neruda Miroslav | 1956 | 00:51:25 | KRB Chrudim | 103 | |
132. | Matějka Luboš | 1992 | 00:51:20 | Chrudim | 103 | |
133. | Bajerová Ilona | 1958 | 00:51:14 | Maraton tým Pavla Nováka | 104 | |
134. | Číž Josef | 1971 | 00:51:08 | Lázně Bohdaneč | 104 | |
135. | Hynková Andrea | 1976 | 00:50:59 | Moravany | 106 | |
136. | Nádhera Petr | 1967 | 00:50:57 | Hradec Králové | 106 | |
137. | Košťák Luboš | 1975 | 00:50:55 | Lhotky | 106 | |
138. | Leszkow Petr | 1944 | 00:50:53 | MK Hlinsko | 107 | |
139. | Bíza Jaroslav | 1952 | 00:50:50 | Hradec Králové | 107 | |
140. | Horák Pavel | 1964 | 00:50:49 | K.A.T. Olomouc | 108 | |
141. | Pelc Marcel | 1988 | 00:50:49 | Borohrádek | 108 | |
142. | Hlavička Tomáš | 1986 | 00:50:47 | Pelhřimov | 109 | |
143. | Klimeš Vladimír | 1982 | 00:50:45 | Konojedy | 109 | |
144. | Tulis Petr | 1974 | 00:50:39 | Nové Město na Moravě | 109 | |
145. | Zeman Jindřich | 1984 | 00:50:38 | Proseč | 111 | |
146. | Veis Štěpán | 1978 | 00:50:32 | Praha 6 | 111 | |
147. | Kyral Jan | 1989 | 00:50:20 | Třebechovice n. O | 112 | |
148. | Kysilka Vratislav | 1978 | 00:50:04 | Kolín | 113 | |
149. | Machačka Pavel | 1977 | 00:49:46 | Hradec Králové | 113 | |
150. | Klimeš Jiří | 1976 | 00:49:45 | Konojedy | 114 | |
151. | Janeček Libor | 1960 | 00:49:42 | Vamberk | 114 | |
152. | Hofman Jan | 1983 | 00:49:38 | 116 | ||
153. | Kučera Otakar | 1945 | 00:49:36 | Přeštice | 116 | |
154. | Prak Aleš | 1987 | 00:49:34 | MILFS | 116 | |
155. | Vejběrová Eva | 1976 | 00:49:32 | Hradec Králové | 117 | |
156. | Kyral Zbyněk | 1960 | 00:49:31 | Třebechovice pod Orebem | 117 | |
157. | Žalud Ladislav | 1972 | 00:49:30 | Dobrovice | 118 | |
158. | Králová Barbora | 1987 | 00:49:23 | 118 | ||
159. | Novák Ondřej | 1979 | 00:49:21 | 119 | ||
160. | Dostál Vítězslav | 1976 | 00:49:17 | 119 | ||
161. | Jindra Aleš | 1977 | 00:49:13 | Chrudim | 120 | |
162. | Šípek Zdeněk | 1978 | 00:49:12 | Chrudim | 121 | |
163. | Učíková Michaela | 1990 | 00:49:05 | Kostelec nad Orlicí | 121 | |
164. | Jirásko Dušan | 1973 | 00:48:59 | SK Srch | 122 | |
165. | Jiřík Jakub | 1975 | 00:48:58 | Run Team Lavička | 122 | |
166. | Novotná Dagmar | 1970 | 00:48:56 | TURBO Chotěboř | 122 | |
167. | Kalousek Jan | 1971 | 00:48:50 | SK Týniště nad Orlicí | 123 | |
168. | Poustecký Vojtěch | 1993 | 00:48:38 | Chrudim | 124 | |
169. | Kejzlar Jan | 1979 | 00:48:36 | SKVPraha.org | 125 | |
170. | Hlas Jan | 1982 | 00:48:20 | Moravský Beroun | 126 | |
171. | Harakbuz Ondrej | 1972 | 00:48:13 | BK Blatnica (SVK) | 126 | |
172. | Štembera Petr | 1969 | 00:48:12 | Pardubice | 127 | |
173. | Švorc Jan | 1994 | 00:47:51 | Hradec Králové | 128 | |
174. | Stowasser Filip | 1983 | 00:47:43 | Witte bike team | 129 | |
175. | Ločárek Pavel | 1977 | 00:47:35 | Pardubice | 129 | |
176. | Adámek Jakub | 1985 | 00:47:06 | Hradec Králové | 132 | |
177. | Jiroušek Petr | 1984 | 00:46:59 | Pardubice | 132 | |
178. | Švec Miroslav | 1952 | 00:46:55 | Sokol Podštejn | 132 | |
179. | Pešek Jakub | 1994 | 00:46:46 | Poděbrady | 133 | |
180. | Hurta František | 1973 | 00:46:45 | Chrudim | 134 | |
181. | Vodička Jiří | 1953 | 00:46:38 | TJ Sokol Maleč | 135 | |
182. | Novotná Dagmar | 1990 | 00:46:36 | TURBO Chotěboř | 135 | |
183. | Dundáček Ondřej | 1982 | 00:46:18 | Chrudim | 136 | |
184. | Vácha Martin | 1983 | 00:46:15 | Chrudim | 137 | |
185. | Fára Jan | 1984 | 00:46:13 | Beer Gym | 137 | |
186. | Roháček Jan | 1982 | 00:46:04 | XC Sport.cz | 138 | |
187. | Wolf Josef | 1979 | 00:46:02 | Heřmanův Městec | 138 | |
188. | Pallavicini Daniel | 1994 | 00:45:56 | SK OMT Pardubice | 139 | |
189. | Zbyňková Michaela | 1986 | 00:45:45 | Hradec Králové 7 | 140 | |
190. | Matyášová Jana | 1965 | 00:45:43 | Dolní Dobrouč | 140 | |
191. | Kliegr Tomáš | 1983 | 00:45:42 | 141 | ||
192. | Mališová Karla | 1960 | 00:45:28 | USK Praha | 142 | |
193. | Hladina Tomáš | 1982 | 00:45:28 | FOXKLUB Praha | 143 | |
194. | Capský Jan | 1978 | 00:45:13 | Chrudim | 144 | |
195. | Novák Petr | 1978 | 00:45:13 | Chrudim | 144 | |
196. | Tobíšková Tereza | 1977 | 00:44:59 | Sokol Záchlumí | 145 | |
197. | Vápeník Jan | 1976 | 00:44:51 | Chrudim | 146 | |
198. | Bača Jan | 1976 | 00:44:51 | Chrudim | 147 | |
199. | Dušánek Rudolf | 1970 | 00:44:47 | SK Podfara Nový Hrádek | 147 | |
200. | Brožek Radmil | 1954 | 00:44:45 | KRB Chrudim | 147 |