PRAŽSKÝ MARATON: Čtyřicátníci ovládli domácí mistrovství

behej.com | 11.05.2008 | přečteno: 23273×

Róbert Štefko (40) a Ivana Martincová (45) s přehledem vyhráli domácí mistrovství v maratonu, které bylo součástí Prague International Marathon. V pohodě a pro radost běhající trenér AK Kroměříž si nejlépe rozvrhl tempo a nechal za sebou Petra Havelku i ultramaratonce Dana Orálka. Martincová, pro níž to byl letos již třetí závod na 42 km, porazila na maratonské trati debutující Petru Krejčovou a třetí Marii Dostálovou.

Chceš číst dále?

Celý článek je pouze pro předplatitele časopisu Běhej. Předplatné začíná již na 282 Kč. Pokud jím jste, patrně nejste přihlášeni. Je také možné, že Váš přihlašovací účet není propojen s předplatným. To jednoduše učiníte zde. V případě potíží nás kontaktujte na casopis@behej.com.