Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Zvýšená tvorba laktátu z léků

Zvýšená tvorba laktátu z léků

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Písek

Celkem 17 km
Minulý měsíc 0 km

Tasty.Schnitzel žena 10.06.2012 12:04:15

Nedávno mi byla zjištěna chondropatie patelly na pravém koleni, byly mi naordinovány prášky, které by mi údajně měly pomoct. Koleno už téměř necítím, ale od doby, kdy jsem začala léky brát trpím na zvýšenou tvorbu laktátu, nohy už skoro necítím po dvou patrech schodů, natož po běhu delším jak 150 metrů. Nějaké rady, jak se toho zbavit?

Motto: Musíte věřit v sebe, když to nedělá nikdo jiný. Díky tomu se stanete vítězem.
avatar

Sloviensko

rudo muž 10.06.2012 12:55:49

zameraj sa na stravu, obucajna strava beznej populacie je acidicka, je mzone mat stravu neutralnu alebo alkalicku, najleposi alkaizator v strave je vsetko zelene surove – zelene listy salaty a surova zelenina vseobecne

vyhybat sa vsetkemu sladkemu najma napojom, vyhybat sa susenemu ovociu a mukovym vyrobkom, citrusovym ovociam atd

neutralna je hneda ryza a surove mlieko

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Písek

Celkem 17 km
Minulý měsíc 0 km

Tasty.Schnitzel žena 10.06.2012 23:37:27

Wow, teď mi připadá, jako bych neměla jíst skoro nic. :D Každopádně moc děkuju za odpověď, nějak to zkusím. :)

Motto: Musíte věřit v sebe, když to nedělá nikdo jiný. Díky tomu se stanete vítězem.
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.