Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » kopce v BA

kopce v BA

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

klavesnica žena 07.07.2007 23:31:51

Ahojte,

chcela by som sa spytat najma bezcov z Bratislavy, ci neviete odporucit nejake dobre KOPCOVITE trasy v BA (okrem tych na Kolibe, Kamziku). Dakujem............

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 08.07.2007 16:47:30

Tazko Ti je odporucit, ked hned na zaciatok diskvalifikujes Kolibu, ktora je prvym kopcom Karpat, najblizsie k centru. Cez nu prakticky vzdy prebehnem, ked bezim v lese a potom sa napajam na dalsie trasy- po cervenej (az do Tatier mozes bezat), po zltej, na 5-bojarskom okruhu, cez Vinohrady na hreben… Z mestskych behov to su trasy okolo Slavina po asfaltkach, alebo svahovite okruhy v Horskom Parku (je tam pekny 3-kilometrovy okruh, ktory beham so zavretymi ocami- tolkokrat som ho prebehol). Pekny kopec mas od Lafranconi na Borik- vyse 140m prevysenia na necelom kilometri, cez machnac… Pri Karlovke si to Jezuitske lesy, Devinska Kobyla a kilometre okolo nej. Ak chces pozvolne stupanie po asfaltke, tak to mas z pod Cerveneho mosta az k Slivovi 10km a mozes odbocit do prava a pokracovat az na Biely kriz. Ak sa Ti to zapaci, zbehni si do Race a vybehni znova hore- 400m prevysenia na necelych 5km Ta moze pekne predychat. Trochu dalej od centra mas Pajstun a okolite lesy so slusnymi strmakmi, alebo tiahlymi niekolkokilome­trovymi stupaniami. Skutocne v BA si mozes navyberat roznorodych terenov ako malokde. Ci rovinu, ci kopce, ci asfalt, alebo teren.

avatar

klavesnica žena 09.07.2007 16:21:28

Diky moc. Kolibu som nediskla, naopak chodim tam rada, len som chcela i nieco nove vyskusat. Este raz dakujem........

avatar

svacko muž 29.09.2008 23:11:27

Ja som velmi vela trenovaval v Liscom udoli- v lesiku medzi Karlovkou, Mlynskou dolinou a Lamacom. Ako priprava aj na behy do vrchov to uplne stacilo, da sa tam nakombinovat rozne trasy, trenovat prechody, behat intervalove okruhy do vrchu, trenovat zbehy, mne sa tam behalo velmi prijemne,skoda,ze teraz to mam z rovinatej Petrzalky za kopcekmi mierne daleko.. Hoci to ozaj nie su nejake megakopceky, no fakt odporucam ;) s.

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.