Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Ľavé trieslo.

Ľavé trieslo.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Hudy620 muž 07.01.2015 09:30:16

Ahoj,mám 17 rokov behávam už pomerne dlho, ale v poslednom čase sa mi stáva, že ma po behu bolí ľavé trieslo. Je to len mierna bolesť a zvyčajne po hodine alebo dvoch prejde a zas je všetko v poriadku no aj tak by som sa jej rád zbavil. Som hokejový brankár a tam triesla a oblasť bedier dostávajú často zabrať, keď sa robia rôzne prudké pohyby a zákroky. Je možné, že som si ho na tréningu alebo zápase niekedy natiahol. 2 týždne jem aj kĺbovú výživu kvôli kolenu, s ktorým som mal tiež problém, ale to je už v poriadku myslel som, že mi to pomôže aj na to trieslo no zatiaľ sa tak nestalo. Neviete čo by mohlo túto bolesť zapríčiňovať? Obuvovou to podľa mňa nebude mám Reebok Zigtech a sedia mi perfektne. Rozcvičku nepodceňujem a robím ju aj pred aj po behu. Môže to mať súvis s rastom? Keďže som ešte vo vývine. Vopred ďakujem.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.