Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Štěpánský běh v Kyjově lámal rekordy, přilákal i domácí špičku [článek]

Štěpánský běh v Kyjově lámal rekordy, přilákal i domácí špičku [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Dusty77 muž 27.12.2016 12:36:09

Doslova zemětřesení hlásí statistiky nejstaršího běžeckého závodu na Hodonínsku po aktuálním čtyřiapadesátém ročníku. Kyjovský Štěpánský běh přilákal v obou hlavních kategoriích na start absolutní českou špičku. To dávalo tušit, že dosavadní traťové rekordy na náročné osmikilometrové trati budou v ohrožení. VÝSLEDKY />Odkaz na článek

avatar

Akad.25 muž 27.12.2016 23:39:20

I bych se vsadil,že vítězka ženske kateg.se svojí čtyřnohou přítelkyní exhibovala min.i na bedně…no někteří mají velmi zvlaštní vkus-někteří spí,běhají a traví čas i s 4noh.přateli viz.a někteří jen se svými ratolestmi nic netušíce se fotí se svými dosp.rodiči taky na bedně…ale nic proti vkusu jinych,ale proč…a jini a proč ne…usměvne či tristně veselé..

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Moravák muž 31.12.2016 08:50:38

Výborný závod. Moc jsem se bavil. Jen škoda, že je tak málo fotografií :(

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 31.12.2016 09:04:23

>> Moravák, 31. 12. 2016 08:50:38

málo fotografií ?

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.