Mezigenerační obměna naprosto jasně definovala letošní ročník. Zatímco vždy bývá jednoznačně nejpočetnější kategorie mužů, letos je množstevně překonali žáci starší a dorostenci mladší. Těším se na příští ročník a jsem zvědav, zda to byla jednorázová výjimka nebo se z toho stane pravidlo a mladé ročníky se zase objeví, což by bylo super.
Přemýšlím pro příští rok o zařazení kategorie canicross, takže pokud máte psisko a chcete si zaběhat s ním, tak to bude jedinečná šance. Ještě ladím vzdálenosti a určitě si rád nechám poradit.
Díky všem a příští rok (4. 11. 2017) se na vás opět těším. Pro jistotu můžete začít rovnou sledovat pozvánku na Facebooku, ať vám nic neuteče.
HumpaAtletičtí adepti - 1000m
Atletické adeptky - 1000m
Žákyně mladší- 1000m
Žáci mladší - 1000m
Žákyně starší - 1750m
Žáci starší - 1750m
Dorostenky mladší - 2750m
Dorostenci mladší - 2750m
Dorostenky starší - 3500m
Dorostenci starší - 3500m
Ženy - 4500m
Muži - 5250m
Veteránky - 4500m
Veteráni - 5250m
Atletické adeptky | |||
Agátka Dvořáková Rozárka Dvořáková Nikita Klímová Danka Caková Klára Klečková |
SK Zlíchov Praha SK Zlíchov Praha Konstruktiva Sokol Troja SK Zlíchov Praha |
2012 2013 2013 2013 2015 |
0:10:37 0:12:19 0:12:23 0:18:19 0:21:30 |
Atletičtí adepti | |||
Adam Hradecký Ondrášek Drbal Jonáš Klečka |
SK Zlíchov SK Zlíchov SK Zlíchov Praha |
2012 2013 2013 |
0:11:20 0:14:11 0:21:20 |
Dorostenci mladší | |||
Ondřej Harák Ondřej Sklenář Nikola Hrábek Matěj Novák Bedřich Rose Adam Horáček Jan Tešovič Adam Matoušek Jakub Hanák Adam Němec Jiří Měřínský Mikuláš Tajbl Vít Smítka Roman Svoboda Václav Maleček Kosťa Andreev Max Ramdan Vojtěch Tureček Josef Horáček Rostislav Horňák Adam Kleňha Ondřej Pokoj Adrien Weber Dan Narovec Tomáš Němeček Jakub Hofmann Alessandro Baríni Adam Bassiouli Matyas Zahradník Vojta Horáček Marek Petržílka |
DGP ČVK Praha AC Sparta VK Smíchov ČVK Praha KVS Praha AC Sparta Judo Praha Vršovice DGP ČVK Praha ČVK Praha Judo Praha Vršovice VK Slavia ČVK Praha VK Smíchov VK Smíchov VK Slavia Sokol Pražský VK Slavia AC Sparta KVS Sokol Pražský VK Slavia AC Sparta AC Sparta VK Slavia Zbraslav AC Sparta VK Slavia VK Slavia KVS |
2003 2002 2003 2003 2002 2004 2003 2003 2002 2002 2002 2004 2003 2002 2003 2004 2003 2002 2004 2004 2004 2002 2003 2003 2003 2003 2003 2004 2004 2004 2004 |
0:12:40 0:13:28 0:13:47 0:14:33 0:14:39 0:14:43 0:14:53 0:15:12 0:15:15 0:15:56 0:15:57 0:16:01 0:16:41 0:16:58 0:17:01 0:17:04 0:17:22 0:18:09 0:18:17 0:18:47 0:20:07 0:20:41 0:20:45 0:21:28 0:22:20 0:22:36 0:22:45 0:25:32 0:25:33 0:26:30 0:40:57 |
Dorostenci starší | |||
Dominik Klubal Václav Rác Filip Janda Miki Polívka Lukáš Sobolka Václav Petžílka |
ČVK Praha KVS KVS Praha DGP AC Sparta KVS |
2001 2001 1999 2001 2000 2001 |
0:17:33 0:18:03 0:18:57 0:22:46 0:24:35 0:25:04 |
Dorostenky mladší | |||
Klára Vodičková Klára Henebergová Eliška Švejdová Denisa Stengelová Agáta Janíková Markéta Nováková Christina Tesařová Veronika Rósová Mája Šimáčková Martina Ledvinová Valerie Piskáčková |
AC Sparta VK Slávie VK Slávie AC Sparta VK Slávie VK Smíchov VK Slávie VK Smíchov DGP VK Smíchov VK Smíchov |
2004 2003 2003 2003 2003 2004 2003 2004 2002 2004 2004 |
0:15:51 0:15:56 0:15:58 0:16:55 0:17:39 0:18:14 0:18:16 0:18:18 0:18:24 0:19:08 0:19:25 |
Dorostenky starší | |||
Hagar Portelová |
KVS |
2000 |
0:26:47 |
Muži | |||
David Macháček Michal Vokrouhlík Michal Veselý Lukáš Jíra Petr Melichar Tomáš Janda Jirka Mládek Přemysl Kuchař Jan Humr David Kotrč Aleš Kotrč Jan Beránek Petr Šimonek Vojtěch Labuť Vojtěch Koleslav Martin Čaj Kolanda Martin Krajíček Pavel Dufíno Jakub Zavřel František Bidlo Josef Kujan Matyáš Moudrý Richard Zemánek Jirka Pankáč Lukáš Kučírek David Strnad |
Sokol Písek DGP VK Smíchov VK Slávie USK Praha DGP RoadRiders.cz SK Rover Sport Zbraslav Sport Zbraslav VK Smíchov Sport Zbraslav DGP DGP Sokol Veltěž DGP USK Praha VK Smíchov Sport Zbraslav Sport Zbraslav Sport Zbraslav Sport Zbraslav Sport Zbraslav |
1993 1983 1980 1986 1990 1992 1988 1977 1984 1992 1994 1995 1980 1998 1998 1977 1982 1980 1996 1980 1987 1996 1995 1977 1998 1998 |
0:20:51 0:21:09 0:22:48 0:23:16 0:23:17 0:23:47 0:23:52 0:24:07 0:25:15 0:25:41 0:25:52 0:26:03 0:26:24 0:26:32 0:26:54 0:27:06 0:27:14 0:27:24 0:27:31 0:27:32 0:28:10 0:29:27 0:30:01 0:32:49 0:33:15 0:37:33 |
Veteráni | |||
Václav Maleček Tomáš Ježek Martin Mašek Lukáš Nohejl Robert Sušánka Jan Šiml Mara Baranek Omo Polívka Jarda Neumann Michal Stanislav Jan Horký |
VK Smíchov DGP Novis DGP DGP Novis DGP DGP DGP SK Zlíchov ¨ |
1974 1973 1976 1975 1966 1967 1967 1970 1962 1960 1965 |
0:24:28 0:25:01 0:26:07 0:26:49 0:27:43 0:31:03 0:32:23 0:33:45 0:36:04 0:36:19 0:36:25 |
Veteránky | |||
Hana Říhová Kateřina Kotrčová |
SK Velo Sport Zbraslav |
1976 1971 |
0:25:30 0:31:24 |
Žáci mladší | |||
Nikita Pautov Ondřej Matys Tomáš Nohejl Albert Horáček Tomáš Kolanda |
SK Rover OK Dobříž DGP KVS Praha DGP |
2008 2008 2009 2010 2010 |
0:05:25 0:05:28 0:06:03 0:06:20 0:08:44 |
Žáci starší | |||
Lukáš Souček Lukáš Hrábek Štěpán Tejhora Marek Novák Martin Frolík Jan Tureček Jan Melčian Michal Nykl Marek Nikl Jakub Dvořák Marek Bokoč Alexander Patin Lukáš Herman Adam Darazs Patrik Melč David Teyssler Oliver Hašler Jakub Tešovič Vojta Trojan Jan Holý Filip Kleňha Václav Vodcházel Tomáš Sodomka Ondřej Hofbauer Matěj Březina Jakub Hocke Jan Kroupa |
AC Sparta AC Sparta KVS VK Smíchov AC Sparta Sokol Pražský KVS AC Sparta AC Sparta KVS KVS VK Slavia VK Smíchov AC Sparta KVS AC Sparta KVS AC Sparta VK Slavia KVS AC Sparta AC Sparta AC Sparta AC Sparta SK Zlíchov Praha KVS |
2005 2005 2005 2007 2005 2006 2005 2005 2007 2007 2006 2005 2005 2006 2006 2006 2007 2006 2005 2007 2007 2005 2006 2006 2007 2007 2005 |
0:09:11 0:09:22 0:09:24 0:09:24 0:10:09 0:10:12 0:10:14 0:10:30 0:10:33 0:10:37 0:10:51 0:10:59 0:11:09 0:11:12 0:11:22 0:11:26 0:11:28 0:11:31 0:11:38 0:12:04 0:12:51 0:13:01 0:13:35 0:13:42 0:13:52 0:14:06 0:16:10 |
Žákyně mladší | |||
Martina Nováková Agáta Křivánková Klotylda Sluková Ester Teysslerová Ema Mrázová Amálie Vatěrová Babeta Sluková Inna Matysová Eliška Koktušová Nikol Humpolcová Pavla Dufková |
VK Smíchov KVS SK Velo AC Sparta DGP SK Velo OK Dobříž SK Zlíchov Praha DGP |
2009 2008 2009 2008 2009 2010 2011 2010 2011 2011 2010 |
0:06:34 0:06:37 0:06:39 0:06:44 0:06:53 0:07:02 0:07:16 0:07:18 0:08:43 0:08:48 0:11:04 |
Žákyně starší | |||
Hedvika Malečková Lucie Rabová Eliška Vatěrová Julie Mrázová Marie Marečková Tereza Tmejová Helena Sýkorová Anna Krabsová Klára Blažková Štěpánka Hajníková Viktorie Lachnerová Zuzanka Holá |
VK Smíchov VK Smíchov Spartak P4 VK Smíchov AC Sparta AC Sparta VK Smíchov AC Sparta AC Sparta AC Sparta |
2005 2005 2005 2006 2007 2006 2006 2006 2006 2006 2007 2007 |
0:09:31 0:09:34 0:09:39 0:10:20 0:10:50 0:11:13 0:11:14 0:11:16 0:12:14 0:13:03 0:13:39 0:22:32 |
Ženy | |||
Lenka Fanturova Klára Voženlková Alena Němcová Sára Schwarzenbachová Štěpánka Slavíková Lucie Hurdálková Káča Gaga Petra KOváčiková Veronika Hejnicová Tanja Dufková |
Vsk Dukla DGP AC Sparta DGP SK Rover DGP Sport Zbraslav DGP |
1978 1996 1984 1997 1978 1991 1977 1994 1998 1981 |
0:22:27 0:25:16 0:26:26 0:26:34 0:27:07 0:28:24 0:28:25 0:29:37 0:32:15 0:33:31 |