Brit Farah získal na MS v atletice zlato na desítce

Petr Kostovič | 10.08.2013 | přečteno: 6837×

Před dvěma lety v korejském Daegu byl stříbrný, tentokrát bral zlato. Brit Mo Farah zvítězil na mistrovství světa v atletice v závodě na 10 000 metrů v osobním rekordu 27:21,71. Stříbrnou medaili získal též v osobním rekordu 27:22,23 etiopský vytrvalec Ibrahim Jeilan a bronz jen s těsným odstupem v čase 27:22,61 keňský běžec Paul Tanui. VÝSLEDKY

Chceš číst dále?

Celý článek je pouze pro předplatitele časopisu Běhej. Předplatné začíná již na 282 Kč. Pokud jím jste, patrně nejste přihlášeni. Je také možné, že Váš přihlašovací účet není propojen s předplatným. To jednoduše učiníte zde. V případě potíží nás kontaktujte na casopis@behej.com.