Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Vložky do bot Formthotics

Vložky do bot Formthotics

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

PRIM muž 08.08.2007 14:18:04

V podstatě se shodujeme v názoru, že puchýře působí nedostatečný odvod vlhkosti od chodidla. Rád vyzkouším i doporučované ponožky Lasting RNB či Crane Sport Tech Socks, ale myslím, že se nic nezmění na tom, že dokonalým obepnutím chodidla neprodyšným materiálem (vložkou Formthotics) je i vliv ponožek poněkud omezený. Osobně používám dva druhy ponožek. Jedny od Asicsu (mají zmiňované zesílení ve špičce a patě + stažení v oblasti nártu) a jako druhé používám zmiňované dvouvrstvé Vavrys Running. Ty jsou téměř dokonalé. Souhlasím s tím, že pro zabránění vzniku puchýřů jsou téměř dokonalé. Proč téměř? Osobně mám velký problém s uzlíky na koncích předního švu. Právě tyto uzlíky(žmolky či co je to) mi docela potrápily při Pražském marathonu. Až takové ponožky začne dělat jako bezešvé, určitě mě dejte vědět, zajedu si pro ně rovnou s dvoukolákem.:-)

avatar

Pardubice

Celkem 2586 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:51:18 (2008)
půlmaraton: 1:57:52 (2008)
maraton: 4:34:01 (2008)

Tomas_Pce muž 15.08.2007 13:51:53

Tak koukám já je měl bezkonkurenčně nejdražší dvoubarevné prý pro sportovce za 2.490,– Kč a formování za 550,– Kč a ne v Praze, ale v Pardubicích. Mám je první den a je to docela příjemné uvidíme až půjdu odpoledne běhat.

avatar

Michalovce

Celkem 1268 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:06 (2007)
půlmaraton: 1:41:39 (2007)

ferri muž 15.08.2007 19:43:51

Prosim vas neviete niekto kde sa daju v Bratislave spravit vlozky?

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.