Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Podporuje vaše sportování manželka?

Podporuje vaše sportování manželka?

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Česká Lípa

Celkem 299 km
Minulý měsíc 0 km

Komik1000 muž 08.06.2008 23:17:34

Jen vám všem chci poděkovat za názory a diskusi. Doma se to povedlo doladit a dohodnout. Prostě paráda. Zklidnil jsem se hlavně já, protože jsem byl pořád nervozní z toho jak manželka bude brlblat že chci 2 hodiny sportovat. Pořád jsem na to myslel a nevěděl jsem kdy se příště ke sportu dostanu a jak to zase doma bude vřít. Teď mám od manželky podporu a vím že zítra večer můžu s klidným svědomím jít běhat a ve středu v 17h do bazénu… Zbývajícího času pro rodinu a společné aktivity je totiž taky dost a ona teď ví, že v ten čas může cokoliv naplánovat a já nebudu nevrlej, že si zrovna nemůžu jít zaběhat.

avatar

Hořovice, Praha

Celkem 50 km
Minulý měsíc 0 km

Abina1 žena 09.06.2008 00:34:30

[quote=vichi]Má přítelkyně bohužel ze zdravotních důvodů běhat nemůže, ale zato se mnou jezdí pravidelně na kole jako podpůrnej tým :-).Mám v ní plnou podporu, možná i proto, že jsme si slíbili, že jen co zaběhnu maraton pod 3 hodiny tak se vezmeme :-)[/quote] to má přítelkyně opravdovou motivaci ;)

avatar

Hořovice, Praha

Celkem 50 km
Minulý měsíc 0 km

Abina1 žena 09.06.2008 00:37:09

to Komik: jsem ráda že ti to doma takhle dopadlo…ono to možná bylo jen v tom uspořádání…když se to přesně spočítalo tak nakonec manželka viděla že přeci jen nesportuješ pořád a tím nezanedbáváš rodinu…jde o to si jen ujasnit že by si třeba 3 x do týdně chtěl vyrazit za nějakým sportem a jde to…chce to trošku tolerance no…

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.