Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » KDE????

KDE????

Nalezené položky: 15 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Přerov

kamakri žena 24.02.2009 17:17:19

Nechtělo s emi zakládat nové téma; doufala jsem, že to někdo už někd rozebíral. Ale nic jsme nenašla.

Takže!!! Je normální večer kolem desáté vyrazit do města a vyběhat se? Přes den není čas a večer všude tma. Jen si říkám, jestli se běhá i po městě. Přijde mi to takové divné… Ale nic jiného mi nezbývá.

Motto: Člověk rád pohrdá cílem, kterého buďto nedosáhl nebo kterého dosáhl definitivně. Marcel Proust
avatar

Celkem 66948 km
Minulý měsíc 186 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 24.02.2009 17:24:45

Je to uplne normalni a nic jineho ti v zime, kdy je brzo tma, v podstate ani nezbyva :)

Motto: Never give up!!!
avatar

Olomouc

Celkem 10048 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:10 (2013)
půlmaraton: 1:40:40 (2012)
maraton: 3:58:26 (2009)

tomaz muž 24.02.2009 18:56:11

mě to přijde úplně normální, vesměs běhám po večerech v osm, devět, deset… :-)

Motto: Only those who risk going too far, can possibly find out how far they can go...
avatar

Beroun

Alena žena 24.02.2009 20:06:39

Já tak běhala normálně. Teď už kvůli prckovi nemůžu. A tak chodím brzy, hodně brzy ráno. TAky jsem za cvoka, ale co je mi do koho :-)))

avatar

Přerov

kamakri žena 25.02.2009 08:42:29

[quote=Alena]Já tak běhala normálně. Teď už kvůli prckovi nemůžu. A tak chodím brzy, hodně brzy ráno. TAky jsem za cvoka, ale co je mi do koho :-)))[/quote] Co to znamená „hodně brzy ráno“? Dík :-)

Motto: Člověk rád pohrdá cílem, kterého buďto nedosáhl nebo kterého dosáhl definitivně. Marcel Proust
avatar

Brno, (Kroměříž)

Celkem 312 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:41 (2013)
půlmaraton: 1:20:46 (2013)
maraton: 2:59:45 (2014)

Elvard muž 25.02.2009 09:34:47

Tipoval bych to neco v rozmezi T – (30–60)min, kde T je cas vychodu slunce :)

Aspon neco takoveho to znamena pro mne…

Motto: "Půjdu kamkoliv, pokud je to kupředu." - D. Livingstone | Moje strava
avatar

Přerov

kamakri žena 27.02.2009 20:28:15

Není ale ranní běh pouze pro lidi, kteří si to mohou dovolit? Co všichni co třeba pracují a chodí do práce na šest či do školy na sedm. V takových případech těžko budete ráno ‚brzo‘ vstávat… A navíc ani nebudete mít tu chuť, kterou do každé činnosti potřebujete..

Motto: Člověk rád pohrdá cílem, kterého buďto nedosáhl nebo kterého dosáhl definitivně. Marcel Proust
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 159598,49 km
Minulý měsíc 836 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 27.02.2009 21:35:01

[quote=kamakri]Není ale ranní běh pouze pro lidi, kteří si to mohou dovolit? Co všichni co třeba pracují a chodí do práce na šest či do školy na sedm. V takových případech těžko budete ráno ‚brzo‘ vstávat… A navíc ani nebudete mít tu chuť, kterou do každé činnosti potřebujete..[/qu­ote] Ten, kdo chodí do práce od šesti (sedmi), je do 15:00 (16:00) doma, takže může vyběhnout potom. A později večer se dá v městě běhat i za svitu lamp. A výhoda Přerova je v tom, že je tam rovina (aspoň co si pamatuji), tak tam to musí běhat samo :). Ale vážně, je to o motivaci, když jí člověk najde, tak se dá vyběhnout kdykoliv a kdekoliv.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Beroun

Alena žena 01.03.2009 09:41:56

[quote=kamakri][qu­ote=Alena]Já tak běhala normálně. Teď už kvůli prckovi nemůžu. A tak chodím brzy, hodně brzy ráno. TAky jsem za cvoka, ale co je mi do koho :-)))[/quote] Co to znamená „hodně brzy ráno“? Dík :-)[/quote] V pět ráno… Hrůza, když se to řekne, ale jde to. Musí. Je to teda někdy z nouze ctnost, ale nemám hlídání, taťku máme od rána do večera v práci, takže můžu jít buď než do ní odejde anebo když se vrátí, což je někdy i v sedm… A to už se mi nechce vůbec. Takže než malej povyroste, jinak to asi nepůjde. Ale zase si nestěžuju. Dřív jsem měla milión výmluv proč nejít… když pršelo, sněžilo, foukal vítr nebo bylo moc horko… Teď mám jedinou šanci tu hoďku ráno a jdu aniž bych se dívala z okna, protože prostě jindy není kdy :-))))

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 02.03.2009 08:48:35

[quote=kamakri]Není ale ranní běh pouze pro lidi, kteří si to mohou dovolit?.....­..[/quote] Všechno na světě je jenom pro lidi, kteří si to můžou dovolit. Kdo dělá na šest, je ve tři doma, čili má času habaděj. Já chodím ráno běhat klidně i od půl páté, když to jinak nejde. Hrabání se ven je šílené, ale když má člověk v 6:00 hotovo a celý den před sebou, to je parádní pocit:-)

avatar

Beroun

Alena žena 02.03.2009 10:54:45

[quote=Jecminek­.Maselnik][qu­ote=kamakri]Ne­ní ale ranní běh pouze pro lidi, kteří si to mohou dovolit?.....­..[/quote] Všechno na světě je jenom pro lidi, kteří si to můžou dovolit. Kdo dělá na šest, je ve tři doma, čili má času habaděj. Já chodím ráno běhat klidně i od půl páté, když to jinak nejde. Hrabání se ven je šílené, ale když má člověk v 6:00 hotovo a celý den před sebou, to je parádní pocit:-)[/quote] Asi tak. Když někdy slyším kapky deště na střešní okno a vím, že musím buď teď anebo v ten den už nikdy, cítím se všelijak. Když ale doběhnu, jsem nadšená, že jsem ten boj sama nad sebou vyhrála. Ne vždy se ale zadaří, zas někdy, když jsou starosti a nejde spát, tak jsem chodila i dřív. Ale náročný to je, určitě to není čas, kdy by bylo tělo připravený na takovou aktivitu. Ale když to jinak nejde, musí si zvyknout :-)))))

avatar

Jesenice

Celkem 12330 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:56 (2010)
půlmaraton: 1:24:08 (2010)
maraton: 2:59:48 (2010)

johny muž 02.03.2009 11:50:38

[quote=kamakri]Není ale ranní běh pouze pro lidi, kteří si to mohou dovolit?.....­..[/quote] Co mi teď „momentálně“ jiného zbývá :). Vstávám v 5h a musím to stihnout do max do 6:30 ( většinou stíhám s 10 min předstihem ). V 6:30 vzbudím malou, připravím do školky, a 7:25h už spolu sedíme v autobusu. Pak 1 stanici metrem, výstup, dále opět 1 stanici autobusem, výstup a v cca kolem 8:05–8:10 ve školce. Zvykl jsem si a celkem to jde. Občas je to dřina, ale člověk si zvykne na horší věci :)

avatar

Dalt muž 02.03.2009 13:41:13

radsi bych zhynul bidnou smrti, nez vstavat o pul paty :) – to ja kdyz fakt nestiham, tak jdu behat treba v deset vecer…

Motto: „Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje.“
avatar

Beroun

Alena žena 02.03.2009 15:24:00

[quote=Dalt]radsi bych zhynul bidnou smrti, nez vstavat o pul paty :) – to ja kdyz fakt nestiham, tak jdu behat treba v deset vecer…[/quote] Já to chápu… kdybych nemusela, taky bych šla k večeru nebo až bych měla náladu :-))) Ale on se mi malej stejně kolem šesté budí, takže on už je to pak takový spánek nespánek… Dřív jsem si to neuměla představit ani ve snu takto ráno. No a vida :-)))) Vstanu a jdu a ještě se cejtím nafoukaně :-)))))))))))))))))))

avatar

Galanta

Gaaspi muž 03.04.2009 01:27:36

U nás je skôr problém že žijeme v postkomunistickej spoločnosti kde sa ľudia na všetkom čudujú. Na západe (nemecko, rakúsko) je bežné ideš po meste a všade cyklista či bežec. Sa mi to ceľkovo páči že sa tam v parkoch husto behá, mladí sú vonku, hádžu si bumerank či frisby… Toto mi u nás strašne chýba. Keď to tu spravíš čumia na teba jak na debila. Veľa ľudí si priznalo že chodí behať v tme alebo mimo mesta lebo sa jednoducho hanbí ukazovať sa v teplákoch po meste. A tak ak chcem kolektív tak musím večer smerom ku kauflandu aby boli spokojní. Do centra sa síce bežec nehodí ale zase v uličkách a po sídliskách by to bolo normálne.

Nalezené položky: 15 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.