Běžecké tabulky
19093 závodů
262324 závodníků
1408078 záznamů
262324 závodníků
1408078 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Salomon Slezský Maraton, 16.08.2014, Dolní Lomná
věkový průměr závodníků: 46.5 let |
nejmladší závodník: Nezval Ondřej (1999) |
nejstarší závodník: Cypra Zdeněk (1949) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▲ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cypra Zdeněk | 1949 | 05:11:48 | SK Valašského Království | 84 | |
2. | Černý Vladimír | 1951 | 05:13:38 | 84 | ||
3. | Smola Josef | 1951 | 05:03:26 | MK Seitl Ostrava | 90 | |
4. | Vynikal Bedřich | 1952 | 04:14:27 | Olomouc | 153 | |
5. | Dudek Edward | 1954 | 05:01:48 | 92 | ||
6. | Ščerbová Věra | 1956 | 05:22:49 | Lučina | 73 | |
7. | Ščerba Josef | 1956 | 04:58:24 | Lučina | 97 | |
8. | Skupieň Josef | 1957 | 05:46:54 | Hranice | 55 | |
9. | Bajgar Pavel | 1957 | 05:50:19 | 53 | ||
10. | Ďurkovský Ivan | 1958 | 04:50:34 | TJ Obal Servis Košice | 106 | |
11. | Smejkal Petr | 1959 | 04:43:07 | 115 | ||
12. | Šimčík Vladimír | 1960 | 06:24:45 | Orlová | 34 | |
13. | Collen Malcolm | 1960 | 04:58:51 | Ostrava | 95 | |
14. | Mikloš Libor | 1960 | 04:52:41 | Raškovice | 104 | |
15. | Navrátil Jaroslav | 1960 | 04:41:12 | Mushing team Ostrava | 117 | |
16. | Matušek Zdeněk | 1960 | 05:04:07 | Ostrava | 89 | |
17. | Škrabánek Petr | 1960 | 03:42:50 | MK Seitl Ostrava | 187 | |
18. | Bernát Miroslav | 1960 | 04:39:37 | OB Třinec | 119 | |
19. | Blahuta Břetislav | 1961 | 05:28:29 | 70 | ||
20. | Glabazňová Jana | 1961 | 05:19:52 | Přátelé OB Opava | 75 | |
21. | Kolčárek Rostislav | 1961 | 05:48:34 | FM | 54 | |
22. | Šimčíková Pavla | 1961 | 06:12:09 | 40 | ||
23. | Groš Štefan | 1961 | 05:04:34 | Frenštát pod Radhoštěm | 89 | |
24. | Kolář Pavel | 1962 | 05:52:14 | Liga 100 Olomouc | 50 | |
25. | Schvarzbacher Jan | 1962 | 05:37:22 | MK Seitl Ostrava | 62 | |
26. | Charvát Jaroslav | 1962 | 04:44:02 | 115 | ||
27. | Gajdoš Peter | 1962 | 03:50:04 | MŠK Kysucké Nové Mesto | 180 | |
28. | Kurková Martina | 1963 | 05:49:05 | Štěpánkovice Běhat nás baví | 53 | |
29. | Ochozková Jitka | 1963 | 06:30:51 | MK Seitl Ostrava | 31 | |
30. | Konieczny Jiří | 1963 | 05:00:02 | Český Těšín | 94 | |
31. | Šnevajs Radomír | 1963 | 04:20:50 | KHB Radegast | 142 | |
32. | Buchta Josef | 1963 | 06:03:55 | Karviná | 44 | |
33. | Závodný Tomáš | 1963 | 05:19:07 | Frýdek-Místek | 77 | |
34. | Opolka Petr | 1963 | 06:14:54 | Petrovice | 39 | |
35. | Opolková Dagmar | 1964 | 06:15:01 | 39 | ||
36. | Sembol Zbyšek | 1964 | 05:18:25 | VINIS | 77 | |
37. | Maršálek Tomáš | 1964 | 04:52:26 | Racing Olešná | 104 | |
38. | Sembolová Barbara | 1964 | 05:36:55 | TianDe Frýdek-Místek | 63 | |
39. | Holeš Milan | 1964 | 05:20:30 | 75 | ||
40. | Ryška Radek | 1964 | 05:14:03 | Třinec | 83 | |
41. | Nadažy Radek | 1965 | 06:31:13 | Bohumín - Pudlov | 31 | |
42. | Mynarčík Zdeněk | 1965 | 05:43:59 | 56 | ||
43. | Petráš Rostislav | 1965 | 04:07:30 | Novojičínký Kotouč | 160 | |
44. | Sedláček Luděk | 1965 | 05:26:14 | Orlová | 71 | |
45. | Bochánek Maria | 1965 | 05:37:52 | 60 | ||
46. | Sventek Ladislav | 1965 | 03:49:55 | ŠKP Čadca | 180 | |
47. | Chvostek Pavel | 1965 | 04:57:06 | 99 | ||
48. | Bielesz Josef | 1965 | 04:14:45 | 1.Běžecký Jablunkov | 152 | |
49. | Kubienka Libor | 1965 | 04:15:00 | 1.Běžecký Jablunkov | 152 | |
50. | Rajnoch Edvard | 1966 | 03:48:38 | 1.Běžecký Jablunkov | 181 | |
51. | Bieleszová Miluše | 1966 | 05:02:17 | 1.Běžecký Jablunkov | 91 | |
52. | Heczko Igor | 1966 | 05:16:01 | 79 | ||
53. | Porwisz Jiří | 1966 | 04:47:45 | Bembini Club Ostrava | 109 | |
54. | Petr Leo | 1966 | 05:03:28 | 90 | ||
55. | Krištofík Jiří | 1966 | 05:57:42 | Orlová | 47 | |
56. | Fáček Miroslav | 1966 | 04:53:38 | Petřvald | 102 | |
57. | Baran Jiří | 1966 | 04:47:41 | Staříč | 111 | |
58. | Skalka Vladimír | 1966 | 05:47:42 | MK Seitl Ostrava | 54 | |
59. | Mikoláš Petr | 1967 | 06:39:57 | Morávka | 29 | |
60. | Rajnochová Jana | 1967 | 06:01:13 | Smilovice | 45 | |
61. | Kolařík Pavel | 1967 | 04:36:40 | Důl Paskov | 123 | |
62. | Bielesz Michal | 1967 | 04:32:58 | Ostrava | 129 | |
63. | Foret Miroslav | 1967 | 05:12:03 | Uherské Hradiště | 84 | |
64. | Jeřábek Zbyněk | 1967 | 04:03:31 | Bradlec | 164 | |
65. | Gavenda Marek | 1967 | 05:47:15 | Havířov | 55 | |
66. | Nycz Aleš | 1968 | 04:47:15 | 111 | ||
67. | Bochánek Jacek | 1968 | 06:08:31 | 42 | ||
68. | Vařeka Vladan | 1968 | 06:46:13 | 28 | ||
69. | Jurčík Ján | 1968 | 03:37:19 | KKM Čadca | 196 | |
70. | Svoboda Tomáš | 1968 | 04:23:33 | Jeseník | 139 | |
71. | Marťák Miroslav | 1968 | 04:57:10 | Český Těšín | 99 | |
72. | Schwarzová Petra | 1968 | 05:14:22 | Fryčovice | 83 | |
73. | Břečka Tomáš | 1968 | 05:40:20 | 59 | ||
74. | Urbaczka Pavel | 1969 | 04:53:07 | Třinec | 103 | |
75. | Hudeček Tomáš | 1969 | 05:31:44 | 67 | ||
76. | Kahánek Dalibor | 1969 | 04:51:21 | FM | 106 | |
77. | Slívová Zdeňka | 1969 | 05:50:26 | 52 | ||
78. | Ficek Pavel | 1969 | 05:13:17 | FM | 84 | |
79. | Hájková Lenka | 1969 | 04:47:23 | Fryčovice | 111 | |
80. | Červenka Dalibor | 1970 | 04:53:15 | TT Ostrava | 102 | |
81. | Marek Martin | 1970 | 04:35:59 | Rožnov pod Radhoštěm | 124 | |
82. | Blahutová Monika | 1970 | 05:47:24 | 54 | ||
83. | Cienciala Tomáš | 1970 | 03:54:20 | Návsí-Záhoří | 174 | |
84. | Cupek Jiří | 1970 | 05:14:37 | Třinec | 81 | |
85. | Foldyna Petr | 1970 | 06:21:29 | 36 | ||
86. | Hájek Jakub | 1970 | 04:20:20 | Žltý sarkan | 144 | |
87. | Pachtová Iva | 1970 | 04:49:11 | MK Seitl Ostrava | 108 | |
88. | Pták Marián | 1970 | 04:23:03 | KK Tatran Sučany | 139 | |
89. | Strapek Jan | 1971 | 03:42:22 | Vidnava | 188 | |
90. | Dorda Miloslav | 1971 | 05:50:12 | 53 | ||
91. | Radostová Zdeňka | 1971 | 06:12:56 | Karlovy Vary | 39 | |
92. | Svozil Libor | 1971 | 06:31:13 | MK Seitl Ostrava | 30 | |
93. | Konderla Richard | 1971 | 06:27:38 | 34 | ||
94. | Dryák Miroslav | 1971 | 05:01:46 | Kopřivnice | 93 | |
95. | Kubica Kamil | 1971 | 07:08:18 | 24 | ||
96. | Škapa Marek | 1971 | 04:15:20 | MK Seitl Ostrava | 150 | |
97. | Pokorný Radim | 1971 | 04:36:15 | VZS Ostrava | 123 | |
98. | Adamíček Radovan | 1971 | 06:08:09 | 43 | ||
99. | Šimeček Marek | 1971 | 05:47:24 | 54 | ||
100. | Vavruša Martin | 1971 | 05:26:48 | Václavovice | 70 |