Běžecké tabulky
19093 závodů
262324 závodníků
1408078 záznamů
262324 závodníků
1408078 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Ondřejnická patnáctka, 04.10.2014, Pstruží 8
věkový průměr závodníků: 46.1 let |
nejmladší závodník: Bohatá Anna (1999) |
nejstarší závodník: Rechtenberg Karel (1947) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▲ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rechtenberg Karel | 1947 | 02:02:44 | Frenštát pod Radhoštěm | 49 | |
2. | Smola Josef | 1951 | 01:41:45 | MK Seitl Ostrava | 110 | |
3. | Vynikal Bedřich | 1952 | 01:28:58 | Olomouc | 153 | |
4. | Musil Jan | 1952 | 01:54:12 | Sk Oceláci Ostrava | 67 | |
5. | Kašová Hana | 1954 | 02:02:45 | Barnex Sport Brno | 49 | |
6. | Gromus Petr | 1956 | 01:37:07 | AK Olomouc | 125 | |
7. | Vojtek Libor | 1958 | 02:10:31 | Ostrava | 39 | |
8. | Král Petr | 1960 | 01:54:28 | Frýdek-Místek | 65 | |
9. | Škrabánek Petr | 1960 | 01:22:01 | MK Seitl Ostrava | 177 | |
10. | Blahuta Břetislav | 1961 | 01:51:34 | 74 | ||
11. | Chlubnová Zdeňka | 1962 | 01:54:28 | Pardubice | 66 | |
12. | Skalický Josef | 1962 | 01:30:21 | Žichlínek | 150 | |
13. | Šnevajs Radomír | 1963 | 01:30:21 | KHB Radegast | 149 | |
14. | Králová Yvetta | 1964 | 02:10:28 | Frýdek-Místek | 39 | |
15. | Kantor Čestmír | 1964 | 02:29:00 | 26 | ||
16. | Jorníček Petr | 1965 | 01:38:47 | MK Seitl Ostrava | 120 | |
17. | Scheuer Jan | 1966 | 01:26:43 | Lanškroun | 160 | |
18. | Porubová Kateřina | 1966 | 02:08:04 | Hobík-Hutisko-Solanec | 43 | |
19. | Bieleszová Miluše | 1966 | 01:42:46 | 1.Běžecký Jablunkov | 105 | |
20. | Lipina Tomáš | 1966 | 01:38:27 | Ostrava | 123 | |
21. | Mačuda Pavel | 1967 | 01:48:31 | Český Krumlov | 88 | |
22. | Rajnochová Jana | 1967 | 02:01:42 | Smilovice | 51 | |
23. | Nohejl Tomáš | 1967 | 01:29:02 | SK DNF | 152 | |
24. | Szebesta Pavel | 1968 | 01:19:40 | Dresy Buřík Orlová | 186 | |
25. | Zdařilová Renata | 1968 | 01:47:21 | Dolní Domaslavice | 93 | |
26. | Lukášková Zlata | 1968 | 01:39:49 | AC Falcon Rokycany | 117 | |
27. | Kantorová Zdeňka | 1968 | 02:06:01 | 45 | ||
28. | Nycz Aleš | 1968 | 01:42:04 | 108 | ||
29. | Hlavica Pavel | 1968 | 01:48:17 | Orli Ostrava | 89 | |
30. | Cikánek Pavel | 1969 | 01:51:34 | Brno | 75 | |
31. | Hrček Richard | 1969 | 01:45:16 | Čeladná | 97 | |
32. | Kočara Jiří | 1970 | 01:31:16 | Kunčičky | 144 | |
33. | Chládek Roman | 1970 | 01:48:50 | Nadace VIA | 87 | |
34. | Baletka Stanislav | 1970 | 01:36:12 | Tichá | 130 | |
35. | Géryk Jaromír | 1971 | 01:24:59 | 167 | ||
36. | Žvaková Helena | 1971 | 01:50:20 | Brno | 79 | |
37. | Kočarová Klára | 1972 | 01:49:46 | HO SSk Vítkovice | 83 | |
38. | Mikulecká Marcela | 1973 | 01:36:36 | Sloupnice | 127 | |
39. | Kratochvíl Jan | 1973 | 02:01:37 | Ostrava-Zábřeh | 52 | |
40. | Velička Aleš | 1973 | 01:17:59 | X-AIR Ostrava | 195 | |
41. | Karásek Libor | 1973 | 02:13:21 | FRÝDLANT N.O. (CZ) | 34 | |
42. | Böse Daniel | 1973 | 02:07:32 | Ostrava | 43 | |
43. | Škařupa Radek | 1974 | 01:39:36 | ROMA Team | 118 | |
44. | Šubert Pavel | 1974 | 01:43:43 | 102 | ||
45. | Pernický Roman | 1974 | 01:31:02 | Frýdek-Místek | 145 | |
46. | Sikora Tomáš | 1974 | 01:34:26 | X-TRAIL Orlová | 135 | |
47. | Janošcová Martina | 1974 | 01:56:08 | 61 | ||
48. | Seman Martin | 1975 | 01:50:23 | 79 | ||
49. | Tkáčová Monika | 1975 | 01:44:43 | Beskydští lenoši | 99 | |
50. | Luňák David | 1975 | 01:38:37 | Running With Those That Can't | 122 | |
51. | Sikorová Dagmar | 1975 | 01:47:53 | X-TRAIL Orlová | 91 | |
52. | Wendzel Tomáš | 1975 | 01:51:08 | 78 | ||
53. | Křefká Dagmar | 1976 | 01:55:55 | Píšť/OP | 62 | |
54. | Krejčí Lukáš | 1976 | 01:31:22 | Frýdek Místek | 142 | |
55. | Říha Pavel | 1977 | 01:22:36 | Frýdlant n. O. | 176 | |
56. | Mráz Jan | 1977 | 01:28:42 | Ostrava | 155 | |
57. | Němec Petr | 1977 | 01:49:59 | Ostrava | 82 | |
58. | Žajdlík Filip | 1977 | 01:23:18 | Třinec | 174 | |
59. | Hikl Petr | 1977 | 01:36:32 | Příbor | 128 | |
60. | Prouza Robert | 1977 | 01:28:08 | Frenštát | 157 | |
61. | Benesz Radomír | 1977 | 01:26:37 | 161 | ||
62. | Cenkl Tomáš | 1978 | 01:57:09 | Praha 4 | 59 | |
63. | Pavlorek Michal | 1978 | 01:49:32 | ApréSki Pro | 84 | |
64. | Popelář Zdeněk | 1978 | 01:42:00 | Frenštát p.R. | 108 | |
65. | Kašpařík Pavel | 1978 | 01:53:44 | 68 | ||
66. | Beránek Jakub | 1979 | 01:23:55 | Frýdek-Místek | 170 | |
67. | Petr Jiří | 1979 | 01:13:45 | VSK Univerzita Brno | 212 | |
68. | Mazánek Vladimír | 1979 | 01:31:02 | Baláž Extrem Team Ostrava | 146 | |
69. | Surá Lucie | 1979 | 02:01:33 | Ostrava | 53 | |
70. | Janíček Jakub | 1979 | 01:35:01 | Přežít | 133 | |
71. | Cichá Olga | 1979 | 02:14:14 | Třinec | 34 | |
72. | Stöcker Richard | 1979 | 01:35:03 | 132 | ||
73. | Adamec Petr | 1979 | 02:11:22 | Zdiby | 37 | |
74. | Suchánek Lukáš | 1979 | 01:39:57 | KHB Radegast | 116 | |
75. | Jašek Radovan | 1980 | 01:26:01 | Frenštát p. R. | 163 | |
76. | Kovačík Jiří | 1980 | 01:52:23 | Ostrava | 72 | |
77. | Marschik Jan | 1980 | 01:40:08 | Ústí nad Labem | 115 | |
78. | Kouřil Jaroslav | 1980 | 01:33:47 | PROLHANÁ RADNICE OSTRAVA | 137 | |
79. | Mrva Jakub | 1980 | 02:09:34 | 41 | ||
80. | Konečná Markéta | 1980 | 01:48:51 | Rožnov pod Radhoštěm | 87 | |
81. | Vacula Lukáš | 1980 | 01:43:11 | Ostrava | 104 | |
82. | Cihlář Marek | 1980 | 01:30:32 | Rožnov pod Radhoštěm | 148 | |
83. | Schorná Matyášová Pavla | 1980 | 01:17:45 | Mizuno team | 198 | |
84. | Handl Martin | 1981 | 01:45:18 | Krnováci | 96 | |
85. | Kamarádová Jana | 1982 | 02:01:30 | Mondelez | 54 | |
86. | Roháček Jan | 1982 | 01:23:43 | XC Sport.cz | 172 | |
87. | Cenkl Jakub | 1982 | 01:39:04 | Frýdlant nad Ostravicí | 120 | |
88. | Václavík Rostislav | 1982 | 01:42:08 | Jäger Team Klimkovice | 106 | |
89. | Labudek Tomáš | 1983 | 01:40:49 | 112 | ||
90. | Šváb Miroslav | 1983 | 02:12:09 | 36 | ||
91. | Klupa Michal | 1983 | 02:04:18 | 47 | ||
92. | Moráz Ladislav | 1983 | 01:50:10 | Krnováci | 81 | |
93. | Halama Petr | 1983 | 01:16:31 | Šumperk | 203 | |
94. | Kovalčík Martin | 1983 | 02:10:20 | KUKINI | 40 | |
95. | Pergler Josef | 1984 | 01:41:55 | Metylovice | 109 | |
96. | Bernard Adam | 1984 | 01:49:18 | Frenštát pod Radhoštěm | 85 | |
97. | Lanča Jiří | 1985 | 01:33:02 | Metylovice | 139 | |
98. | Ryšková Barbora | 1985 | 01:43:40 | Jump Sport | 103 | |
99. | Janečka Mojmír | 1986 | 01:49:35 | Frýdek-Místek | 83 | |
100. | Petrašek Adam | 1986 | 01:40:47 | Ostrava | 113 |