Běžecké tabulky
19023 závodů
261502 závodníků
1402234 záznamů
261502 závodníků
1402234 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Night Run 2016 - Most, 13.08.2016, Most
věkový průměr závodníků: 43.3 let |
nejmladší závodník: Janda Jiří (2003) |
nejstarší závodník: Červenka Karel (1941) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▼ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janda Jiří | 2003 | 00:54:20 | 101 | ||
2. | Fišer Kryštof | 2001 | 00:59:15 | SBR TT Ústí nad Labem | 74 | |
3. | Knobloch Vít | 2001 | 00:46:30 | 146 | ||
4. | Laštovková Tereza | 2001 | 01:15:37 | 25 | ||
5. | Otcovská Kristýna | 2000 | 00:48:09 | 136 | ||
6. | Lišková Barbora | 2000 | 00:51:03 | 119 | ||
7. | Adamík Adam | 2000 | 00:45:43 | 152 | ||
8. | Chomutovská Vanessa | 2000 | 01:13:07 | 28 | ||
9. | Šácha Adam | 2000 | 00:43:53 | 164 | ||
10. | Křížová Anežka | 1999 | 00:49:18 | 129 | ||
11. | Rynt Lukáš | 1999 | 01:00:30 | 70 | ||
12. | Novotná Amelie | 1999 | 01:04:12 | 53 | ||
13. | Singer Jiří | 1998 | 00:52:39 | 110 | ||
14. | Šultová Lucie | 1998 | 01:10:15 | SRTG Strupčice | 34 | |
15. | Pošmůrná Lenka | 1998 | 00:57:19 | 83 | ||
16. | Bernasová Michaela | 1997 | 00:56:20 | 91 | ||
17. | Kasalová Eliška | 1997 | 01:07:19 | 40 | ||
18. | Martinovský Ladislav | 1997 | 00:49:39 | 126 | ||
19. | Pinc Zdeněk | 1996 | 00:33:19 | MMB Třebenice | 235 | |
20. | Zaspal Václav | 1996 | 00:45:23 | OCSS | 154 | |
21. | Ottenschläger Oto | 1995 | 00:35:16 | AK Litvínov | 220 | |
22. | Andrejšin David | 1995 | 01:04:42 | 50 | ||
23. | Čech Patrik | 1994 | 01:04:57 | 49 | ||
24. | Laštovka Jiří | 1994 | 01:15:38 | 25 | ||
25. | Sýs Jakub | 1994 | 00:45:07 | 156 | ||
26. | Hrabák Patrik | 1994 | 00:56:44 | 88 | ||
27. | Soumarová Kristýna | 1994 | 01:11:40 | 33 | ||
28. | Caltová Kateřina | 1993 | 00:45:10 | Hvezda | 155 | |
29. | Šebek Tomáš | 1993 | 00:47:34 | SK Leon | 140 | |
30. | Blažková Daniela | 1993 | 01:03:03 | 57 | ||
31. | Záhora Filip | 1993 | 00:38:35 | Ústí nad Labem | 196 | |
32. | Malý David | 1993 | 00:54:46 | Slopné | 99 | |
33. | Kopřivová Barbora | 1993 | 00:44:27 | Sokol Přísnotice | 160 | |
34. | Klečka Josef | 1993 | 00:45:59 | 150 | ||
35. | Kopecký Vít | 1993 | 00:45:39 | 152 | ||
36. | Hrubý Erich | 1993 | 00:52:22 | 112 | ||
37. | Dvořák Stanislav | 1993 | 00:42:48 | Most | 170 | |
38. | Dolanská Michaela | 1992 | 00:55:49 | 94 | ||
39. | Pyskatý Jan | 1992 | 00:42:21 | 173 | ||
40. | Turzó Jan | 1992 | 00:53:50 | 104 | ||
41. | Dohnal Václav | 1992 | 01:07:17 | 41 | ||
42. | Sedněv Radek | 1992 | 00:38:08 | Karlovy Vary | 200 | |
43. | Kasl Lukáš | 1992 | 01:06:59 | 42 | ||
44. | Janík Lukáš | 1992 | 01:03:03 | 57 | ||
45. | Richter Tomáš | 1992 | 01:04:11 | 53 | ||
46. | Sedlecký Radek | 1992 | 00:42:22 | OCCS | 173 | |
47. | Sedláková Lenka | 1992 | 00:59:00 | 76 | ||
48. | Liebig Pavel | 1992 | 00:58:32 | 77 | ||
49. | Horný Michal | 1991 | 00:55:49 | 93 | ||
50. | Bestajovský Luděk | 1991 | 01:07:16 | 42 | ||
51. | Procházka Michal | 1991 | 00:53:36 | BK Louny | 105 | |
52. | Bernasová Tereza | 1991 | 01:00:31 | 70 | ||
53. | Procházková Markéta | 1991 | 00:48:06 | 136 | ||
54. | Horáček Lubomír | 1991 | 01:02:15 | Děčín | 62 | |
55. | Burdová Petra | 1991 | 01:06:15 | 44 | ||
56. | Valdman Vladimír | 1991 | 00:46:36 | Běžci Chomutov | 145 | |
57. | Belica Milan | 1991 | 01:03:45 | 55 | ||
58. | Pošmůrný Jindřich | 1991 | 00:46:10 | 148 | ||
59. | Dohnálková Irena | 1991 | 01:06:58 | 42 | ||
60. | Šimeček Vít | 1991 | 00:48:40 | 133 | ||
61. | Vytisková Martina | 1991 | 01:02:15 | 62 | ||
62. | Suchá Barbora | 1991 | 00:59:33 | 72 | ||
63. | Maňák František | 1991 | 00:55:34 | 95 | ||
64. | Tomáš Rostislav | 1991 | 01:02:15 | 62 | ||
65. | Hešík Tomáš | 1990 | 00:56:23 | 91 | ||
66. | Nerad Jaroslav | 1990 | 00:49:25 | KOB Chemopetrol Litvínov | 128 | |
67. | Raisr Jakub | 1990 | 00:50:12 | 124 | ||
68. | Dočekal Jakub | 1990 | 00:50:13 | 123 | ||
69. | Brzek Daniel | 1989 | 00:46:06 | 149 | ||
70. | Kuba Michael | 1989 | 00:52:20 | 112 | ||
71. | Grzybowská Alžběta | 1989 | 01:00:07 | SRTG Strupčice | 71 | |
72. | Kaplanová Klára | 1989 | 01:04:42 | 49 | ||
73. | Srbová Lucie | 1989 | 01:02:49 | 59 | ||
74. | Freibergová Dita | 1989 | 01:08:25 | 37 | ||
75. | Žofka Martin | 1989 | 00:58:31 | 78 | ||
76. | Krupička Jan | 1989 | 00:53:08 | TJ Ostrov | 108 | |
77. | Hanuš Michal | 1989 | 00:58:25 | 79 | ||
78. | Janáková Nikola | 1989 | 01:12:35 | Běžci Chomutov | 29 | |
79. | Pastýřík Petr | 1989 | 00:51:30 | 116 | ||
80. | Nádvorníková Veronika | 1988 | 01:04:14 | SRTG Strupčice | 53 | |
81. | Kikerlová Soňa | 1988 | 01:06:02 | 45 | ||
82. | Chlumecká Jana | 1988 | 01:05:38 | 46 | ||
83. | Matys Bohuslav | 1988 | 00:43:06 | El Clasico Bynov | 168 | |
84. | Jirmus Vojtěch | 1988 | 01:05:21 | 48 | ||
85. | Sládek Vladimír | 1988 | 00:52:50 | SRTG Strupčice | 110 | |
86. | Krechler Radek | 1988 | 00:44:30 | 159 | ||
87. | Kotě Lukáš | 1988 | 01:06:24 | 44 | ||
88. | Rybáková Michaela | 1988 | 01:05:21 | 47 | ||
89. | Čurdová Pavlína | 1988 | 01:01:30 | 66 | ||
90. | Riesová Hana | 1988 | 00:57:47 | 81 | ||
91. | Nevečeřalová Veronika | 1988 | 01:03:55 | 54 | ||
92. | Štička Karel | 1988 | 00:49:58 | 126 | ||
93. | Vošahlík Rudolf | 1988 | 00:44:52 | 157 | ||
94. | Kaplan Aleš | 1987 | 00:52:24 | 112 | ||
95. | Hotový Jirka | 1987 | 00:56:49 | Bamajafood | 88 | |
96. | Karhan Josef | 1987 | 00:49:06 | Chomutov | 131 | |
97. | Svoboda Patrik | 1987 | 00:51:01 | Ústí nad Labem | 119 | |
98. | Sailer Václav | 1987 | 00:49:58 | 126 | ||
99. | Quaiser Jakub | 1987 | 00:40:22 | 182 | ||
100. | Klán Lukáš | 1987 | 01:09:20 | 36 |