Běžecké tabulky
19023 závodů
261502 závodníků
1402234 záznamů
261502 závodníků
1402234 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Zimní běh na Blaník, 14.01.2017, Vlašim
věkový průměr závodníků: 46.7 let |
nejmladší závodník: Konvalinka Matěj (1999) |
nejstarší závodník: Groh Stanislav (1946) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nádherová Hana | 1968 | 03:58:46 | Hradec Králové | 16 | |
2. | Mejzr Radek | 1974 | 03:41:20 | Tábor | 19 | |
3. | Kocík Václav | 1979 | 03:30:24 | 21 | ||
4. | Springle Marek | 1991 | 03:28:00 | Miroslav | 22 | |
5. | Kramperová Mirka | 1970 | 03:26:33 | 23 | ||
6. | Vejdělková Miluše | 1972 | 03:23:26 | Rungo pro ženy | 24 | |
7. | Váchal Filip | 1974 | 03:23:26 | 24 | ||
8. | Bejšovcová Jana | 1984 | 03:23:20 | Rungo pro ženy | 24 | |
9. | Houska David | 1973 | 03:22:27 | SC Algund | 25 | |
10. | Koloc Pavel | 1965 | 03:17:52 | AC Total Zero | 26 | |
11. | Starý Stanislav | 1953 | 03:10:37 | Roubíčkova Lhota | 28 | |
12. | Pekárková Blanka | 1972 | 03:08:56 | 28 | ||
13. | Matějková Jana | 1986 | 03:08:55 | 29 | ||
14. | Macounová Lucie | 1982 | 03:05:56 | 30 | ||
15. | Hrdlička Libor | 1977 | 03:04:15 | Hrob | 31 | |
16. | Cagwe John | 1965 | 03:01:44 | KP BKÚ Mělník | 33 | |
17. | Raulová Radka | 1982 | 02:59:18 | Nymburk | 33 | |
18. | Soukalová Ivana | 1978 | 02:59:05 | 33 | ||
19. | Dostálová Miluška | 1975 | 02:59:05 | 33 | ||
20. | Nováková Eliška | 1987 | 02:58:57 | Praha | 34 | |
21. | Berná Eva | 1976 | 02:58:29 | RUN4FUN Hradec Králové | 35 | |
22. | Matoušek Jan | 1990 | 02:55:21 | Praha | 36 | |
23. | Havlínová Dana | 1980 | 02:55:18 | 36 | ||
24. | Cibulka Ladislav | 1957 | 02:54:20 | Jaroměř | 37 | |
25. | Hölzlová Petra | 1982 | 02:51:36 | Ústí nad Labem | 38 | |
26. | Míková Bára | 1990 | 02:49:56 | 39 | ||
27. | Břízová Markéta | 1975 | 02:48:59 | 39 | ||
28. | Jakešová Jitka | 1960 | 02:48:54 | Tábor | 40 | |
29. | Sejk Honza | 1963 | 02:47:41 | Hop Čakovice | 41 | |
30. | Cabalková Iva | 1968 | 02:46:35 | 41 | ||
31. | Zavadil Jonáš | 1979 | 02:44:30 | Buštěhrad | 43 | |
32. | Součková Jana | 1977 | 02:41:45 | 44 | ||
33. | Urban Vít | 1975 | 02:41:36 | 44 | ||
34. | Škařupová Eva | 1987 | 02:41:19 | Pardubice | 44 | |
35. | Andrisani Matt | 1978 | 02:40:31 | Dolní Břežany | 46 | |
36. | Jerhot David | 1970 | 02:40:31 | Dolní Břežany | 46 | |
37. | Racek Martin | 1980 | 02:40:21 | Plzeň | 46 | |
38. | Klementová Nikola | 1993 | 02:40:14 | Adidas Runners Prague | 46 | |
39. | Šulc Jiří | 1973 | 02:40:01 | Zruč nad Sázavou | 47 | |
40. | Váchová Tereza | 1996 | 02:39:25 | Praha | 47 | |
41. | Michler Petr | 1955 | 02:39:25 | LIGA 100 Praha | 47 | |
42. | Cabalková Petra | 1988 | 02:39:11 | Pardubice | 48 | |
43. | Hrbková Jiřina | 1977 | 02:38:46 | CYCLING TEAM SOKOL KBELY | 49 | |
44. | Minčič Miloš | 1971 | 02:38:40 | Hostavice | 49 | |
45. | Sládek Juraj | 1979 | 02:38:15 | Brno | 49 | |
46. | Žebráková Taťána | 1979 | 02:37:31 | GP KOLÍN | 50 | |
47. | Adámková Eliška | 1989 | 02:37:10 | 50 | ||
48. | Macek Petr | 1966 | 02:36:54 | 50 | ||
49. | Skařupa Jan | 1993 | 02:35:31 | Pardubice | 51 | |
50. | Račanská Jana | 1990 | 02:35:19 | Vlašim | 52 | |
51. | Šimečková Tereza | 1990 | 02:35:14 | 52 | ||
52. | Král Michal | 1986 | 02:35:13 | 52 | ||
53. | Groh Stanislav | 1946 | 02:35:13 | AC Vrchlabí | 52 | |
54. | Bočková Lucie | 1982 | 02:34:14 | Slapy u Tábora | 54 | |
55. | Slivkaničová Ivana | 1962 | 02:34:12 | Hisport team, Praha | 54 | |
56. | Hlinková Vlasta | 1964 | 02:34:05 | Rysy | 54 | |
57. | Králová Radka | 1978 | 02:33:52 | Báječné ženy v běhu | 55 | |
58. | Efler Pavel | 1978 | 02:33:27 | Budyně nad Ohří | 55 | |
59. | Nečas Arnošt | 1963 | 02:33:06 | Bystřice | 55 | |
60. | Sova Jan | 1965 | 02:33:05 | MP Praha | 55 | |
61. | Staňková Veronika | 1989 | 02:32:35 | BEERGYM Mladá Boleslav | 57 | |
62. | Korimová Kamila | 1990 | 02:32:21 | Praha | 57 | |
63. | Drastík Jakub | 1976 | 02:31:51 | Hostivice | 57 | |
64. | Ungerová Aneta | 1983 | 02:31:50 | 57 | ||
65. | Jedličková Veronika | 1979 | 02:31:47 | Utopia Praha | 58 | |
66. | Trunec Radek | 1989 | 02:31:41 | Plzeň | 58 | |
67. | Zadák Josef | 1971 | 02:31:17 | Trhový Štěpánov | 58 | |
68. | Malčík Pavel | 1964 | 02:31:00 | Humpolec | 60 | |
69. | Malina Lubomír | 1974 | 02:30:58 | Sezimovo Ústí | 60 | |
70. | Kouklík Stanislav | 1961 | 02:30:48 | Bystřice | 60 | |
71. | Košvancová Renata | 1971 | 02:30:47 | Konárovice | 60 | |
72. | Nesvadba Michal | 1980 | 02:30:23 | Tanvald | 61 | |
73. | Kočová Alena | 1962 | 02:30:21 | Praha | 61 | |
74. | Koudelková Iva | 1984 | 02:30:15 | Run the world | 61 | |
75. | Havlůjová Marcela | 1975 | 02:30:09 | Most | 61 | |
76. | Vítek Vojtěch | 1989 | 02:30:09 | Benátky nad Jizerou | 62 | |
77. | Švihel Luboš | 1960 | 02:29:52 | Sokol Chochol | 62 | |
78. | Škopek Pavel | 1964 | 02:29:52 | Vlašim | 62 | |
79. | Digmayerová Ivana | 1974 | 02:29:21 | Praha 5 | 62 | |
80. | Kadlečková Petra | 1993 | 02:29:13 | Psáře | 64 | |
81. | Andrová Martina | 1977 | 02:29:02 | Milovice | 64 | |
82. | Kabrhel Roman | 1987 | 02:27:51 | 64 | ||
83. | Martínková Monika | 1971 | 02:27:40 | Sokol Domašín | 65 | |
84. | Černohlávek Vít | 1977 | 02:27:26 | Ústí nad Labem - Střekov | 66 | |
85. | Černý Jindřich | 1982 | 02:27:23 | RMF Baron | 66 | |
86. | Brejchová Eva | 1979 | 02:27:23 | Praha | 66 | |
87. | Brožek Miroslav | 1971 | 02:27:20 | Vlašim | 67 | |
88. | Mašek Radek | 1972 | 02:26:37 | PEKASS | 67 | |
89. | Schwarz Marek | 1979 | 02:26:22 | Běžecká parta Žižkov | 67 | |
90. | Hladina Tomáš | 1982 | 02:26:11 | FOXKLUB Praha | 67 | |
91. | Pavlica Martin | 1972 | 02:26:02 | 68 | ||
92. | Cinka Ivan | 1957 | 02:25:53 | Karlovarský kopcovák | 69 | |
93. | Šimečková Barbora | 1985 | 02:25:46 | Vídeň | 69 | |
94. | Kocian David | 1970 | 02:25:45 | 70 | ||
95. | David Martin | 1973 | 02:25:35 | Pelhřimov | 70 | |
96. | Cuřínová Petra | 1983 | 02:25:17 | Praha 12 | 70 | |
97. | Kubelková Eva | 1978 | 02:24:50 | 70 | ||
98. | Rýdl Vladimír | 1968 | 02:24:31 | 71 | ||
99. | Krejča Tomáš | 1980 | 02:24:06 | Vlašim | 72 | |
100. | Mokranová Veronika | 1986 | 02:23:58 | 72 |