Běžecké tabulky
19085 závodů
262324 závodníků
1408054 záznamů
262324 závodníků
1408054 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Hyundai Perun - SkyMarathon - MČR v SkyMarathonu, 06.05.2017, Třinec
věkový průměr závodníků: 44.7 let |
nejmladší závodník: Zemánek Vojtěch (2001) |
nejstarší závodník: Chlouba František (1954) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▼ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Pacák Marcel | 1985 | 06:47:40 | Třinec | ||
102. | Otevřel Vít | 1988 | 04:22:42 | |||
103. | Ondrusz Matouš | 1991 | 05:47:00 | Army cz | ||
104. | Olajoš Dušan | 1975 | 06:57:31 | KPNP Rybí | ||
105. | Ocásek Michal | 1988 | 06:30:52 | New Balance Aspire Sports | ||
106. | Novotný Marek | 1977 | 05:07:03 | OŘ PČR Nový Jičín | ||
107. | Novák Michael | 1977 | 07:09:46 | Praha | ||
108. | Nohel Petr | 1990 | 05:50:26 | MO runers | ||
109. | Nevřala Michal | 1981 | 06:14:54 | Baláž Extreme Team | ||
110. | Neuwirth Jan | 1980 | 05:01:15 | |||
111. | Nesvadba Oldřich | 1978 | 06:34:09 | Šternberk | ||
112. | Němec Vladan | 1967 | 08:07:43 | Bohuňovice | ||
113. | Němec Jan | 1986 | 05:03:24 | OK Chrastava | ||
114. | Nedjalkov Petr | 1962 | 07:32:44 | NO PAIN NO GAIN | ||
115. | Navrátilová Veronika | 1989 | 07:49:25 | Breberky | ||
116. | Navrátil Jaroslav | 1960 | 06:13:57 | Mushing team Ostrava | ||
117. | Nápravník Jan | 1987 | 04:44:24 | Rtyně v Podkrkonoší | ||
118. | Najvert Stanislav | 1972 | 04:37:30 | Fialové kobry | ||
119. | Musil Tomáš | 1985 | 06:38:48 | KPNP/RYBÍ | ||
120. | Munk Rudolf | 1979 | 05:39:03 | VZS Ostrava | ||
121. | Mrklovský Petr | 1966 | 06:13:16 | Nový Jičín | ||
122. | Mráz Jan | 1977 | 05:39:14 | Ostrava | ||
123. | Motyka Jan | 1991 | 06:35:24 | Komorní Lhotka | ||
124. | Moškoř Martin | 1971 | 06:23:23 | |||
125. | Mikulenka Jakub | 1989 | 06:06:42 | Bukovany | ||
126. | Mikulecká Marcela | 1973 | 05:51:45 | Sloupnice | ||
127. | Michalová Radmila | 1975 | 06:33:19 | |||
128. | Miglec Viktor | 1978 | 07:43:05 | Jihlava MST | ||
129. | Mertová Michaela | 1976 | 04:52:31 | Activity Lanškroun | ||
130. | Mazumder Mark | 1985 | 06:09:55 | Ostrava | ||
131. | Mazánek Vladimír | 1979 | 05:19:08 | Baláž Extrem Team Ostrava | ||
132. | Matrasová Kateřina | 1983 | 04:59:44 | SK Chrast | ||
133. | Matěj Otakar | 1968 | 06:32:55 | Frýdlant n.O. | ||
134. | Matatko Jan | 1978 | 06:12:56 | |||
135. | Maštalířová Jana | 1968 | 08:19:17 | NVPP team | ||
136. | Mašek Pavel | 1974 | 06:46:53 | TKD Třebíč | ||
137. | Marek Karel | 1987 | 05:50:05 | Extra Brno | ||
138. | Maniš Michal | 1994 | 06:30:25 | poďsemkamdeš | ||
139. | Malý Tomáš | 1988 | 06:05:19 | |||
140. | Malý Jiří | 1977 | 05:46:00 | Planet Toys | ||
141. | Machů Josef | 1965 | 06:57:07 | |||
142. | Maceček Tomáš | 1991 | 04:14:52 | VSK Universita Brno | ||
143. | Lysek Roman | 1982 | 06:12:18 | Václavovice | ||
144. | Ludík Jiří | 1989 | 07:01:04 | pohni | ||
145. | Londová Zuzana | 1986 | 07:40:40 | SK Černé plíce | ||
146. | Lipina Tomáš | 1966 | 07:02:24 | Ostrava | ||
147. | Leszczynski Radek | 1975 | 05:29:19 | Moravské divadlo Olomouc | ||
148. | Lach Tomáš | 1978 | 06:15:08 | D.R Kolík | ||
149. | Kubiš Vladimír | 1984 | 08:27:08 | |||
150. | Kříž Milan | 1983 | 07:53:41 | Brno | ||
151. | Krulikovský Vít | 1981 | 06:39:45 | Malenovice | ||
152. | Krchňák Tomáš | 1973 | 06:23:47 | (Ostrava-Poruba) | ||
153. | Krejčiříková Denisa | 1988 | 05:23:46 | VZS Ostrava | ||
154. | Krčál Michal | 1983 | 05:49:57 | Tragéd Team Brno | ||
155. | Kratochvíl Martin | 1990 | 06:54:01 | |||
156. | Krása David | 1976 | 05:48:39 | České Budějovice | ||
157. | Krajníková Hana | 1983 | 05:39:22 | |||
158. | Kožnarová Barbora | 1993 | 05:34:00 | Mladkov | ||
159. | Koželuh Tomáš | 1966 | 08:03:50 | abeň | ||
160. | Kovařík Lukáš | 1984 | 08:07:20 | Jirkov | ||
161. | Kouřil Přemysl | 1983 | 06:43:52 | |||
162. | Kouřil Jaroslav | 1980 | 05:41:52 | PROLHANÁ RADNICE OSTRAVA | ||
163. | Kotala Tomáš | 1989 | 05:08:14 | |||
164. | Kostka Tomáš | 1987 | 05:20:33 | Vinotéka u Karla Frenštát p. R | ||
165. | Kosek Štěpán | 1989 | 05:15:54 | Studené crew | ||
166. | Korandová Pavla | 1979 | 05:28:04 | Velká Bystřice | ||
167. | Konvička Martin | 1980 | 08:27:23 | Tyra | ||
168. | Konečná Markéta | 1980 | 06:15:15 | Rožnov pod Radhoštěm | ||
169. | Konderla Richard | 1971 | 07:24:28 | |||
170. | Konderla Patrik | 1992 | 05:07:34 | Bystřice | ||
171. | Kolesár Dušan | 1979 | 06:17:21 | |||
172. | Kolegar Michal | 1975 | 05:51:32 | TJ Sokol Přísnotice | ||
173. | Kolařík Miroslav | 1978 | 06:04:18 | Zlín | ||
174. | Kolář Jakub | 1986 | 07:11:37 | Ostrava | ||
175. | Kokošek Oldřich | 1988 | 04:46:32 | Opava Pearl Izumi | ||
176. | Kohutek Jiří | 1989 | 08:25:27 | |||
177. | Kocián Martin | 1985 | 07:19:09 | |||
178. | Kobierski Petr | 1978 | 07:15:06 | ToDam | ||
179. | Kobielusz Drahoslav | 1968 | 06:26:14 | Třinec | ||
180. | Kobielusz David | 1990 | 06:32:50 | Šulejbok Team | ||
181. | Knotek Jan | 1972 | 06:08:11 | SSK-Vítkovice/OSA | ||
182. | Klimsa Tomáš | 1986 | 05:23:37 | BESKYD NATURAL | ||
183. | Klemenc Marek | 1992 | 07:44:15 | Hať | ||
184. | Kestler Ivan | 1976 | 06:26:30 | SRTG LIBEREC | ||
185. | Kelnar Jaroslav | 1982 | 05:57:21 | KPNP | ||
186. | Karpeta Jan | 1983 | 06:41:12 | Český Těšín | ||
187. | Kantor Roman | 1965 | 07:39:41 | |||
188. | Kantor Petr | 1978 | 08:05:18 | Vendryně | ||
189. | Kantor Petr | 1979 | 07:55:10 | Havířov | ||
190. | Kantor Miroslav | 1990 | 04:51:32 | |||
191. | Kaluža Ľuboš | 1982 | 05:51:37 | Bystřice | ||
192. | Kaleta René | 1970 | 06:35:35 | |||
193. | Kaifáš David | 1974 | 05:42:55 | Ostrava | ||
194. | Kahánek Dalibor | 1969 | 06:33:26 | FM | ||
195. | Jurenka Pavel | 1981 | 06:33:52 | |||
196. | Jurč Michal | 1980 | 06:14:20 | Pustá Polom | ||
197. | Jeništa Daniel | 1986 | 06:05:57 | |||
198. | Javorček Martin | 1984 | 06:55:25 | |||
199. | Jašková Šárka | 1984 | 07:39:03 | |||
200. | Jasiok Lumír | 1978 | 06:58:38 | Václavovice |