Běžecké tabulky
19070 závodů
262279 závodníků
1407808 záznamů
262279 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
EPO TrailManiacs Harrachov - MČR v horském maratonu, 26.08.2017, Harrachov
věkový průměr závodníků: 43.3 let |
nejmladší závodník: Semerád Antonín (1998) |
nejstarší závodník: Valjent Jiří (1962) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paseková Barbora | 1985 | 05:25:47 | Zlín | ||
2. | Straková-Pichrtová Anna | 1973 | 05:09:44 | X-AIR Ostrava | ||
3. | Polášek Jan Ferdinand | 1988 | 04:35:49 | VŠSK MFF UK | ||
4. | Pfauser Pavel | 1978 | 08:03:36 | Třeboň | ||
5. | Paseka Petr | 1989 | 05:43:10 | Trutnov | ||
6. | Peška Tomáš | 1974 | 05:25:50 | Trutnov | ||
7. | Dvořáček Jan | 1979 | 06:51:06 | Svitavy | ||
8. | Hrubeš Jiří | 1968 | 07:08:33 | Srch | ||
9. | Bartas Jan | 1983 | 04:47:53 | Spartak Praha 4 | ||
10. | Valjent Jiří | 1962 | 06:18:11 | SP Chodov | ||
11. | Mikesová Jana | 1991 | 05:42:27 | Sokol Nová Paka | ||
12. | Mrázek Jan | 1981 | 04:21:44 | PSK Olymp Praha | ||
13. | Ramešová Kamila | 1980 | 07:45:46 | Praha 9 | ||
14. | Svoboda Lukáš | 1977 | 06:01:06 | Praha 3 | ||
15. | Kukač Petr | 1967 | 07:12:23 | Praha 3 | ||
16. | Kolouch Zdeněk | 1974 | 08:06:46 | Praha | ||
17. | Hůlka Lukáš | 1982 | 05:45:10 | Plzeň | ||
18. | Malý Jiří | 1977 | 06:12:27 | Planet Toys | ||
19. | Plochová Dominika | 1986 | 06:14:30 | OOB | ||
20. | Rybářová Lucie | 1979 | 11:27:00 | Lokálblok | ||
21. | Jarník Jáchym | 1995 | 05:51:15 | LOKAL BLOK | ||
22. | Fišera Radek | 1978 | 06:48:15 | Logos ocel | ||
23. | Hanzl Jiří | 1988 | 05:52:46 | Klimkovice | ||
24. | Procházka Jan | 1984 | 04:28:24 | INOV8 Team | ||
25. | Rambová Marcela | 1974 | 05:23:34 | Hradec Králové | ||
26. | Kalina Lukáš | 1985 | 07:16:34 | HO LYSÁ NAD LABEM | ||
27. | Malá Helena | 1981 | 08:26:40 | Hlásná Třebaň | ||
28. | Kvasnička Daniel | 1978 | 05:09:06 | HKNMPSM | ||
29. | Kubeček Jáchym | 1977 | 06:38:24 | HK Pardubice | ||
30. | Kosek Petr | 1979 | 05:38:27 | HK Letohrad | ||
31. | Fait František | 1966 | 07:15:42 | Gerontclub | ||
32. | Vaňkát Jan | 1986 | 05:39:46 | EPO - Ekonom Praha Outdoor | ||
33. | Hlaváč Ondřej | 1986 | 06:44:34 | Ekonom Praha Outdoor Sports | ||
34. | Smolík Jan | 1979 | 07:55:27 | EKONOM Praha | ||
35. | Veselovský Martin | 1972 | 08:26:43 | DVTV | ||
36. | Čihák Olaf | 1978 | 11:35:00 | dalkovepochody.cz | ||
37. | Svatoňová Petra | 1969 | 08:18:53 | Brave | ||
38. | Zandl Patrick | 1974 | 08:14:50 | Brandýs nad Labem | ||
39. | Vašíček Jiří | 1989 | 07:39:07 | AC Rumburk | ||
40. | Divišová Lada | 1989 | 08:25:30 | |||
41. | Tuček Ladislav | 1974 | 05:04:23 | |||
42. | Grygar Jakub | 1972 | 07:06:11 | |||
43. | Hryzák Ondřej | 1991 | 06:45:55 | |||
44. | Ondra Vladimír | 1968 | 07:30:23 | |||
45. | Kořínek Miroslav | 1987 | 06:33:31 | |||
46. | Mencerová Michaela | 1989 | 11:04:00 | |||
47. | Čermák Marcel | 1987 | 07:16:33 | |||
48. | Semerád Antonín | 1998 | 05:07:10 | |||
49. | Svoboda Lukáš | 1979 | 07:57:18 | |||
50. | Pátek Ondřej | 1989 | 05:39:17 | |||
51. | Machytka Matěj | 1994 | 06:14:55 | |||
52. | Hradecký Tomáš | 1991 | 07:16:45 | |||
53. | Čepický Miroslav | 1976 | 08:55:52 |
Nalezené položky: 53
První
Předchozí |
1 |
Další
Poslední