Běžecké tabulky
19092 závodů
262324 závodníků
1408070 záznamů
262324 závodníků
1408070 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Břežanská desítka, 17.09.2017, Dolní Břežany
věkový průměr závodníků: 45.0 let |
nejmladší závodník: Staník Adam (2006) |
nejstarší závodník: Kracík Alexandr (1954) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▲ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Sedláček Jan | 1981 | 00:51:20 | 97 | ||
102. | Sedláček Ondřej | 1982 | 00:37:12 | TriSK České Budějovice | 207 | |
103. | Sedlecká Kristýna | 2001 | 00:49:16 | LK Abertamy | 112 | |
104. | Sedlecky Michal | 1979 | 00:35:25 | Dolní Břežany | 223 | |
105. | Seidlová Monika | 1980 | 00:48:17 | Vrané nad Vltavou | 120 | |
106. | Schormová Markéta | 1976 | 01:06:22 | 35 | ||
107. | Sitter Miroslav | 1966 | 00:51:32 | 93 | ||
108. | Sklenář Ondřej | 1990 | 00:36:14 | Geokonsult | 216 | |
109. | Skůrová Lucie | 1987 | 00:49:09 | Mikulov | 114 | |
110. | Srb Jindřich | 1985 | 00:45:23 | 144 | ||
111. | Staník Adam | 2006 | 00:56:32 | 63 | ||
112. | Steiner Patrik | 1975 | 00:56:44 | 62 | ||
113. | Stránský Radek | 1977 | 00:45:39 | TJ Sokol Jestřabí Lhota | 140 | |
114. | Šimečka Petr | 1956 | 00:52:57 | Slavia Břežany | 84 | |
115. | Švarc Vladimír | 1954 | 00:55:51 | Praha 4 | 68 | |
116. | Tall Pavel | 1969 | 00:37:18 | SK CNB | 205 | |
117. | Theimer Jiří | 1973 | 00:52:46 | Dolní Břežany | 85 | |
118. | Trpišovská Olina | 1977 | 01:01:04 | 48 | ||
119. | Turek Tomáš | 1992 | 00:50:39 | Praha | 100 | |
120. | Tyller Marek | 2002 | 00:52:09 | Zvole | 89 | |
121. | Ullmann Petr | 1984 | 00:50:21 | 103 | ||
122. | Urbanová Jitka | 1975 | 00:48:18 | 119 | ||
123. | Vachová Dana | 1967 | 00:54:50 | Libeř | 73 | |
124. | Vála Honza | 1970 | 00:45:37 | Praha 5 | 140 | |
125. | Valvodová Michaela | 1988 | 00:55:29 | Březová - Oleško | 69 | |
126. | Vaněk Petr | 1966 | 00:46:39 | Nový Bydžov | 130 | |
127. | Večer Radomír | 1972 | 00:59:34 | Zvolo | 53 | |
128. | Velenská Klára | 1978 | 00:43:32 | 156 | ||
129. | Veselá Jitka | 1993 | 01:00:16 | Praha | 50 | |
130. | Veselý Tomáš | 1984 | 00:41:28 | Praha | 173 | |
131. | Vido Richard | 1972 | 00:51:20 | AC TESTA DI F. | 96 | |
132. | Vojta Adolf | 1984 | 00:43:29 | G4 Pfefrmint Team | 157 | |
133. | Vrzáčková Daniela | 1980 | 01:07:31 | Praha 4 | 32 | |
134. | Všetíček Jan | 1977 | 00:41:48 | 170 | ||
135. | Všetíčková Dana | 1976 | 00:52:24 | 86 | ||
136. | Vyskočil Jiří | 1984 | 00:48:52 | 116 | ||
137. | Wagner Petr | 1976 | 01:02:27 | 44 | ||
138. | Záleský Lukáš | 1993 | 00:46:32 | Zemani - Brná | 132 | |
139. | Zapletal Pavel | 1982 | 00:46:51 | Zlaté Hory | 128 | |
140. | Zeman Filip | 1975 | 00:45:46 | Běžecký klub ČS | 138 | |
141. | Zeman Petr | 1968 | 00:43:05 | OKSYSTEM2 | 161 | |
142. | Zemanová Martina | 1992 | 00:49:12 | Zemani - Brná | 113 | |
143. | Zetochová Iveta | 1993 | 00:59:37 | 53 | ||
144. | Žaloudková Petra | 1987 | 01:00:12 | Praha | 51 |