Běžecké tabulky
19093 závodů
262324 závodníků
1408078 záznamů
262324 závodníků
1408078 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Nymburský půlmaraton, 22.04.2018, Nymburk
věkový průměr závodníků: 43.8 let |
nejmladší závodník: Novák Matěj (2002) |
nejstarší závodník: Kordina Zdeněk (1949) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▲ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andltová Petra | 1975 | 02:15:10 | Rohatsko | 46 | |
2. | Bartek Henrich | 1971 | 01:49:03 | 108 | ||
3. | Barthelová Dana | 1974 | 02:14:34 | Sokol Podlázky | 48 | |
4. | Barvič Michal | 1984 | 01:55:12 | 87 | ||
5. | Bauer Roman | 1977 | 01:57:19 | 79 | ||
6. | Beck Zdeněk | 1971 | 01:27:16 | Jevany | 183 | |
7. | Bednář Miroslav | 1965 | 01:23:30 | AC Čáslav | 197 | |
8. | Beneš Jan | 1977 | 02:21:46 | ALTAVIA 1 | 38 | |
9. | Beneš Jiří | 1988 | 01:38:53 | Rychnov nad Kněžnou | 149 | |
10. | Beníšek David | 1989 | 01:28:39 | 178 | ||
11. | Bittner Miloslav | 1977 | 01:45:36 | Milovice | 122 | |
12. | Blohon Miroslav | 1953 | 01:58:30 | Praha 4 Kunratice | 76 | |
13. | Bobek Michal | 1976 | 02:06:15 | Dětenice | 61 | |
14. | Borecký Ladislav | 1987 | 01:41:27 | Poděbrady | 140 | |
15. | Borovcová Suzanne | 1999 | 01:56:32 | Praha | 82 | |
16. | Brtek Daniel | 1987 | 02:16:15 | Jakbysmet Nymburk | 45 | |
17. | Břečková Radka | 1990 | 02:05:36 | 61 | ||
18. | Buchar Tomáš | 1977 | 02:07:56 | Praha | 57 | |
19. | Bukeš Milan | 1990 | 02:02:15 | OSTRÁ | 70 | |
20. | Burda Karel | 1973 | 01:55:40 | 85 | ||
21. | Cirmaciu Daniel | 1983 | 01:48:38 | 112 | ||
22. | Cuc Tomáš | 1980 | 01:32:38 | Poděbrady | 167 | |
23. | Czako Matúš | 1988 | 01:36:44 | Nitra | 156 | |
24. | Čermák Miloš | 1979 | 01:42:54 | Lysá nad Labem | 133 | |
25. | Černohub Vladimír | 1978 | 02:04:24 | 64 | ||
26. | Černý Jakub | 1982 | 02:11:32 | Poděbrady | 51 | |
27. | Černý Michal | 1964 | 01:27:51 | Raspenava | 181 | |
28. | Červák Jiří | 1982 | 01:56:08 | Důsledným dopíjením piv za úsporu ječmene | 83 | |
29. | Červák Marek | 1992 | 01:45:36 | Ataccama | 122 | |
30. | Čihák Michael | 1991 | 01:57:44 | 79 | ||
31. | Číž Petr | 1974 | 01:42:53 | SK Bajer Pizza Team | 134 | |
32. | Čopák Martin | 1983 | 01:47:06 | Mladá Boleslav | 116 | |
33. | Čvančara Pavel | 1971 | 01:43:52 | Plzeň | 128 | |
34. | David Pavel | 1972 | 01:37:46 | SKP Nymburk | 154 | |
35. | Dekoj Viktor | 1985 | 02:15:54 | Policie ČR | 46 | |
36. | Dlabal Petr | 1977 | 01:58:09 | 78 | ||
37. | Dočkal Jan | 1989 | 02:10:08 | Posázaví | 52 | |
38. | Došek Jan | 1988 | 01:27:43 | SKP Nymburk | 181 | |
39. | Doubek Aleš | 1982 | 01:58:56 | STS Chvojkovice Brod | 76 | |
40. | Dovičín Pavel | 1977 | 02:03:03 | Nymburk | 68 | |
41. | Drahoš Martin | 1981 | 01:58:25 | 77 | ||
42. | Duffková Kateřina | 1977 | 01:49:05 | 107 | ||
43. | Ďurík Peter | 1989 | 01:33:12 | 165 | ||
44. | Dvořák František | 1979 | 01:42:22 | 137 | ||
45. | Dvořák Radek | 1978 | 01:29:57 | AC Na Slatince | 176 | |
46. | Dvořáková Denisa | 1981 | 01:51:40 | TJ Sokol Šestajovice | 97 | |
47. | Dziovalas Adrian | 2002 | 01:49:22 | Plazmáčci | 106 | |
48. | Džiovalas Ondřej | 1975 | 02:55:17 | Magna Team | 21 | |
49. | Engelmajer Jakub | 1985 | 02:20:27 | Pardubice | 40 | |
50. | Faltýnek Petr | 1987 | 01:30:48 | Praha | 172 | |
51. | Fenďová Zuzana | 1988 | 01:42:17 | 137 | ||
52. | Fiala Enrico | 1971 | 01:44:15 | PIM RC | 126 | |
53. | Fiala Václav | 1983 | 01:39:44 | 145 | ||
54. | Fichtner Adam | 1985 | 01:25:08 | Redpoint Pearl Izumi | 190 | |
55. | Fořt Martin | 1968 | 01:22:57 | Sokol Kolín | 201 | |
56. | Francová Jitka | 1975 | 01:48:37 | Triatlon Mladá Boleslav | 112 | |
57. | Frauenberg Hynek | 1982 | 01:20:35 | Nymburk | 209 | |
58. | Fučík Pavel | 1979 | 01:27:13 | Target sport Milovice | 183 | |
59. | Furáková Iveta | 1973 | 01:39:13 | Zvolen | 148 | |
60. | Grusz Filip | 1984 | 01:41:17 | Uhlířské Janovice | 140 | |
61. | Guzanič Aleš | 1972 | 01:52:09 | 95 | ||
62. | Hájek Josef | 1968 | 01:43:41 | 129 | ||
63. | Hák Ondřej | 1976 | 01:38:16 | 152 | ||
64. | Hanlová Lucie | 1984 | 01:51:14 | 100 | ||
65. | Hanušová Lucie | 1991 | 01:48:57 | 109 | ||
66. | Hanušová Michaela | 1995 | 01:48:57 | 108 | ||
67. | Hanzlík Josef | 1979 | 01:45:01 | Aš | 124 | |
68. | Hanzlová Hana | 1977 | 01:34:02 | Mladá Boleslav | 164 | |
69. | Hartmann Marek | 1991 | 01:42:58 | Ostrava | 133 | |
70. | Hašková Hana | 1989 | 01:51:25 | Nymburk | 98 | |
71. | Havrda Jan | 1974 | 02:15:09 | FBC LEGNEX SSKVP | 47 | |
72. | Hokešová Ivana | 1978 | 02:08:30 | TK PINĎOUR | 56 | |
73. | Holeš Pavel | 1965 | 01:49:24 | Joma Praha | 106 | |
74. | Horyna Vlastimil | 1973 | 01:46:35 | TJ Lokomotiva Nymburk | 119 | |
75. | Houdek Zdeněk | 1998 | 02:28:45 | 31 | ||
76. | Hrabák Petr | 1983 | 01:37:37 | 154 | ||
77. | Hrabáková Vladislava | 1963 | 02:16:35 | 45 | ||
78. | Hradecká Zora | 1988 | 02:24:30 | Hronov | 36 | |
79. | Hubálková Lucie | 1978 | 02:04:29 | Káraný | 63 | |
80. | Hubka Jiří | 1985 | 02:20:49 | 38 | ||
81. | Hulec Jan | 1981 | 01:49:38 | Rychnov nad Kněžnou | 104 | |
82. | Hyblerová Barbora | 1993 | 02:03:51 | Klučov | 66 | |
83. | Chmatal Martin | 1974 | 01:38:33 | 151 | ||
84. | Chotěborová Jana | 1973 | 01:46:23 | SP Kolo LOAP- Praha | 120 | |
85. | Jansová Klára | 1981 | 02:32:00 | Praha | 30 | |
86. | Javůrek Jiří | 1989 | 02:04:39 | 63 | ||
87. | Javůrková Kateřina | 1991 | 02:17:51 | 43 | ||
88. | Jelínek Roman | 1985 | 02:09:33 | 55 | ||
89. | Jeneš Jan | 1974 | 01:56:03 | 84 | ||
90. | Jeníčková Zuzana | 1983 | 02:22:18 | 37 | ||
91. | Ježdík Jiří | 1975 | 02:03:49 | 66 | ||
92. | Jiránek Jan | 1983 | 01:54:42 | 89 | ||
93. | Jirásková Jitka | 1975 | 02:09:18 | Česká Lípa | 56 | |
94. | Josl Lubomír | 1962 | 02:00:25 | 73 | ||
95. | Kabrhel Roman | 1987 | 01:50:53 | 100 | ||
96. | Kadlečík Pavel | 1988 | 01:44:24 | SOKOL I. SMÍCHOV | 126 | |
97. | Kaloč Richard | 1971 | 01:46:44 | Líná Hrouda Nymburk | 118 | |
98. | Karl Anton | 1969 | 01:31:25 | Feuerwehr Ihrlerstein (Hasiči) | 170 | |
99. | Kažmír Roman | 1975 | 01:46:40 | Ironman Sudoměř | 118 | |
100. | Kébl Karel | 1968 | 01:44:49 | Bukovno | 124 |