Běžecké tabulky
19042 závodů
261668 závodníků
1403281 záznamů
261668 závodníků
1403281 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Goralská desiatka, 20.10.2018, Spišská Belá
věkový průměr závodníků: 42.2 let |
nejmladší závodník: Krivonak Kristián (2005) |
nejstarší závodník: Kuchár Emil (1951) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno▲ | narozen | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ambróz Jozef | 1967 | 00:42:46 | ŠK Olymp Bratislava | 172 | |
2. | Antal Juraj | 1991 | 00:49:53 | 120 | ||
3. | Bachleda Vladimir | 1969 | 00:40:58 | belasp | 188 | |
4. | Bednár František | 1958 | 00:50:03 | ZVL Prešov | 119 | |
5. | Bekeš Martin | 1978 | 00:40:10 | Furkotka team Štrbské Pleso | 196 | |
6. | Bekešová Lenka | 1982 | 00:50:03 | Furkotka team Štrbské Pleso | 118 | |
7. | Bendžuchová Marcela | 1994 | 01:06:50 | Kaluža | 37 | |
8. | Bikár Štefan | 1982 | 00:45:23 | Poprad | 155 | |
9. | Bobíková Katarína | 1987 | 00:52:33 | Michalovce | 94 | |
10. | Bóryová Lenka | 1987 | 00:51:41 | 101 | ||
11. | Bretzová Denisa | 1992 | 00:59:34 | 59 | ||
12. | Byrtusová Mária | 1986 | 01:03:18 | Košice | 44 | |
13. | Bystran Róbert | 1985 | 00:47:06 | 141 | ||
14. | Červeňák Viliam | 1995 | 00:53:51 | 88 | ||
15. | Čubaňová Lucia | 1995 | 00:40:25 | ŠK Dukla Banská Bystrica o.z. | 193 | |
16. | Demjanovič Vladimír | 1974 | 00:42:56 | Košice | 170 | |
17. | Diabelková Katarína | 1990 | 01:02:44 | Vysoké Tatry - Vyšné Hágy | 47 | |
18. | Divoky Jaroslav | 1982 | 00:50:47 | 112 | ||
19. | Dlugoš Maroš | 1979 | 00:39:32 | Tvarožná | 200 | |
20. | Dubašák Jozef | 1977 | 00:34:07 | AK STEEPLE POPRAD | 241 | |
21. | Džadoň Slavomír | 1971 | 00:51:21 | 107 | ||
22. | Džadoňová Lenka | 2000 | 00:48:05 | 133 | ||
23. | Džurňák Roman | 1973 | 00:51:32 | Rakúsy | 106 | |
24. | Farkaš Peter | 1983 | 00:47:50 | Košice | 136 | |
25. | Figlárová Vladimíra | 1986 | 00:44:12 | 162 | ||
26. | Gallik Marko | 1997 | 00:52:40 | 93 | ||
27. | Gallíková Marta | 2001 | 01:00:20 | 55 | ||
28. | Gánovský Rastislav | 1976 | 00:51:39 | Svit | 102 | |
29. | Gotthardt Dana | 1988 | 00:50:07 | ŠK Dobšiná | 118 | |
30. | Graňák Roman | 1980 | 00:41:20 | Furkotka team | 184 | |
31. | Grega Radoslav | 1988 | 00:42:44 | 172 | ||
32. | Grigľák Peter | 1976 | 00:44:36 | Poprad | 160 | |
33. | Grutka Radoslav | 1997 | 00:51:11 | 109 | ||
34. | Györiová Monika | 1979 | 01:01:32 | Košice | 51 | |
35. | Hajduk Peter | 1985 | 00:50:09 | Prešov | 117 | |
36. | Hamlíková Lenka | 1983 | 01:06:50 | --- | 36 | |
37. | Havrila Roman | 1980 | 00:59:38 | ZAJO Team | 58 | |
38. | Hrivko Radoslav | 1988 | 00:50:32 | Subway | 114 | |
39. | Hromjak Imrich | 1977 | 00:43:58 | Poprad | 164 | |
40. | Hudáčková Agáta | 1995 | 00:50:29 | 115 | ||
41. | Hudak František | 1956 | 01:00:46 | Tatravagonka Poprad | 52 | |
42. | Chmeľ Erik | 1994 | 00:55:41 | Humenné | 77 | |
43. | Jakubkovič Dominik | 1993 | 00:37:36 | TJ Slávia PU Prešov | 215 | |
44. | Jankurová Kristína | 1991 | 00:54:57 | 81 | ||
45. | Jedlička Peter | 1981 | 00:57:51 | Coqui Team | 68 | |
46. | Karabinoš Lukáš | 1991 | 00:51:21 | Kežmarok | 108 | |
47. | Kocanova Alena | 1974 | 01:04:08 | Košice | 42 | |
48. | Kolcún Pavol | 1974 | 00:48:07 | Hrabušice | 132 | |
49. | Korenko Marek | 1986 | 00:41:07 | Poprad | 187 | |
50. | Koščák Tomáš | 1991 | 00:42:06 | Bežecky klub Poprad | 177 | |
51. | Kotrádyová Lenka | 1989 | 00:59:28 | 60 | ||
52. | Kramáriková Jana | 1984 | 00:46:51 | Vyšné Hágy | 145 | |
53. | Krasuľa Pavel | 1962 | 00:49:41 | Ždiar | 122 | |
54. | Kravčák Filip | 2000 | 00:45:16 | Vyšné Hágy | 157 | |
55. | Krivonak Kristián | 2005 | 00:59:35 | 58 | ||
56. | Kromka Stanislav | 1972 | 00:45:39 | 153 | ||
57. | Kromková Monika | 1975 | 00:45:38 | 153 | ||
58. | Kubo Martin | 1964 | 00:54:27 | ŠK MBKS triathlon | 83 | |
59. | Kučkovský Edo | 1971 | 00:58:53 | Poprad | 64 | |
60. | Kuchár Emil | 1951 | 01:04:51 | Košice | 40 | |
61. | Kuruc Marek | 1976 | 00:46:35 | Podolinec | 146 | |
62. | Láznička Libor | 1973 | 00:49:20 | 126 | ||
63. | Lázničková Marianna | 1973 | 00:52:12 | dajama | 98 | |
64. | Lesko Michal | 1984 | 00:51:44 | --- | 101 | |
65. | Madaj Lubomír | 1962 | 00:47:00 | BK Ráztočno | 143 | |
66. | Marhefka Michal | 1987 | 00:53:19 | MG project | 90 | |
67. | Matviak Martin | 1986 | 00:59:27 | LUNYS | 60 | |
68. | Matviaková Lucia | 1988 | 01:06:27 | Lunys team | 37 | |
69. | Mihok Ján | 1970 | 00:41:44 | Batizovce | 180 | |
70. | Mihoková Tímea | 1997 | 00:38:13 | AO Svit Batizovce | 211 | |
71. | Mikolaj Vladimír | 1983 | 01:02:43 | Runners Rosses | 48 | |
72. | Murgáč František | 1986 | 00:46:32 | Smižany | 147 | |
73. | Murgač Matej | 1990 | 00:47:02 | Hnilčík | 142 | |
74. | Mytnik Igor | 1970 | 00:54:42 | Spinning centrum | 81 | |
75. | Neumeistrova Martina | 1976 | 00:54:01 | HIPPO Poprad | 86 | |
76. | Neupauer František | 1993 | 00:52:23 | 97 | ||
77. | Niko Karol | 1979 | 00:51:04 | SL Svit | 111 | |
78. | Oleárová Viera | 1975 | 00:55:56 | Poprad | 77 | |
79. | Olejník Oliver | 1999 | 00:39:00 | Vysoké Tatry | 205 | |
80. | Orinčáková Paulina | 1993 | 00:59:17 | Runners Rosses | 61 | |
81. | Palušáková Silvia | 1991 | 00:57:02 | 72 | ||
82. | Parížeková Zuzana | 1981 | 01:11:34 | GPUK | 30 | |
83. | Paulík Peter | 1986 | 00:49:27 | Maras team Prešov | 124 | |
84. | Pazera Jozef | 1989 | 00:52:33 | AR 13 | 95 | |
85. | Pešta Dominik | 1993 | 01:04:26 | Fegafrost | 42 | |
86. | Petráková Zuzana | 1977 | 01:09:48 | 32 | ||
87. | Petrík Patrik | 1977 | 01:02:57 | Horka | 45 | |
88. | Pillár Jozef | 1979 | 00:52:53 | 92 | ||
89. | Pittnerová Lenka | 1983 | 00:52:41 | Štôla | 93 | |
90. | Podolinský Marek | 1983 | 00:42:10 | 176 | ||
91. | Poláček Michal | 1993 | 00:56:09 | 74 | ||
92. | Polačko Juraj | 1983 | 00:58:36 | 65 | ||
93. | Polovka František | 1953 | 00:47:51 | S V I T | 135 | |
94. | Pomorská Zuzana | 1963 | 00:56:47 | Svit | 72 | |
95. | Popracová Drahomíra | 1958 | 00:50:12 | Kežmarok | 116 | |
96. | Potašová Andrea | 1972 | 01:01:43 | Kežmarok | 50 | |
97. | Raffajová Viera | 1978 | 00:54:28 | Kežmarok | 83 | |
98. | Reščáková Lucia | 1988 | 01:03:15 | Kežmarok | 45 | |
99. | Rindošová Anna | 2001 | 00:49:28 | 123 | ||
100. | Rothová Ľudmila | 1979 | 00:46:00 | Štrba | 150 |