Běžecké tabulky
19070 závodů
262279 závodníků
1407808 záznamů
262279 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Běhej lesy Brdy 12 km, 18.07.2020, Skořice
věkový průměr závodníků: 41.5 let |
nejmladší závodník: Houdek Adam (2010) |
nejstarší závodník: Novotný Zdeněk (1952) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Románková Kristina | 1987 | 01:10:40 | Zlín | 103 | |
2. | Simota Jan | 1978 | 01:00:42 | Zlatníky - Hodkovice | 147 | |
3. | Dub Aleš | 1989 | 01:03:13 | ZF Sports | 136 | |
4. | Nováčková Dana | 1975 | 01:03:47 | World Runners Company | 133 | |
5. | Formánková Dana | 1972 | 01:17:58 | VW FS CZECH REPUBLIC | 72 | |
6. | Brchel Jan | 1983 | 00:54:38 | Vrané nad Vltavou | 171 | |
7. | Kubiasová Kateřina | 1978 | 00:53:38 | Vlčkovice | 175 | |
8. | Cézová Marcela | 1971 | 01:15:26 | VK Lysá | 82 | |
9. | Krbec Drahomír | 1960 | 01:04:08 | Vížina | 132 | |
10. | Beneš Kryštof | 1991 | 01:01:52 | VitinkaRUN | 142 | |
11. | Nováková Kateřina | 1986 | 01:24:56 | USK Ústí nad Labem | 48 | |
12. | Burda Radek | 1990 | 01:19:47 | Uherské Hradiště | 65 | |
13. | Beran Luboš | 1975 | 01:10:08 | UDH | 104 | |
14. | Duchek Josef | 1975 | 01:08:53 | Tukohontas | 110 | |
15. | Kosinová Gabriela | 1990 | 01:01:29 | Třista60 | 144 | |
16. | Lubovská Štěpánka | 1991 | 01:19:16 | Třista60 | 67 | |
17. | Vyskočil Marek | 1996 | 01:18:52 | Trokavec | 69 | |
18. | Šimkova Tereza | 1989 | 00:59:10 | TJ Služátky | 153 | |
19. | Klozar Filip | 1982 | 01:07:26 | TJ Podolí | 118 | |
20. | Prokeš Dušan | 1970 | 00:53:55 | Tj DNT Kadaň | 174 | |
21. | Walter Jáchym | 2001 | 01:06:11 | Teplice | 123 | |
22. | Benda Jiří | 1977 | 01:07:27 | Štoky | 117 | |
23. | Sýkora Jiří | 1959 | 01:36:03 | Šneci v běhu | 27 | |
24. | Kindlová Petra | 1982 | 01:26:48 | Šneci v běhu | 43 | |
25. | Čálek Ondřej | 1979 | 01:34:50 | Šneci v běhu | 28 | |
26. | Koblihová Jitka | 1983 | 01:15:32 | Šneci v běhu | 82 | |
27. | Šlehůbr Coňková Iveta | 1974 | 01:09:16 | Šneci v běhu | 109 | |
28. | Zemánek Slavoj | 1976 | 01:16:10 | Šneci v běhu | 80 | |
29. | Němec Daniel | 2006 | 01:06:50 | Šneci v běhu | 120 | |
30. | Němcová Soňa | 1978 | 01:08:14 | Šneci v běhu | 114 | |
31. | Fedáková Anna | 2000 | 01:02:47 | Struhařov | 138 | |
32. | Hrnčíř Filip | 1990 | 00:49:44 | SportRaces | 192 | |
33. | Svobodová Tereza | 1999 | 01:00:43 | Spartak Praha 4 | 147 | |
34. | Vaněk Petr | 1973 | 01:10:17 | Slavkov | 104 | |
35. | Vícha Jiří | 1987 | 00:54:31 | Skřipov | 171 | |
36. | Hrochová Zdeňka | 1964 | 01:38:12 | SK Jupol | 24 | |
37. | Novák Michal | 1976 | 01:03:35 | SK Aritma Praha | 135 | |
38. | Pelikán Aleš | 1995 | 00:50:16 | Sedlčany | 189 | |
39. | Danešová Martina | 1987 | 01:02:12 | Sázava | 141 | |
40. | Kuchyňka Ondřej | 1985 | 01:00:15 | RYCHLA ROPA | 149 | |
41. | Králová Veronika | 1973 | 00:56:00 | Run the world | 165 | |
42. | Sara Petr | 1979 | 00:55:14 | Roztoky | 169 | |
43. | Pechová Vendula | 1991 | 01:11:02 | Rozběháme Plzeň | 101 | |
44. | Štěpanovič Martin | 1988 | 01:14:27 | Rozběháme Uherské Hradiště | 86 | |
45. | Synek Jiří | 1974 | 00:53:00 | Rohozec Amulet Team | 178 | |
46. | Bartoň Jakub | 2000 | 01:07:35 | Rebut | 117 | |
47. | Sihelská Martina | 1970 | 01:26:08 | QAP.CZ | 46 | |
48. | Dvořáková Zuzana | 1981 | 01:09:59 | PSKO | 106 | |
49. | Škaryd Martin | 1985 | 01:16:37 | Příbram | 79 | |
50. | Indra Marek | 1972 | 00:55:09 | Prostějov | 169 | |
51. | Křížová Klára | 1968 | 01:33:23 | Pražské lamy | 31 | |
52. | Kadlec Jakub | 1985 | 01:02:19 | Praha 9 | 141 | |
53. | Frejvaldová Ivana | 1975 | 01:19:22 | Praha 8 | 67 | |
54. | Petrouš Ivo | 1967 | 00:56:45 | Praha 7 | 162 | |
55. | Kuklová Květoslava | 1983 | 01:25:01 | Praha 5 | 48 | |
56. | Bodečková Karolina | 1980 | 01:12:31 | Praha 10 | 94 | |
57. | Polaček Kamil | 1981 | 01:08:47 | Praha | 111 | |
58. | Ditrich Josef | 1983 | 01:06:16 | Praha | 122 | |
59. | Pospíšil Jindřich | 1977 | 01:05:18 | Praha | 126 | |
60. | Holub Martin | 1978 | 00:51:05 | Praha | 185 | |
61. | Jabůrková Monika | 1991 | 01:16:13 | Prague SAP Concur Sport Club | 80 | |
62. | Nedvědová Tereza | 1985 | 01:28:08 | Podkowa | 41 | |
63. | Vlas Jiří | 1988 | 00:55:11 | Plzeň | 169 | |
64. | Křížek Miroslav | 1984 | 01:32:42 | Plzeň | 32 | |
65. | Král Václav | 1983 | 00:57:51 | Plzeň | 158 | |
66. | Křížková Pavlína | 1987 | 01:32:38 | Plzeň | 32 | |
67. | Hromádka Jiří | 1980 | 00:57:29 | Písek | 159 | |
68. | Homola Prokop | 1988 | 00:56:08 | Pardubice | 165 | |
69. | Grec Pavel | 1980 | 00:59:07 | Orel Vyškov | 154 | |
70. | Gregor Aleš | 1966 | 01:13:58 | Olomouc | 88 | |
71. | Horčicová Zdeňka | 1991 | 01:05:52 | OKSYSTEM2 | 124 | |
72. | Brázdil Pavel | 1967 | 00:57:20 | NZ Bory | 161 | |
73. | Haníková Adéla | 1991 | 01:15:09 | Nymburk | 83 | |
74. | Haník Zdeněk | 1986 | 00:48:50 | Nymburk | 200 | |
75. | Haníková Svatava | 1957 | 01:08:22 | Nymburk | 113 | |
76. | Šamořilová Dana | 1981 | 01:18:57 | Nové Veselí | 69 | |
77. | Sevald Ondřej | 1988 | 01:07:37 | Nižbor | 117 | |
78. | Krákora Jan | 1983 | 01:13:06 | Nevid | 92 | |
79. | Strejc Václav | 1956 | 01:19:22 | Nepomuk | 66 | |
80. | Edl Ondřej | 1987 | 01:07:00 | není | 119 | |
81. | Nakládal Pavel | 1966 | 01:13:10 | Náměšť nad Oslavou | 92 | |
82. | Nemeth Marek | 1981 | 01:30:59 | MUFLONI KUNRATICE | 34 | |
83. | Rejha Lukáš | 1988 | 00:55:48 | Morosystems | 167 | |
84. | Zenczykowski Kamil | 1979 | 01:06:40 | Monster | 120 | |
85. | Kobrle Daniel | 1987 | 01:13:37 | Mělník | 89 | |
86. | Macháčková Kateřina | 1977 | 01:04:38 | MC Český ráj | 129 | |
87. | Douša David | 1977 | 01:20:15 | MATHER ACTIVATION | 63 | |
88. | Kadecká Zuzana | 1991 | 01:31:36 | M.R.C.I.N.A. | 34 | |
89. | Cézová Pavlína | 1994 | 01:08:08 | Lysá nad Labem | 115 | |
90. | Prouza Martin | 1967 | 00:55:30 | Loko Beroun | 167 | |
91. | Slunečková Zuzana | 1982 | 01:38:32 | Litoměřice | 24 | |
92. | Pašková Monika | 1974 | 01:21:19 | Lipová | 57 | |
93. | Kymla Petr | 1977 | 01:07:59 | Libeř | 115 | |
94. | Valeš Jaroslav | 1974 | 01:03:41 | Kutná Hora | 134 | |
95. | Kočí Luboš | 1985 | 00:56:19 | Kovářství Kočí | 164 | |
96. | Hrabě Zdeněk | 1974 | 01:29:20 | Kladno | 38 | |
97. | Honsová Radana | 1979 | 01:21:04 | Kenast Pečky | 60 | |
98. | Kubias David | 1979 | 00:49:30 | Kaufland | 194 | |
99. | Zerzanek Petr | 1985 | 01:13:56 | Kamenec U Policky | 88 | |
100. | Ulčová Gabriela | 1974 | 01:15:08 | Kajman team | 83 |