Běžecké tabulky
19067 závodů
262264 závodníků
1407664 záznamů
262264 závodníků
1407664 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Běh historickou Kadaní, 10.01.2021, Kadaň
věkový průměr závodníků: 43.7 let |
nejmladší závodník: Hagara Adam (2009) |
nejstarší závodník: Anděl Miroslav (1942) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmerda Jan | 1976 | 00:47:01 | Žatec | 123 | |
2. | Sýkora Tomáš | 1988 | 00:44:56 | Žatec | 141 | |
3. | Kouba Radek | 1976 | 00:49:23 | Žatec | 106 | |
4. | Matis Petr | 1988 | 00:49:04 | Žatec | 109 | |
5. | Koutecký Lukáš | 1987 | 00:46:09 | Žatec | 133 | |
6. | Šmeráková Petra | 1979 | 00:48:37 | Žatec | 113 | |
7. | Hudáková Helena | 1967 | 00:49:06 | ZZS Žatec | 109 | |
8. | Čadílek Diviš | 2001 | 00:52:29 | Zelená | 91 | |
9. | Baxa Martin | 2006 | 00:49:59 | VTŽ Chomutov | 102 | |
10. | Macek Jiří | 1954 | 00:54:35 | VTŽ CV | 77 | |
11. | Leština Jan | 1980 | 00:55:56 | Vs Kadaň | 71 | |
12. | Řezníček Matouš | 2002 | 00:38:56 | Vs Kadaň | 179 | |
13. | Rosol Karel | 1974 | 00:57:29 | Vs Kadaň | 63 | |
14. | Podhorná Soňa | 1971 | 00:45:43 | Vs Kadaň | 136 | |
15. | Pichlík Lukáš | 1994 | 00:50:09 | Vodní sporty Kadaň | 100 | |
16. | Prašnická Marie | 1992 | 01:07:59 | Vintířov | 29 | |
17. | Frajt Martin | 1976 | 00:47:15 | Vinaře | 121 | |
18. | Svěráková Lucie | 1982 | 01:05:50 | Veliká Ves | 32 | |
19. | Szász Petr | 1954 | 00:50:05 | Ultrasport Sokolov | 100 | |
20. | Lachout Karel | 2004 | 00:41:20 | Triatlet KV | 165 | |
21. | Brožek František | 1973 | 00:38:31 | Triatlet Karlovy Vary | 183 | |
22. | Hamata Lukáš | 2005 | 00:48:50 | Triatlet Karlovy Vary | 111 | |
23. | Kučerová Eliška | 2005 | 00:43:18 | Triatlet Karlovy Vary | 152 | |
24. | Kotraba Jan | 2003 | 00:38:06 | Triatlet Karlovy Vary | 189 | |
25. | Dvořák Oldřich | 1952 | 00:56:46 | Triatlet Karlovy Vary | 65 | |
26. | Rosolová Lenka | 2007 | 00:55:50 | TJVS Kadaň | 71 | |
27. | Vávrů Ivana | 1988 | 00:45:45 | TJ VTŽ Chomutov | 136 | |
28. | Volf Miroslav | 1973 | 00:45:12 | TJ Slávie Chomutov | 138 | |
29. | Dobešová Adéla | 2002 | 00:56:05 | TJ Klášterec nad Ohří | 69 | |
30. | Přinda Marek | 1983 | 00:44:30 | TJ Klášterec | 142 | |
31. | Dvořáková Jana | 1969 | 00:59:33 | TJ Klášterc nad Ohří | 54 | |
32. | Šindelář Martin | 1972 | 00:38:15 | TJ DNT Severočeské doly | 185 | |
33. | Prokeš Dušan | 1970 | 00:42:47 | Tj DNT Kadaň | 158 | |
34. | Ševčíková Dita | 1973 | 00:47:37 | TJ atletika Klášterec nad Ohří | 119 | |
35. | Ševčíková Viktorie | 2001 | 00:46:12 | TJ ATLETIKA KLÁŠTEREC | 130 | |
36. | Lang Jaroslav | 1972 | 00:43:56 | Teplice | 147 | |
37. | Heřman Lukáš | 1980 | 00:46:08 | Teplice | 133 | |
38. | Eliáš Lukáš | 1980 | 00:39:34 | Teplice | 176 | |
39. | Šupol Michal | 1976 | 00:38:10 | SWEEP SPORT | 186 | |
40. | Vršecký Pavel | 2000 | 01:01:48 | Stráž nad Ohří,Korunní | 44 | |
41. | Tichý Michal | 1975 | 00:47:48 | STG Prostějov | 117 | |
42. | Slavíková Jana | 1972 | 01:01:35 | STG KADAŇ | 46 | |
43. | Kalčeva Renata | 1974 | 00:49:33 | STG Chomutov | 104 | |
44. | Babinčáková Veronika | 1987 | 00:55:20 | SRTG Strupčice | 73 | |
45. | Potrebuješ Jan | 1966 | 00:49:16 | SRTG Strupčice | 108 | |
46. | Řehoř Zdeněk | 1978 | 00:43:15 | SRTG Strupčice | 153 | |
47. | Podlaha Milan | 1994 | 00:42:51 | SRTG Most | 157 | |
48. | Majer Pavel | 1976 | 00:46:34 | Spona Teplice | 129 | |
49. | Souchová Helena | 1974 | 00:54:54 | Spona Teplice | 74 | |
50. | Kantová Olga | 1979 | 00:43:17 | Spona Teplice | 153 | |
51. | Vojtěchovský Tomáš | 1974 | 00:45:32 | Slávie Chomutov | 137 | |
52. | Heligr Martin | 1975 | 00:39:50 | SKP KADAŇ | 174 | |
53. | Šimána Miroslav | 1965 | 00:50:45 | SKMP Kadaň | 97 | |
54. | Wittmann Stanislav | 1986 | 01:12:23 | SKMP Kadaň | 25 | |
55. | Urban Miroslav | 1969 | 00:42:27 | SK Žatec | 159 | |
56. | Maják David | 1975 | 00:46:09 | SC 80 Chomutov | 132 | |
57. | Videmannová Tereza | 2007 | 00:46:12 | SC 80 Chomutov | 130 | |
58. | Zítka Miloslav | 1963 | 00:46:40 | SAK Chodov | 127 | |
59. | Sihelská Martina | 1970 | 01:06:22 | QAP.CZ | 32 | |
60. | Lehrl Josef | 1976 | 00:48:36 | Přibyslav | 114 | |
61. | Graslová Kateřina | 1992 | 00:55:45 | Postoloprty | 72 | |
62. | Graslová Hana | 1970 | 01:03:53 | Postoloprty | 39 | |
63. | Grasl Karel | 1971 | 00:46:26 | Postoloprty | 129 | |
64. | Žák Tomáš | 1983 | 00:52:42 | Pokutice | 88 | |
65. | Žáková Michaela | 1994 | 00:52:43 | Pokutice | 88 | |
66. | Frous David | 1975 | 00:46:58 | Plzeň | 125 | |
67. | Frous Šimon | 2006 | 00:50:33 | Plzeň | 98 | |
68. | Hamplová Věra | 1988 | 00:44:34 | Plzeň | 142 | |
69. | Vopat Milan | 1961 | 00:38:21 | Plavecký oddíl Slávie | 183 | |
70. | Konvalinka Martin | 1989 | 00:53:08 | Perštejn | 85 | |
71. | Čekan Miroslav | 1958 | 00:57:58 | Ostrov | 60 | |
72. | Pavlinský Vladimír | 1969 | 00:48:42 | Ostrov | 112 | |
73. | Pavlinská Jana | 2003 | 00:47:11 | New Roll Runners | 122 | |
74. | Pavlinská Miluše | 1977 | 01:03:08 | New Roll Runners | 42 | |
75. | Seifert Daniel | 1979 | 00:57:57 | Nejdek | 61 | |
76. | Růžička Martin | 1983 | 00:38:49 | Návojná | 180 | |
77. | Vodochodský Vladimír | 1972 | 00:52:40 | MTB Hellfish Aminostar | 89 | |
78. | Vítková Zuzana | 1962 | 00:47:09 | Most | 122 | |
79. | Vrábel Ivan | 1964 | 00:47:36 | Moříčov | 119 | |
80. | Fialka František | 1975 | 00:43:28 | Místo | 151 | |
81. | Holbička Václav | 1983 | 00:53:31 | Louny | 83 | |
82. | Holbičková Lenka | 1984 | 01:05:35 | Louny | 33 | |
83. | Petřík Pavel | 1985 | 00:51:46 | Louny | 92 | |
84. | Charvátová Michaela | 1991 | 01:05:35 | Louny | 34 | |
85. | Šplinarová Jana | 1964 | 00:56:46 | LK Slovan Karlovy Vary | 64 | |
86. | Cimerman Ladislav | 1964 | 00:42:13 | Litvínov | 161 | |
87. | Gaubeová Eva | 1985 | 00:50:04 | Litvínov | 101 | |
88. | Sládek Jiří | 1960 | 00:52:56 | Libočany | 87 | |
89. | Kvasničková Radka | 1976 | 01:01:06 | KV Arena Team | 48 | |
90. | Kvasnička Dominik | 2003 | 00:50:46 | KV Arena Team | 96 | |
91. | Kubáč Petr | 1963 | 00:48:38 | Koloshop team | 112 | |
92. | Janíková Petra | 1990 | 00:54:42 | Klášterec nad Ohří | 77 | |
93. | Hanusová Ludmila | 1975 | 01:04:43 | Klášterec nad Ohří | 35 | |
94. | Havlíčková Michaela | 1973 | 01:00:55 | Klášterec nad Ohří | 49 | |
95. | Nagyová Veronika | 2000 | 01:04:07 | Klášterec nad Ohří | 38 | |
96. | Chlupová Kateřina | 1977 | 01:07:56 | Klášterec nad Ohří | 29 | |
97. | Holeček Radek | 2006 | 01:05:36 | Klášterec nad Ohří | 33 | |
98. | Žihlová Lenka | 1980 | 01:05:25 | Klášterec nad Ohří | 34 | |
99. | Holeček David | 1976 | 00:53:27 | Klášterec nad Ohří | 84 | |
100. | Hrabal Tomáš | 1972 | 01:03:17 | Klášterec | 42 |