Běžecké tabulky
19105 závodů
262469 závodníků
1408892 záznamů
262469 závodníků
1408892 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Uniconn Noční desítka, 25.03.2023, Jihlava
věkový průměr závodníků: 39.5 let |
nejmladší závodník: Fišara Vojtěch (2008) |
nejstarší závodník: Procházka Zdeněk (1956) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▲ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Malý Milan | 1968 | 00:48:32 | Kamenice u Jihlavy | 103 | |
102. | Vaněk David | 1990 | 00:33:53 | Korela Sports Team | 219 | |
103. | Tesařová Nováková Zdenka | 1991 | 00:59:27 | Kuny | 46 | |
104. | Bohuněk Miroslav | 1961 | 00:59:28 | Libice nad Doubravou | 46 | |
105. | Bořil Vojtěch | 1990 | 00:34:33 | Lovepro Biking | 211 | |
106. | Luňáček Jaroslav | 1987 | 00:50:27 | Maleč | 84 | |
107. | Sázavský Martin | 1997 | 00:46:19 | MOXMA.CZ | 120 | |
108. | Varga Miroslav | 1968 | 00:52:42 | New Villige | 74 | |
109. | Mucha Jaromír | 1974 | 00:38:25 | NHÚ Balinka VM | 178 | |
110. | Brožík Pavel | 1971 | 00:49:11 | Nová Ves | 95 | |
111. | Němec Jan | 1986 | 00:49:46 | OK Chrastava | 90 | |
112. | Jewell Michael | 1982 | 00:38:46 | Okříšky | 175 | |
113. | Baštýř Jan | 1979 | 00:46:52 | Olešná | 115 | |
114. | Valenta David | 1973 | 00:52:39 | Pelhřimov | 75 | |
115. | Marek Miloš | 1982 | 00:42:36 | Pelhřimov | 149 | |
116. | Opic Jan | 1992 | 00:47:56 | Pelhřimov | 108 | |
117. | Jůn Jiří | 1974 | 00:46:32 | Počátky | 118 | |
118. | Třísková Katarína | 1971 | 00:46:57 | Praha | 114 | |
119. | Dubský Roman | 1978 | 00:44:00 | Přibyslav | 137 | |
120. | Bártová Aneta | 1996 | 00:54:48 | Příjemky | 63 | |
121. | Exner Jakub | 1983 | 00:33:59 | PTEAM JIHLAVA | 217 | |
122. | Březina Lukáš | 1987 | 00:41:39 | SDH Loket | 155 | |
123. | Řeháčková Jana | 1974 | 00:51:11 | SINOP | 80 | |
124. | Vorel Tomáš | 1974 | 00:47:03 | SK Jiří team Ostrava | 113 | |
125. | Pilát Zdeněk | 1958 | 00:55:07 | SK Okříšky | 61 | |
126. | Ryšavý Zdeněk | 1991 | 00:36:57 | SK Oříšky | 190 | |
127. | Páral Marek | 1996 | 00:34:35 | SK Tricyklochlubna | 210 | |
128. | Singr Martin | 1987 | 00:45:36 | SKP Nymburk | 126 | |
129. | Havel Petr | 1994 | 00:46:57 | Sokol Lípa | 113 | |
130. | Šenk Martin | 1992 | 01:00:49 | Sokol Lobodice | 40 | |
131. | Bína Jiří | 1986 | 00:41:35 | Sokolici | 155 | |
132. | Moravec Lukáš | 1984 | 00:40:47 | Sokolici | 162 | |
133. | Nezveda David | 1998 | 00:36:20 | Svojkovice | 195 | |
134. | Málek Zdeněk | 1992 | 00:49:56 | ŠBV | 88 | |
135. | Brož Marek | 1997 | 00:42:58 | Táta v kondici | 143 | |
136. | Kovář David | 1981 | 00:49:07 | Tj Orel Telč | 97 | |
137. | Tupý Martin | 1992 | 00:46:05 | Tj Orel Telč | 123 | |
138. | Juřička Jiří | 1976 | 00:39:04 | Tri Training Jihlava | 173 | |
139. | Kuzma Jiří | 1975 | 00:49:15 | Třebíč | 95 | |
140. | Mejzlík Petr | 1959 | 00:58:07 | Třebíč TJ Spartak | 50 | |
141. | Nejedlík Tomáš | 1989 | 00:43:31 | Tým Voklobáci | 140 | |
142. | Halásková Romana | 1985 | 00:50:00 | WinningPS | 86 | |
143. | Vampola Jindřich | 1996 | 00:44:09 | Záborná | 136 | |
144. | Vampola Lukáš | 1986 | 00:49:10 | Záborná | 96 | |
145. | Nekuža Roman | 1978 | 00:51:32 | Žďár nad Sázavou | 78 | |
146. | Smejkal Jaroslav | 1989 | 00:40:22 | Ždírec (JI) | 166 |