Běžecké tabulky
19105 závodů
262469 závodníků
1408892 záznamů
262469 závodníků
1408892 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Uniconn Noční desítka, 25.03.2023, Jihlava
věkový průměr závodníků: 39.5 let |
nejmladší závodník: Fišara Vojtěch (2008) |
nejstarší závodník: Procházka Zdeněk (1956) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▲ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Zdeněk | 1956 | 00:46:09 | Bosch Jihlava | 122 | |
2. | Novák Josef | 1956 | 00:51:02 | Humpolec | 80 | |
3. | Pilát Zdeněk | 1958 | 00:55:07 | SK Okříšky | 61 | |
4. | Mejzlík Petr | 1959 | 00:58:07 | Třebíč TJ Spartak | 50 | |
5. | Bohuněk Miroslav | 1961 | 00:59:28 | Libice nad Doubravou | 46 | |
6. | Malý Milan | 1968 | 00:48:32 | Kamenice u Jihlavy | 103 | |
7. | Varga Miroslav | 1968 | 00:52:42 | New Villige | 74 | |
8. | Miladinović Saša | 1969 | 00:54:35 | Jihlava | 66 | |
9. | Hodás Miroslav | 1970 | 00:46:02 | Jihlava | 125 | |
10. | Mrkvička Robert | 1971 | 00:42:43 | 147 | ||
11. | Třísková Katarína | 1971 | 00:46:57 | Praha | 114 | |
12. | Brožík Pavel | 1971 | 00:49:11 | Nová Ves | 95 | |
13. | Maršíková Lenka | 1972 | 00:54:37 | 65 | ||
14. | Valenta David | 1973 | 00:52:39 | Pelhřimov | 75 | |
15. | Sagl Petr | 1973 | 00:42:55 | 145 | ||
16. | Škrabánková Lada | 1973 | 00:55:56 | 57 | ||
17. | Dubová Jarka | 1973 | 00:48:39 | 101 | ||
18. | Chmelík Josef | 1973 | 00:41:02 | atletika Polička | 159 | |
19. | Jůn Jiří | 1974 | 00:46:32 | Počátky | 118 | |
20. | Vorel Tomáš | 1974 | 00:47:03 | SK Jiří team Ostrava | 113 | |
21. | Štefánková Jana | 1974 | 00:59:53 | ČEZ | 43 | |
22. | Řeháčková Jana | 1974 | 00:51:11 | SINOP | 80 | |
23. | Mucha Jaromír | 1974 | 00:38:25 | NHÚ Balinka VM | 178 | |
24. | Kuzma Jiří | 1975 | 00:49:15 | Třebíč | 95 | |
25. | Vondra Milan | 1976 | 00:42:51 | Havlíčkův Brod | 146 | |
26. | Juřička Jiří | 1976 | 00:39:04 | Tri Training Jihlava | 173 | |
27. | Brož Michal | 1976 | 00:44:17 | Jihlava | 133 | |
28. | Brumla Marek | 1976 | 00:46:52 | 115 | ||
29. | Bača Miroslav | 1977 | 00:49:21 | 93 | ||
30. | Kraus David | 1977 | 00:45:06 | 129 | ||
31. | Libánský Vratislav | 1977 | 00:41:35 | Havlíčkův Brod | 156 | |
32. | Třebický Jan | 1977 | 00:46:13 | Jihlava | 122 | |
33. | Chmelíček Bernard | 1978 | 00:44:34 | 132 | ||
34. | Nekuža Roman | 1978 | 00:51:32 | Žďár nad Sázavou | 78 | |
35. | Trávník Zdeněk | 1978 | 00:44:20 | Jihlava HAS | 133 | |
36. | Šerý Drahoslav | 1978 | 00:48:00 | Jihlava | 107 | |
37. | Buček Martin | 1978 | 00:35:45 | Jihlava | 201 | |
38. | Sádlo Jan | 1978 | 00:49:45 | Havlíčkův Brod | 91 | |
39. | Dubský Roman | 1978 | 00:44:00 | Přibyslav | 137 | |
40. | Orel Radim | 1978 | 00:44:08 | 136 | ||
41. | Mikešová Kateřina | 1979 | 00:53:26 | 72 | ||
42. | Němec Vlastimil | 1979 | 00:54:46 | 64 | ||
43. | Lacková Eva | 1979 | 00:55:57 | 56 | ||
44. | Baštýř Jan | 1979 | 00:46:52 | Olešná | 115 | |
45. | Filová Lucie | 1979 | 01:01:41 | 37 | ||
46. | Němcová Kateřina | 1980 | 00:53:26 | 71 | ||
47. | Párnický Ferdinand | 1980 | 00:50:26 | 84 | ||
48. | Brumlová Miroslava | 1980 | 00:55:20 | 60 | ||
49. | Jakeš Jaroslav | 1980 | 00:42:40 | Jihlava | 147 | |
50. | Michal Peter | 1980 | 00:55:14 | Dolný Hričov | 60 | |
51. | Smejkalová Irena | 1980 | 01:03:35 | 33 | ||
52. | Jansa Jiří | 1980 | 00:49:46 | 90 | ||
53. | Trávníčková Šárka | 1981 | 01:01:41 | 37 | ||
54. | Prášek Jan | 1981 | 00:42:55 | AZ Tým Světlá nad Sázavou | 145 | |
55. | Kovář David | 1981 | 00:49:07 | Tj Orel Telč | 97 | |
56. | Mottl František | 1981 | 00:40:30 | 164 | ||
57. | Musil Jaroslav | 1981 | 00:40:44 | Bellis - za zdravá prsa | 162 | |
58. | Svoboda Ondřej | 1981 | 00:39:57 | Humpolec | 168 | |
59. | Marešová Petra | 1981 | 00:59:31 | 44 | ||
60. | Marek Miloš | 1982 | 00:42:36 | Pelhřimov | 149 | |
61. | Jewell Michael | 1982 | 00:38:46 | Okříšky | 175 | |
62. | Štengl Milan | 1982 | 00:49:24 | Jihlava | 93 | |
63. | Sčepková Kamila | 1983 | 00:55:06 | 62 | ||
64. | Boháček Lukáš | 1983 | 00:48:49 | 100 | ||
65. | Exner Jakub | 1983 | 00:33:59 | PTEAM JIHLAVA | 217 | |
66. | Orlová Simona | 1983 | 00:59:21 | 47 | ||
67. | Hotařová Jana | 1983 | 00:48:12 | Havlíčkův Brod | 105 | |
68. | Bohuněk Jaroslav | 1984 | 00:54:25 | Chotěboř | 67 | |
69. | Fikarová Eva | 1984 | 00:49:02 | 98 | ||
70. | Fikar Jan | 1984 | 00:50:00 | 86 | ||
71. | Turna Milan | 1984 | 00:47:55 | Jihlava | 109 | |
72. | Moravec Lukáš | 1984 | 00:40:47 | Sokolici | 162 | |
73. | Ptáček Milan | 1985 | 01:00:44 | 40 | ||
74. | Gurgová Dana | 1985 | 00:49:03 | 97 | ||
75. | Krajhanzl Pavel | 1985 | 00:46:29 | 118 | ||
76. | Halásková Romana | 1985 | 00:50:00 | WinningPS | 86 | |
77. | Bína Jiří | 1986 | 00:41:35 | Sokolici | 155 | |
78. | Hrůza Jiří | 1986 | 00:48:46 | 100 | ||
79. | Vampola Lukáš | 1986 | 00:49:10 | Záborná | 96 | |
80. | Magala Lukáš | 1986 | 00:47:47 | El Magic | 109 | |
81. | Mutl Roman | 1986 | 00:54:40 | 65 | ||
82. | Jakoubek Tomáš | 1986 | 00:49:53 | Jihlava | 89 | |
83. | Manová Eva | 1986 | 01:01:51 | Kamenice | 36 | |
84. | Němec Jan | 1986 | 00:49:46 | OK Chrastava | 90 | |
85. | Luňáček Jaroslav | 1987 | 00:50:27 | Maleč | 84 | |
86. | Havlova Aneta | 1987 | 00:50:44 | Borovinka | 82 | |
87. | Pavlovič Ondřej | 1987 | 00:47:05 | BOSCH DIESEL JIHLAVA | 112 | |
88. | Singr Martin | 1987 | 00:45:36 | SKP Nymburk | 126 | |
89. | Urbánek Jiří | 1987 | 00:53:40 | AC Slovan | 70 | |
90. | Vrlík Petr | 1987 | 00:48:03 | 107 | ||
91. | Březina Lukáš | 1987 | 00:41:39 | SDH Loket | 155 | |
92. | Klouda Tomáš | 1988 | 00:43:09 | 142 | ||
93. | Herna Lukáš | 1988 | 00:41:43 | Humpolec | 154 | |
94. | Nejedlík Tomáš | 1989 | 00:43:31 | Tým Voklobáci | 140 | |
95. | Smejkal Jaroslav | 1989 | 00:40:22 | Ždírec (JI) | 166 | |
96. | Pech Pavel | 1989 | 00:42:03 | Jihlava Vysočina Running | 152 | |
97. | Bártů Lukáš | 1989 | 00:42:26 | 150 | ||
98. | Pokorný Libor | 1989 | 00:49:19 | Jihlava | 94 | |
99. | Jakoubek Vojtěch | 1990 | 00:45:07 | Jihlava | 128 | |
100. | Vaněk David | 1990 | 00:33:53 | Korela Sports Team | 219 |