Běžecké tabulky
19071 závodů
262278 závodníků
1407808 záznamů
262278 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Brněnský půlmaraton, 02.05.2010, Brno
věkový průměr závodníků: 50.5 let |
nejmladší závodník: Neuwirth Petr (1991) |
nejstarší závodník: Cáhel Pavel (1938) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▲ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cáhel Pavel | 1938 | 02:35:38 | Sokol Brno | 27 | |
2. | Kokta Bohuslav | 1940 | 02:03:57 | MILPAT | 57 | |
3. | Horák Antonín | 1944 | 02:01:41 | Dobřany | 62 | |
4. | Fuksa Karel | 1946 | 02:11:39 | Moravská Slávia Brno | 43 | |
5. | Krivák Michal | 1946 | 02:06:38 | BK Steel Košice | 50 | |
6. | Krieg Petr | 1949 | 01:48:49 | BMT Brno | 98 | |
7. | Pikal Karel | 1949 | 02:00:10 | SK Haná Náměšť na Hané | 66 | |
8. | Mareš Bohumil | 1951 | 01:43:22 | LEAR Brno | 121 | |
9. | Javorský Jiří | 1952 | 02:02:04 | 61 | ||
10. | Krejsa Václav | 1952 | 02:17:24 | Rentia Praha | 38 | |
11. | Knotek Ilja | 1953 | 01:44:46 | Brno | 114 | |
12. | Hlucháň Milič | 1953 | 01:51:54 | Brno | 85 | |
13. | Slavík Jiří | 1954 | 01:31:33 | 168 | ||
14. | Vilček Rudolf | 1954 | 01:42:14 | EKOL Brno | 124 | |
15. | Macháček Martin | 1955 | 01:50:11 | RC Brno | 92 | |
16. | Fildán Ladislav | 1955 | 01:49:24 | Ekol Team Brno | 96 | |
17. | Kohoutek Jaromír | 1955 | 01:54:10 | Brno | 80 | |
18. | Nosek Miroslav | 1955 | 01:57:55 | AC Moravská Slávia Brno | 70 | |
19. | Baloun Milan | 1955 | 01:41:50 | Sokol Lípa | 126 | |
20. | Tureček Jan | 1955 | 01:45:06 | SBK WIKY Kyjov | 113 | |
21. | Křivánek Ivan na kostitřasu | 1956 | 01:34:06 | Sokol Slavkov | 159 | |
22. | Marek Jiří | 1956 | 02:14:37 | Brno | 40 | |
23. | Zejda Ivo | 1956 | 01:46:58 | AC Moravská Slávia Brno | 103 | |
24. | Polák Stanislav | 1956 | 02:11:13 | Brno | 44 | |
25. | Krejčí Ivo | 1957 | 01:38:15 | Triatlon Uničov | 139 | |
26. | Tecl Jan | 1958 | 01:37:38 | Troubsko | 142 | |
27. | Novák Lubomír | 1958 | 01:49:49 | TTC Brno | 94 | |
28. | Hýbl Lubomír | 1958 | 01:47:28 | SBK WIKY Kyjov | 102 | |
29. | Zouhar Libor | 1958 | 01:28:05 | Adidas Brno | 179 | |
30. | Petřek Zdenek | 1958 | 01:50:06 | Olomouc | 93 | |
31. | Albrecht Václav | 1959 | 01:42:09 | SK ČNB Hradec Králové | 125 | |
32. | Kučínský Pavel | 1959 | 01:32:04 | Brno | 167 | |
33. | Zitová Iva | 1959 | 02:08:35 | Brno | 48 | |
34. | Kratochvíl Pavel | 1960 | 01:17:06 | Sokol Rudíkov | 219 | |
35. | Kunc Josef | 1960 | 01:36:24 | LRS Vyškov | 149 | |
36. | Soukup Jiří | 1961 | 01:36:35 | Mikulov | 148 | |
37. | Měřínský Jaroslav | 1961 | 01:38:02 | AK Perná | 141 | |
38. | Horák Pavel | 1962 | 01:30:35 | Barnex Sport Brno | 173 | |
39. | Jurča Jaroslav | 1962 | 01:33:03 | Brno | 163 | |
40. | Kadlec Miroslav | 1962 | 01:20:59 | ASV Salzburg | 204 | |
41. | Smolíková Jarmila | 1963 | 01:57:24 | Sokol Přísnotice | 73 | |
42. | Kumstát Ludvík | 1963 | 01:43:58 | TT Klub Prostějov | 118 | |
43. | Musil Josef | 1964 | 01:45:44 | Náměšť nad Oslavou | 109 | |
44. | Krejčí Bronislav | 1964 | 01:32:32 | Prdlavka SSSR Modřice | 165 | |
45. | Vaněk Pavel | 1964 | 01:28:42 | TSK Praha | 177 | |
46. | Kubík Radomír | 1964 | 02:11:29 | Triatlon klub Brno | 43 | |
47. | Duba Vladimír | 1964 | 01:35:53 | Zbýšov | 151 | |
48. | Zatloukal Marek | 1965 | 01:39:41 | Liga 100 Olomouc | 132 | |
49. | Kopčan Radek | 1965 | 01:39:17 | Brno | 135 | |
50. | Kresta Roman | 1965 | 01:47:55 | Zetor Brno | 101 | |
51. | Bročková Jana | 1965 | 02:09:00 | Kopřivnice | 47 | |
52. | Janovský Zdeněk | 1965 | 01:54:55 | Tipsport Mlází | 78 | |
53. | Selucký Jiří | 1965 | 01:33:28 | Kyjov | 162 | |
54. | Slatina František | 1966 | 01:28:09 | Brno | 179 | |
55. | Beneš Petr | 1966 | 01:27:52 | Brno | 182 | |
56. | Šedivý Květoslav | 1966 | 01:44:15 | ČÍČA Team | 117 | |
57. | Ševčík Libor | 1966 | 01:52:06 | Mauritius.cz | 83 | |
58. | Horváth František | 1966 | 01:41:00 | Condition club Valaliky | 128 | |
59. | Gryc Roman | 1967 | 01:51:41 | Brno | 87 | |
60. | Musil Pavel | 1967 | 02:05:01 | 53 | ||
61. | Jelínek Aleš | 1967 | 01:20:37 | Brno | 207 | |
62. | Všetečka Ladislav | 1967 | 01:59:37 | S.K.O.L. | 67 | |
63. | Diatka Vladimír | 1967 | 01:43:51 | Brno | 118 | |
64. | Polák Tomáš | 1968 | 02:05:33 | 52 | ||
65. | Mezera Pavel | 1968 | 01:39:31 | Brno | 134 | |
66. | Višňa Zdeněk | 1969 | 01:45:33 | Brno | 111 | |
67. | Charvát Jan | 1969 | 01:43:26 | Brno | 120 | |
68. | Konečný Jaroslav | 1969 | 01:51:43 | TTC Brno | 87 | |
69. | Nykl Roman | 1969 | 01:38:21 | MAŇA Tým | 139 | |
70. | Brossaud Jack | 1970 | 01:34:57 | MK České Budějovice | 155 | |
71. | Dušil Jaroslav | 1970 | 01:38:50 | Brno | 136 | |
72. | Matula Jaroslav | 1970 | 02:03:26 | Zetor Brno | 58 | |
73. | Dokoupil Jaromír | 1971 | 02:11:11 | Brno | 44 | |
74. | Musilová Ladislava | 1971 | 02:19:23 | 36 | ||
75. | Martinovič Jiří | 1971 | 01:37:13 | TJ Sokol Slavkov u Brna | 144 | |
76. | Půst Karel | 1971 | 01:35:43 | Jundrov | 152 | |
77. | Kopp Radovan | 1971 | 01:45:43 | MZLU Brno | 110 | |
78. | Matulová Martina | 1972 | 01:54:50 | Zetor Brno | 78 | |
79. | Chromek Jiří | 1972 | 01:46:39 | ČÍČA Team | 105 | |
80. | Mrhač Ivan | 1972 | 01:44:29 | Traged Team Štěpánovice | 115 | |
81. | Bělohoubek Petr | 1972 | 01:37:47 | Brno | 142 | |
82. | Martínek Aleš | 1972 | 01:55:48 | Brno | 76 | |
83. | Řehák Pavel | 1972 | 01:39:49 | Brno | 131 | |
84. | Sejrek Pavel | 1972 | 01:49:03 | Valašské Meziříčí | 97 | |
85. | Kratochvíl Ivo | 1972 | 02:05:59 | Brno | 51 | |
86. | Lehký Aleš | 1973 | 01:49:44 | 95 | ||
87. | Sikora Aleš | 1973 | 01:38:10 | AC Moravská Slávia Brno | 141 | |
88. | Hajduk Pavol | 1973 | 01:40:10 | Dolný Kubín | 130 | |
89. | Smíšek Radan | 1973 | 01:51:48 | Brno | 85 | |
90. | Vanko Miroslav | 1973 | 01:08:46 | TJ Obalservis Košice | 249 | |
91. | Filip Hynek | 1973 | 01:45:39 | Praha | 110 | |
92. | Bednář Zbyněk | 1973 | 01:31:03 | Tišnov - Jamné | 170 | |
93. | Brabec Jan | 1973 | 01:34:05 | Kuřim | 159 | |
94. | Coufal Richard | 1973 | 01:45:28 | MAŇA Tým | 111 | |
95. | Jiříkovský Martin | 1973 | 01:51:46 | Barnex Sport Brno | 86 | |
96. | Plekanec Juraj | 1974 | 01:37:02 | Dianetika Brno | 145 | |
97. | Večeřa Pavel | 1974 | 01:48:43 | Valašské Meziříčí | 99 | |
98. | Mlejnková Eva | 1974 | 01:51:19 | 89 | ||
99. | Michalínek Tomáš | 1974 | 01:46:40 | 105 | ||
100. | Jaroš Viktor | 1974 | 01:57:27 | SKI Centrum | 73 |